معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به عنوان کارولینای جنوبی امشب, پرش, انتخابات, شب, حزب, در, New Hampshire.

بایدن به حضور یک “راه اندازی حزب” در کلمبیا, کارولینای جنوبی در 8 p. m. و آدرس هواداران در نیوهمپشایر از طریق livestream. چند نفر آشنا با برنامه های خود گفت: CBS اخبار در اوایل روز شنبه که بایدن قصد دارد خود را به ادامه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری بدون در نظر گرفتن چگونه او انجام امشب.

“من به دنبال به جلو به سفر به کارولینای جنوبی در این شب و نوادا در اواخر این هفته به حمل کمپین ما رو به جلو و از شنیدن متنوع رای دهندگان که صداها باید شنیده شود در این فرایند به انتخاب دموکراتیک نامزد خواهد شد که متحد این کشور به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بیانیه ای از مبارزات انتخاباتی خود گفت.

پرسید: اگر کارولینای جنوبی است که انجام و یا می میرند برای ریاست جمهوری خود را به چشم انداز بایدن گفت: CBS News, “نه, من فکر نمی کنم. نگاه بقیه ملت است که در خارج وجود دارد.”

بایدن غرق شده در گرانیت دولت سنجی به عنوان کم به عنوان مکان پنجم توسط برخی از اقدامات و شروع به اسلاید در نظر سنجی های ملی در میان افزایش ساندرز و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ. این کاهش در میان سه ماهه جمع آوری کمک های مردمی گزارش که نشان داد او شروع سال فقط با 9 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود در خزانه.

بالا بایدن محرم گفت: قبل از این که کمپین “حرکت خواهد کرد به نوادا” گفت: دولت “بیشتر نمایشی جمعیتی این کشور در قرن 21 و امیدواریم که او برنده است.”

اما محرم افزود: “او در حال outspent نیز وجود دارد.”

بایدن قرار است به کمپین بلیزرز روز چهارشنبه در دلاور قبل از صرف پنج شنبه در نیویورک برای رویدادهای مالی و ظاهر بر روی “نمایش” با همسرش جیل. او برنامه ریزی شده است برای برگزاری رویدادهای کمپین جمعه و شنبه در نوادا است.

بایدن به تبلیغ قدرت خود را در کارولینای جنوبی با تشکر از پشتیبانی قوی از رای دهندگان اما نظرسنجی های اخیر نشان می دهد ساندرز و تاجر تام Steyer شروع به قطع این مزایا. — اد اوکیف و بو اریکسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im