زنده به روز رسانی: جورج فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات در هوستون برگزار شد

 

جو بایدن ابراز تسلیت مشترک, تجربه هایی در

جو بایدن در صحبت جورج فلوید یادبود یکشنبه از طریق ویدئو. از دست داشتن چندین اعضای خانواده خود را بایدن گفت که او و همسرش جیل “می دانم که درد” در قلب فلوید خانواده.

“بر خلاف بسیاری از شما باید غمگین در این است که یک بار” بایدن گفت و اشاره کرد که او را به صحبت فلوید خانواده قبل از مراسم خود را در مورد تجربه مشترک عزادار در چشم های عمومی.

George Floyd Funeral
جو بایدن صحبت می کند از طریق لینک ویدئو به عنوان خانواده و مهمانان شرکت در مراسم تشییع جنازه خدمات برای جورج فلوید در چشمه ستایش کلیسا شنبه, ژوئن 9, 2020, در هوستون. David J. فیلیپ/AP

او همچنین صحبت به طور مستقیم به Floyd 6-year-old daughter Gianna در این ویدئو گفت: “شما خیلی شجاع, پدر, به دنبال پایین و او بسیار افتخار می کنم.”

“من می دانم که شما یک مقدار زیادی از سوالات… هیچ کودکی باید به سوال بپرسید که کودکان مجبور به درخواست برای نسل” او گفت:.

بایدن خواستار پایان “سوء استفاده سیستمیک که آفت زندگی آمریکایی” و گفت که گرفتن عدالت برای Floyd مرگ است تنها آغاز اصلاح که سوء استفاده.

 

مردم خارج از کلیسا پرداخت خود را احترام

در حالی که خدمات مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید روز سه شنبه بود خصوصی حداقل 50 نفر جمع شده بودند خارج چشمه ستایش کلیسا برای ادای احترام خود را. برخی از علائم با پیام های از جمله “Black Lives Matter” و “با هم به دلیل جورج فلوید.”

“وجود دارد یک تغییر بزرگ در جریان است و همه به خصوص سیاه, راست, در حال حاضر باید یک بخشی از آن گفت:” Kersey Biagase که سفر بیش از سه ساعت از پورت Barre, لوئیزیانا, با دوست دختر خود Brandi Pickney.

زن و شوهر عینک تطبیق T-پیراهن او طراحی و چاپ با فلوید نام و “من نمی توانم نفس بکشم” کلمات او ادا قبل از مرگ او.

چندین افسر پلیس از دانشگاه جنوبی تگزاس نگهبانی در ورودی پناهگاه پوشیدن ماسک صورت چاپ شده با فلوید در حال مرگ کلمات. در طول تاریخ سیاه مدرسه در کنار هوستون پروژه مسکن که در آن فلوید بزرگ شدم.

 

عزاداران شروع به می گویند نهایی خود خداحافظی

عزاداران شروع به گفتن نهایی خود خداحافظی به جورج فلوید روز سه شنبه به عنوان تابوت خود را بسته بود در هوستون تگزاس. او قبلا memorialized در مینیاپولیس, جایی که او کشته شد و کارولینای شمالی که در آن او متولد شد.

فلوید را در تابوت باز شد برای عزاداران نود امت تا سیاه و سفید 14 ساله بود که به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده در سال 1955. تا آن تابوت باز شد به درخواست مادر خود را به طوری که مردم می توانید ببینید آنچه انجام شد به پسرش.

تصاویر نشان داد مردم توقف در Floy’ds تابوت در چشمه ستایش کلیسا به عنوان تشییع جنازه او خدمات آغاز شده است.

Private Funeral For George Floyd Takes Place In Houston
کوئینسی ماسون فلوید مکث در تابوت تحمل باقی مانده از جورج فلوید. David J. فیلیپ/گتی ایماژ
Private Funeral For George Floyd Takes Place In Houston
اعضای خانواده واکنش نشان می دهند به عنوان آنها مشاهده تابوت جورج فلوید در طول مراسم تشییع جنازه خصوصی برگزار شد. Godofredo A. وسقوز/گتی ایماژ

صدها نفر از مردم نشان داد تا به خدمت بدون انتظار داخل شدن. به جای آنها نشان داد حمایت و همبستگی خود را در خارج از کلیسا است. جمعیت زیادی نیز انتظار می رود برای ایستادن در طول بارداري مسیر.

جشن آغاز کرد و با یک یادآوری است که در حالی که فلوید مرگ برانگیخته ملی جنبش علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در زندگی او محبوب پدر و برادر و دوست.

