زنده به روز رسانی: جورج فلوید ادامه دارد اما ماندن عمدتا صلح آمیز

 

Oklahoma State linebacker است coronavirus پس از حضور در تجمع فلوید

Oklahoma State linebacker آمین Ogbongbemiga می گوید او آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از او با حضور در یک اعتراض در تولسا. Ogbongbemiga اعلام ساخته شده در توییتر ارسال.

21 ساله Ogbongbemiga می گوید او محافظت شده خود را طی کردند. “لطفا اگر شما در حال رفتن در اعتراض به مراقبت از خود و سالم ماندن,” او نوشت.

یک دیدگاه برای پست مشاهده: “من اصلا فکر می کنم شما آن را کردم در اعتراض.. اگر شما نمی پوشیدن ماسک شما ممکن است گسترش آن اما covid طولانی لولهگذاری دوره و علائم لازم نیست فقط به نظر می رسد که سریع… دعا شما به سرعت بهبود می یابند.. راستش نمی دانم تاثیر covid از این برای 2 هفته.”

CBS/AP

 

تظاهرات در بالا virus نقاط داغ خار ترس از جدید COVID خوشه

به عنوان مردم در خیابان سیل در سراسر آمریکا در اعتراض به قتل جورج فلوید و کارشناسان بهداشت عمومی ترس جمعیت گاز اشک آور و دستگیری منجر به جدید انتقال از coronavirus.

همراه نقد و بررسی مطبوعات یافت که در هفته گذشته وجود داشته است تظاهرات در هر یک از 25 جوامع آمریکایی با بالاترین غلظت ویروس جدید موارد است. برخی از آنها دیده می شود عمده تظاهرات بیش از چند روز.

تظاهرات آمده به عنوان جوامع در سراسر کشور شل محدودیت در کسب و کار و زندگی عمومی است که باید کمک کند این ویروس گسترش تعمیق نگرانی که این دو با هم گرفته می تواند ایجاد یک تجدید حیات در موارد سراسر کشور.

 

بوفالو زن به اتهام رانندگی ماشین به افسران پلیس

یک بوفالو زن مواجه است به اتهام جنایت پس از او سوار یک ماشین از طریق یک گروه از افسران پلیس مجروح شدن سه تن از آنها.

Deyanna Davis, 31 دستگیر شد شنبه را گرفت و پس از او منتشر شد از بیمارستان NYSP در بیانیه ای گفت.

دیویس چهره پنج نفر به اتهام جنایت از جمله تشدید حمله بر یک افسر پلیس و 2 درجه جنایی در اختیار داشتن یک سلاح.

از سه افسر مجروح دو NYSP افسران و یکی با بوفالو اداره پلیس.

بوفالو شهردار Bryan Brown اعلام کرد که بوفالو افسر پلیس که زده بود این ماشین در شرایط پایدار و انتظار می رود به بهبودی کامل را با توجه به رادیو فردا وابسته WIVB را Marlee Tuskes.

 

جیم Clyburn می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است کمک به “آمریکا قتل عام” بیش از هر رئیس جمهور در طول عمر خود

کارولینای جنوبی نماینده جیم Clyburn روز سه شنبه با انتقاد از رئیس جمهور تهمت بیش از یک شنبه op عکس. پلیس پاک معترضان قبل از واشنگتن دی سی را منع رفت و آمد به اثر رفت به طوری که آقای تهمت می تواند راه رفتن آزادانه به نزدیکی یک کلیسا به ژست برای عکس ها با کتاب مقدس.

تشکر. جیم Clyburn: مغلوب ساختن پیشی جستن است کمک به آمریکا قتل عام

“به نظر می رسد به عنوان اگر رئیس جمهور نظر ورزش یکی از متمم اول قانون اساسی حقوق به قتل عام” Clyburn گفت: در O’DONNELL را “قرمز و آبی” برنامه. “چگونه ما آن را تعریف به طور کلی به او کمک کرده به آن بیش از هر رئیس جمهور در طول عمر من است. من فکر نمی کنم هیچ رئیس جمهوری پس شاید وودرو ویلسون.”

صحبت کردن در مورد مرگ Geroge فلوید و مینه سوتا تصمیم به باز کردن یک حقوق مدنی رسیدگی به مینه سوتا اداره پلیس Clyburn گفت: “ما باید برای شروع به اقدام در اینجا. ما نمی توانیم اجازه می دهد این چیزها به ادامه اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net