زنده به روز رسانی: نتایج به تعویق افتاد, به عنوان حزب دموکرات آیوا می کند “کنترل کیفیت”

  به روز شده 8m پیش

آیووا دموکرات مختصر مبارزات به زودی

آیووا حزب دموکرات خواهد شد برگزاری یک تماس با ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی به زودی برای توضیح تاخیر در گزارش های داده های متعدد مقامات رقیب مبارزات بگویید رادیو فردا. — اد اوکیف و کارا Korte

  به روز شده 35m پیش

جوانتر رای دهندگان در مورد تغییر آب و هوا و نابرابری درآمد

entrance-poll-most-important-issue-by-age.png

ورودی های رای گیری نشان می دهد برخی از تفاوت های قابل توجهی بین بزرگتر و کوچکتر حزبی را برانگیخت در این مسائل. در حالی که 44 درصد از کسانی که در سن 30 سال به نام مراقبت از سلامت به عنوان مهم ترین مسئله این بود که نگرانی برای فقط 32 درصد از کسانی که در سنین 17-29. تقریبا به عنوان بسیاری از رای دهندگان جوان 31 درصد گفت: تغییر اقلیم مهم ترین مسئله است.

یک چهارم از زیر-30 جلسه شرکت کنندگان به نام نابرابری درآمد به عنوان مهم ترین مسئله در مقایسه با 15 درصد از رای دهندگان.

آیووا انجمن شرکت کنندگان زیر سن 45 هستند احتمال بیشتری برای حمایت از جایگزین تمام بیمه درمانی خصوصی با یک دولت واحد برنامه ریزی است. رای دهندگان در سن 45 و بیش به طور مساوی تقسیم می شود.

pastedimage.png

ملیسا هرمان و پائولا کوهن

  به روز شده 13m پیش

آیووا حزب دموکرات در حال انجام است “کنترل کیفیت” در انجمن اطلاعات

آیووا حزب دموکرات در حال انجام است “کنترل کیفیت” در انجمن اطلاعات

آیووا حزب دموکرات (IDP) می گوید که آن را هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد هر گونه اطلاعات. آن در حال انجام است “کنترل کیفیت” روی داده در حال حاضر. در یک بیانیه IDP سخنگوی مندی مک کلور گفت: “یکپارچگی نتایج میباشد. ما با تجربه تاخیر در نتایج جستجو با توجه به کنترل کیفیت و این واقعیت است که IDP گزارش از سه مجموعه داده برای اولین بار. آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که حدود 25 درصد از حوزه گزارش و آمار اولیه نشان می دهد میزان مشارکت در سرعت 2016.”

به IDP گفته بود آن را ارائه شفافیت بیشتر در این سال نسبت به سال قبل, افشای اولین اولویت نتایج نهایی تراز حزبی را برانگیخت و تعداد پیش بینی شده از دولت عضو کنوانسیون نمایندگان نامزدهای دریافت خواهد شد و بر اساس حوزه حزبی نتایج.

کمیته ملی حزب دموکرات توضیح داد: به رادیو فردا که “کنترل کیفیت” به این معنی است که حزب عدالت و در حال ترکیب از طریق گزارش داده اختلاف است که می تواند مربوط به خطای انسانی.
 
مثلا اگر 50 نفر caucused در سال 2016 در یک مکان خاص و در حضور 500 روز دوشنبه این امر سریع مقامات به بازگشت به حوزه و دوباره دیتا رو بررسی کنید ببینید اگر کسی سهوا وارد اضافی “0” را به دفعات مشاهده شده است.

DNC ارائه هیچ برآورد در زمانی که دولت می خواهد گزارش نتایج. صفحه نمایش در آیووا رویداد مرکز است که نتایج گزارش محل گفته اند که برای ساعت “نتایج به زودی.” — Arden Farhi و آنتونی Salvanto

  به روز شده 40m پیش

چگونه زود اولیه و حزبی متحده کمک به شکل دادن به انتخابات

چگونه زود اولیه و حزبی متحده کمک به شکل دادن به انتخابات

وجود دارد تنها 155 نمایندگان برای grabs در سه مسابقات زیر آیووا قفقاز. هنوز هم این اوایل متحده می تواند کمک به شکل انتخابات در حال حرکت رو به جلو است. LaCrai Mitchell, Alex قلع و نیکول Sganga بحث در مورد چگونه آرای انتخابات ریاست جمهوری طرح را به علامت خود را در ماه آینده.