“ما ممکن است گریه کنیم سوگواری… اما ما را پیدا خواهد کرد و امید” یک سخنران گفت.

 

جورج فلوید مراسم تشییع جنازه سرویس انتخابات عراق

جورج فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات در حال حاضر در جریان است در هوستون. در میان کسانی که در حضور است Rev. Al Sharpton است که انتظار می رود به ارائه فلوید را مدح.

Private Funeral For George Floyd Takes Place In Houston
Rev. Al Sharpton وارد چشمه ستایش کلیسا برای مراسم تشییع جنازه خصوصی برای جورج فلوید در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 در هوستون تگزاس. Godofredo A. وسقوز/گتی ایماژ
 

نیویورک به رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در خیابان های, شهردار می گوید:

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio شنبه اعلام کرد که شهر نیویورک را رنگ سیاه و سفید “زندگی توجه” برجسته خیابان در تمام پنج بخش نیویورک.

این پیام را رنگ آمیزی خواهد شد برای اولین بار در یک خیابان در نزدیکی تالار شهر و سپس نقاط دیگر در نیویورک در روز به شهردار گفت: CBS New York گزارش.

“یک پیشنهاد روی میز قرار داده بود به نام خیابان در هر قصبه و به رنگ کلمات در خیابان های این شهر است. در هر قصبه در حیاتی محل” د Blasio گفت. “آنچه روشن خواهد شد در نام خیابان و در خیابان های شهر ما این است که پیام که در حال حاضر شهر ما باید به طور کامل و به طور کامل عمیقا احساس و این کشور باید به عنوان خوبی است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

این حرکت در می آید و پس از شهردار واشنگتن دی سی بود “Black Lives Matter” رنگ در یک خیابان در حروف بزرگ در نزدیکی کاخ سفید است.

Protesters Demonstrate In D.C. Against Death Of George Floyd By Police Officer In Minneapolis
“Black Lives Matter” نقاشی در خیابان نزدیک کاخ سفید در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 در واشنگتن ، TASOS KATOPODIS / گتی ایماژ
 

مینه سوتا فرماندار خواستار لحظه سکوت

مینه سوتا فرماندار Tim Walz با صدور بیانیه روز سه شنبه درخواست Minnesotans به برگزاری یک لحظه سکوت به عنوان جورج فلوید مراسم تشییع جنازه سرویس آغاز می شود در تگزاس است.

“جهان را در وحشت به عنوان جورج Floyd را از بشریت گرفته شد دور از او” Walz را اعلام می گوید. “ما نمی خواهد یک روز از خواب بیدار و بیماری های سیستمیک نژادپرستی درمان می شود. ما باید همه چیز را در قدرت ما به گرد هم می آیند به ساختارشکنی نسل از نژادپرستی سیستماتیک در کشور ما طوری است که هر Minnesotan – سیاه بومی قهوه ای یا سفید می تواند امن و رشد است.”

فرماندار خواسته است که لحظه ای در سکوت شروع و در ساعت 11 صبح به وقت محلی (12 p. m. ET) هنگامی که فلوید مراسم تشییع جنازه برنامه ریزی شده است برای شروع و برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است.

بیشتر بخوانید از CBS Minnesota

 

افسر NYPD دیده تنه زدن معترضان متهم شده است

یک افسر NYPD دیده می شود در فیلم تنه زدن یک معترض در ماه گذشته در نیویورک متهم شده است با حمله جنایی فساد و آزار و اذیت شوم. CBS New York, گزارش دادستان منطقه بروکلین اریک گونزالس اعلام کرد علیه افسر Vincent D’Andraia در روز سه شنبه.

“من به طور کامل پشتیبانی طولانی-برگزار سنت آمریکایی از عدم اعتراض های خشونت آمیز. به عنوان دادستان منطقه من نمی تواند تحمل کند و استفاده بیش از حد زور علیه هر کسی که این ورزش در قانون اساسی تضمین حق” گونزالس در بیانیه ای گفت. “این درست است به خصوص از کسانی که قسم خورده برای محافظت از ما و رعایت قانون است. من عمیقا مشکل این غیر ضروری حمله. ما در حال حاضر به دنبال برگزاری این متهم پاسخگو باشد.”

ویدیو نشان داد D’Andraia فشار 20 ساله Dounya Zayer در طول یک تظاهرات در مارس 29. Zayer گفت: افسر زدم گوشی را از دست او و زمانی که او با قرار دادن سلاح های خود را برای محافظت از خودش او گفته لعنت در او او را به نام یک مدت موهن و هل ،

او گفت که او دچار تشنج و تصادم.

