جورج فلوید گذاشته می شود به استراحت در پرلند

جورج فلوید خواهد بود گذاشته و به استراحت در روز سه شنبه در یک گورستان در پرلند تگزاس پس از تشییع جنازه او.

CBS وابسته KHOU گزارش خود بدن است که انتظار می رود به آنجا می رسند حدود 1 p. m. و او را در یک اسب کشیده حمل و نقل برای آخرین مایل از بارداري.

“عمومی است که قطعا خوش آمدید به پرداخت جهات در مکان های عمومی در مسیر از جمله در پیاده رو” این شهرستان گفت. “موانع قرار داده شده در امتداد صفوف مسیر در کالن که در آن کالسکه اسب کشیده سفر خواهد کرد برای جلوگیری از فضایی دسترسی و دسترسی پیاده به جاده. این موانع کمک خواهد کرد که نگه داشتن بازدید کنندگان امن و کمک به حفظ ایمنی ترافیک.”

“شرکت کنندگان درخواست به ماندن در پشت موانع به ارائه یک سفر ایمن, محل سکونت به صورت صفوف و برای اطمینان از ایمنی از آقای فلوید خانواده” را گفت. “با ادامه COVID-19 گیر شرکت کنندگان نیز تشویق به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از کسانی که نمی شناخته شده به آنها را به عنوان آنجا که ممکن است.”

 

Amadou دیللو را در جورج فلوید آخرین کلمات: “هر مادر او را شنیده”

Amadou دیللو 23 ساله غرب آفریقا مهاجرت هدف گلوله قرار گرفت و کشته در سال 1999 زمانی که شهر نیویورک افسران پلیس اخراج شده 41 بار در خارج از آپارتمان خود را. پس اخیر, اخبار, از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس مادرش Kadiatou دیللو گفت: “فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه او احساس او reliving چه اتفاقی افتاد به پسر او بیش از همه دوباره.

“به عنوان مادر Amadou دیللو نیاز به رنج می برند از دست دادن من در 4 فوریه سال 1999 من زخم شد باز دوباره,” او گفت:.

دیللو شد یک فعال در سال های پس از Amadou مرگ در حال کار برای بهبود روابط بین پلیس و جامعه است. او گفت: جورج فلوید دلخراش آخرین دقیقه از زندگی که در آن او بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” و التماس برای مادر خود را زده وتر با او.

“هر مادر او را شنیده” در هنگام فلوید گریه کردن برای او گفت. “ما شنیده جورج فلوید. ما او را بشنود.”

اینجا بیشتر بخوانید.

چند دهه پس از, پسر, مرگ Amadou دیللو را نشان دهنده فلوید در مورد: “من زخم شد و باز دوباره”
 

دنور اعضای شورای شهر می خواهم پروب به استفاده از زور

زمانی که تظاهرات جورج فلوید شروع به سازماندهی در دنور تظاهرکنندگان ملاقات با زور توسط دنور افسران پلیس. تاکتیک های آنها استفاده می شود در ابتدا شد و باب روز پایین بعد از چند روز اما نه بدون آوردن بخش زیر آتش خود را اول CBS Denver گزارش.

“هر زمان بیش از حد کنترل جمعیت اندازه گیری مانند گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی و فلش انفجار نارنجک و مانند آن در هر زمان از آنها استفاده می شود در مقابل دنور شهروندان توسط پلیس دنور من فکر می کنم آن وقت در شورای شهر برای حفاری در” عضو شورای Paul Kashmann گفت.

Kashmann صندلی ایمنی کمیته دنور شورای شهر و با پشتیبانی کامل از همکار خود اعضای شورا خواستار بررسی توسط دفتر مستقل نظارت بر.

“نگاهی به. آیا دنور باید درست استفاده از زور در سیاست ، و اگر آن را به درستی اجرا شده در طول تظاهرات؟”

درخواست می آید به عنوان شکایت علیه DPD برای نیروی بیش از حد ادامه به ساخت طریق ایمیل تماس ها و حتی به طور مستقیم از شورای طبقه.

به گفته یک سخنگوی پلیس دنور رئیس پلیس پل Pazen و مدیر اجرایی ایمنی عمومی مورفی رابینسون تأیید و پشتیبانی تلفنی به بررسی استفاده از زور در سیاست از دنور شورای شهر.

 

سن خوزه رئیس پلیس اعلام تغییرات به سیاست

سن خوزه رئیس پلیس ادی گارسیا اعلام کرد کنترل جمعیت تغییر سیاست در یک یادداشت به افسران دوشنبه بیش از یک هفته پس از درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان. این تغییرات عبارتند از محدودیت در استفاده از پرتابه مانند گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت CBS منطقه خلیج سانفرانسیسکو ،

این گروه متهم شده است که از نیروی بیش از حد و سوء رفتار پس از شکایات واصل شد و صدمات گزارش شده است و تلفن همراه ویدئوها ظاهر از درگیری های خشونت آمیز.

“بلافاصله موثر در کنترل جمعیت و موقعیت های … پرتابه تاثیر سلاح استفاده کرد و فقط در موقعیت های که در آن یک فرد است که به طور فعال به حمله به یک افسر یا شخص دیگری و یا زمانی که یک فرد مسلح همزن تهدید به افسران و یا دیگر معترضان مسالمت آمیز” گارسیا نوشت: در یادداشت خود.

او همچنین گفت: “در حال حاضر بخش سیاست منع استفاده از chokeholds … با توجه به وقایع اخیر ما در حال به روز رسانی سیاست های زبان به وضوح و به صراحت منع chokeholds با استفاده از هر بخشی از بدن برای اعمال فشار به گردن و از جمله زانو.”

گارسیا به پایان رسید این یادداشت ابراز حمایت خود را به منع افسران اخراج ناخالص سوء از استخدام در بخش های دیگر.

 

جورج فلوید گذاشته می شود به استراحت در کنار مادرش

جورج فلوید که 46 بود زمانی که او کشته خواهد شد و به استراحت در روز سه شنبه آینده به مادرش. تشییع جنازه او در هوستون خصوصی خواهد شد.

فلوید از مرگ برانگیخته بین المللی تظاهرات و درو جدید توجه به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده توسط پلیس و نظام عدالت کیفری. در دو هفته گذشته گسترده و قبلا غیر قابل تصور چیز جای گرفته اند: مؤتلفه مجسمه شده اند سرنگون ادارات پلیس در سراسر آمریکا به افکار, راه آنها گشت اقلیت محله قانونگذاران باید بحث استفاده از زور در سیاست و سفید و سیاه و سفید و قهوه ای مردم را به حال ناراحت کننده, گاهی, گرم, بحث در مورد مسابقه در یک کشور است که قرار است به اطمینان حاصل شود فرصت های برابر برای همه است.

 

جو بایدن در دیدار با فلوید خانواده

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن ملاقات با جورج فلوید خانواده در هوستون دوشنبه, وکیل خانواده بنیامین Crump توییتی. Crump گفت: بایدن “گوش شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در وای. که شفقت به معنای جهان به این خانواده هایی.

 

فرماندار تگزاس می پردازد جهات در برای مشاهده فلوید

فرماندار تگزاس گرگ ابوت روز دوشنبه پرداخت می شود جهات خود را همراه با صدها نفر دیگر از مردم عزادار مرگ جورج فلوید در یک کلیسا در هوستون که در آن فلوید بزرگ شدم. خواه فرماندار ایستاده بود فلوید بدن در یک طلا-رنگی تابوت در چشمه ستایش کلیسا جمعه برای حدود 15 ثانیه و سپس کاهش سر خود را با دست خود خورده برای چند ثانیه بیشتر.

ابوت به خبرنگاران گفت: در خارج از کلیسا که او را شامل فلوید خانواده در بحث در مورد پلیس اصلاحات و هر گونه قوانین مربوط.

“جورج فلوید است که رفتن به تغییر قوس آینده ایالات متحده است. جورج فلوید است درگذشت بیهوده است. او در زندگی خواهد بود زندگی میراث در مورد راه که آمریکا و تگزاس در پاسخ به این تراژدی” ابوت گفت.

ابوت گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار خصوصی با فلوید خانواده و ارائه آنها را با یک تگزاس پرچم بود که پرواز بیش از دولت و کنگره آمریکا در Floyd افتخار. فرماندار نخی راه راه زرشکی و طلا کراوات که او گفته بود به افتخار فلوید به عنوان کسانی که در حال رنگ فلوید مدرسه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im