Zayer همچنین گفت: یک افسر فرمانده را دیدم که چه اتفاقی افتاده و نمی مداخله.

NYPD می گوید: D’Andraia شده است با این گروه برای حدود پنج سال باقی می ماند و به حالت تعلیق بدون پرداخت.

 

جورج فلوید گذاشته می شود به استراحت در پرلند

جورج فلوید خواهد بود گذاشته و به استراحت در روز سه شنبه در یک گورستان در پرلند تگزاس پس از تشییع جنازه او.

CBS وابسته KHOU گزارش خود بدن است که انتظار می رود به آنجا می رسند حدود 1 p. m. و او را در یک اسب کشیده حمل و نقل برای آخرین مایل از بارداري.

“عمومی است که قطعا خوش آمدید به پرداخت جهات در مکان های عمومی در مسیر از جمله در پیاده رو” این شهرستان گفت. “موانع قرار داده شده در امتداد صفوف مسیر در کالن که در آن کالسکه اسب کشیده سفر خواهد کرد برای جلوگیری از فضایی دسترسی و دسترسی پیاده به جاده. این موانع کمک خواهد کرد که نگه داشتن بازدید کنندگان امن و کمک به حفظ ایمنی ترافیک.”

“شرکت کنندگان درخواست به ماندن در پشت موانع به ارائه یک سفر ایمن, محل سکونت به صورت صفوف و برای اطمینان از ایمنی از آقای فلوید خانواده” را گفت. “با ادامه COVID-19 گیر شرکت کنندگان نیز تشویق به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از کسانی که نمی شناخته شده به آنها را به عنوان آنجا که ممکن است.”

 

Amadou دیللو را در جورج فلوید آخرین کلمات: “هر مادر او را شنیده”

Amadou دیللو 23 ساله غرب آفریقا مهاجرت هدف گلوله قرار گرفت و کشته در سال 1999 زمانی که شهر نیویورک افسران پلیس اخراج شده 41 بار در خارج از آپارتمان خود را. پس اخیر, اخبار, از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس مادرش Kadiatou دیللو گفت: “فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه او احساس او reliving چه اتفاقی افتاد به پسر او بیش از همه دوباره.

“به عنوان مادر Amadou دیللو نیاز به رنج می برند از دست دادن من در 4 فوریه سال 1999 من زخم شد باز دوباره,” او گفت:.

دیللو شد یک فعال در سال های پس از Amadou مرگ در حال کار برای بهبود روابط بین پلیس و جامعه است. او گفت: جورج فلوید دلخراش آخرین دقیقه از زندگی که در آن او بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” و التماس برای مادر خود را زده وتر با او.

“هر مادر او را شنیده” در هنگام فلوید گریه کردن برای او گفت. “ما شنیده جورج فلوید. ما او را بشنود.”

اینجا بیشتر بخوانید.

چند دهه پس از, پسر, مرگ Amadou دیللو را نشان دهنده فلوید در مورد: “من زخم شد و باز دوباره”
 

دنور اعضای شورای شهر می خواهم پروب به استفاده از زور

زمانی که تظاهرات جورج فلوید شروع به سازماندهی در دنور تظاهرکنندگان ملاقات با زور توسط دنور افسران پلیس. تاکتیک های آنها استفاده می شود در ابتدا شد و باب روز پایین بعد از چند روز اما نه بدون آوردن بخش زیر آتش خود را اول CBS Denver گزارش.

“هر زمان بیش از حد کنترل جمعیت اندازه گیری مانند گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی و فلش انفجار نارنجک و مانند آن در هر زمان از آنها استفاده می شود در مقابل دنور شهروندان توسط پلیس دنور من فکر می کنم آن وقت در شورای شهر برای حفاری در” عضو شورای Paul Kashmann گفت.

Kashmann صندلی ایمنی کمیته دنور شورای شهر و با پشتیبانی کامل از همکار خود اعضای شورا خواستار بررسی توسط دفتر مستقل نظارت بر.

“نگاهی به. آیا دنور باید درست استفاده از زور در سیاست ، و اگر آن را به درستی اجرا شده در طول تظاهرات؟”

درخواست می آید به عنوان شکایت علیه DPD برای نیروی بیش از حد ادامه به ساخت طریق ایمیل تماس ها و حتی به طور مستقیم از شورای طبقه.

به گفته یک سخنگوی پلیس دنور رئیس پلیس پل Pazen و مدیر اجرایی ایمنی عمومی مورفی رابینسون تأیید و پشتیبانی تلفنی به بررسی استفاده از زور در سیاست از دنور شورای شهر.

 

سن خوزه رئیس پلیس اعلام تغییرات به سیاست

سن خوزه رئیس پلیس ادی گارسیا اعلام کرد کنترل جمعیت تغییر سیاست در یک یادداشت به افسران دوشنبه بیش از یک هفته پس از درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان. این تغییرات عبارتند از محدودیت در استفاده از پرتابه مانند گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت CBS منطقه خلیج سانفرانسیسکو ،

این گروه متهم شده است که از نیروی بیش از حد و سوء رفتار پس از شکایات واصل شد و صدمات گزارش شده است و تلفن همراه ویدئوها ظاهر از درگیری های خشونت آمیز.

“بلافاصله موثر در کنترل جمعیت و موقعیت های … پرتابه تاثیر سلاح استفاده کرد و فقط در موقعیت های که در آن یک فرد است که به طور فعال به حمله به یک افسر یا شخص دیگری و یا زمانی که یک فرد مسلح همزن تهدید به افسران و یا دیگر معترضان مسالمت آمیز” گارسیا نوشت: در یادداشت خود.

او همچنین گفت: “در حال حاضر بخش سیاست منع استفاده از chokeholds … با توجه به وقایع اخیر ما در حال به روز رسانی سیاست های زبان به وضوح و به صراحت منع chokeholds با استفاده از هر بخشی از بدن برای اعمال فشار به گردن و از جمله زانو.”

گارسیا به پایان رسید این یادداشت ابراز حمایت خود را به منع افسران اخراج ناخالص سوء از استخدام در بخش های دیگر.

 

جورج فلوید گذاشته می شود به استراحت در کنار مادرش

جورج فلوید که 46 بود زمانی که او کشته خواهد شد و به استراحت در روز سه شنبه آینده به مادرش. تشییع جنازه او در هوستون خصوصی خواهد شد.

فلوید از مرگ برانگیخته بین المللی تظاهرات و درو جدید توجه به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده توسط پلیس و نظام عدالت کیفری. در دو هفته گذشته گسترده و قبلا غیر قابل تصور چیز جای گرفته اند: مؤتلفه مجسمه شده اند سرنگون ادارات پلیس در سراسر آمریکا به افکار, راه آنها گشت اقلیت محله قانونگذاران باید بحث استفاده از زور در سیاست و سفید و سیاه و سفید و قهوه ای مردم را به حال ناراحت کننده, گاهی, گرم, بحث در مورد مسابقه در یک کشور است که قرار است به اطمینان حاصل شود فرصت های برابر برای همه است.

 

جو بایدن در دیدار با فلوید خانواده

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن ملاقات با جورج فلوید خانواده در هوستون دوشنبه, وکیل خانواده بنیامین Crump توییتی. Crump گفت: بایدن “گوش شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در وای. که شفقت به معنای جهان به این خانواده هایی.

 

فرماندار تگزاس می پردازد جهات در برای مشاهده فلوید

فرماندار تگزاس گرگ ابوت روز دوشنبه پرداخت می شود جهات خود را همراه با صدها نفر دیگر از مردم عزادار مرگ جورج فلوید در یک کلیسا در هوستون که در آن فلوید بزرگ شدم. خواه فرماندار ایستاده بود فلوید بدن در یک طلا-رنگی تابوت در چشمه ستایش کلیسا جمعه برای حدود 15 ثانیه و سپس کاهش سر خود را با دست خود خورده برای چند ثانیه بیشتر.

ابوت به خبرنگاران گفت: در خارج از کلیسا که او را شامل فلوید خانواده در بحث در مورد پلیس اصلاحات و هر گونه قوانین مربوط.

“جورج فلوید است که رفتن به تغییر قوس آینده ایالات متحده است. جورج فلوید است درگذشت بیهوده است. او در زندگی خواهد بود زندگی میراث در مورد راه که آمریکا و تگزاس در پاسخ به این تراژدی” ابوت گفت.

ابوت گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار خصوصی با فلوید خانواده و ارائه آنها را با یک تگزاس پرچم بود که پرواز بیش از دولت و کنگره آمریکا در Floyd افتخار. فرماندار نخی راه راه زرشکی و طلا کراوات که او گفته بود به افتخار فلوید به عنوان کسانی که در حال رنگ فلوید مدرسه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de