  به روز رسانی 10:21 PM

وارن خواستار وحدت در سخنان دموکراتیک حزبی را برانگیخت در Des Moines

Sen. Warren Attends Iowa Caucus In Des Moines
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور الیزابت وارن آدرس انجمن در دبیرستان روزولت در دبیرستان در Des Moines, آیووا, روز دوشنبه, فوریه 3 سال 2020 است. گتی

الیزابت وارن موعظه پیام وحدت قبل از یک جلسه در روزولت دبیرستان در دی موین لگد کردن.

“من اینجا هستم چون من می دانم که چگونه به مبارزه و من می دانم که چگونه برای برنده شدن” وارن گفت. “ما شروع با یک نامزد که می تواند حزب ما با هم. ما باید تمام دموکرات ایالات.”

این سناتور ماساچوست که ترک واشنگتن برای آیووا پس از پایان اختتامیه استدلال در واکنش به استیضاح محاکمه بعد از ظهر دوشنبه نیز مطرح شده برای عکس ها با هواداران است.

در آخرین لحظه زمین وارن تاکید کرد که دموکرات ها’ تعداد یک شغل در ماه نوامبر به شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. خود شغل دوم او اضافه شده است به “انتخاب دموکرات ها بالا و پایین انتخابات.”

“سال 2020 است که ما لحظه ای در تاریخ ما لحظه به این که امریکا از ما بهترین ارزش های ما لحظه ای برای نگه داشتن وعده ما لحظه به رویای بزرگ مبارزه سخت و برنده گفت:” خود حزبی را برانگیخت.” — Zak Hudak و ملیسا Quinn

  به روز شده در 9:55 PM

مایک بلومبرگ: “هیچ چیز جادویی در مورد کالیفرنیا و اولین روز از آیووا انجمن”

در حالی که بقیه از زمین است که در آیووا مایک بلومبرگ روز را صرف سفر در سراسر کالیفرنیا گفتن رای دهندگان او قصد دارد برای قرار دادن منابع قابل توجه در زمین — از جمله 800 پرداخت و پاره وقت کارکنان.

دولت ارائه می دهد بزرگترین نماینده جایزه از سه شنبه متحده است.

هنوز بلومبرگ گفت: CBS News “وجود دارد هیچ چیز جادویی در مورد کالیفرنیا و اولین روز از آیووا انجمن.”
“این فقط کار می کرد در این برنامه وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را بر روی هر یک روز. کالیفرنیا توسط یک دولت بزرگ با تعداد زیادی از نمایندگان بنابراین شما به وضوح می خواهم به اینجا می آیند بیشتر,” او گفت: CBS News.

بلومبرگ گفت که او نیست نگران شب دوشنبه نتایج در آیووا و اضافه کرد که او بیشتر علاقه مند به سفر به این کشور و صحبت با رای دهندگان و نه فقط در سه شنبه متحده بلکه در کلید میدان نبرد متحده دموکرات ها نیاز به پیروزی برای شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او حتی تبلیغ خود را افزایش با رای دهندگان گفت: “شما ببینید این جمعیت نشان دادن. فقط نگاهی به در چگونه بسیاری از دوربین های دیجیتال وجود دارد در مرحله.”

اینجا بیشتر بخوانید.

— تیم Perry

  به روز شده در 9:54 PM

Steyer خود را در این باره پیش از قفقاز

تام Steyer خود را در این باره پیش از آیووا قفقاز

تام Steyer است outspent خود را دموکراتیک مخالفان در آیووا اما آن باقی مانده است دیده می شود در صورتی که عملکرد نمایندگان برای او در قفقاز. نامزد مذاکرات تهمت تغییر آب و هوا و اقتصاد با O’DONNELL جلوتر از ملت اول ابتدایی مسابقه.

  به روز شده در 9:39 PM

CBS اخبار پروژه های مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده ایران با قفقاز

CBS اخبار پروژه های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده ایران با قفقاز در آیووا. رئیس جمهور است و هیچ رقابتی, رقیب, در داخل حزب خود را. سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش و سابق کنگره جو والش در حال به چالش کشیدن او.

  به روز شده در 50 متر پیش

آیووا انجمن را برانگیخت مسن تر هستند و عمدتا سفید

که معلوم شد برای آیووا قفقاز?

ورودی های رای گیری را فراهم می کند با یک نگاه رای دهندگان حضور در آیووا قفقاز: 42 درصد مرد هستند و 58 درصد زن هستند; 92% سفید هستند و 8 درصد نیز غیر سفید.

آیووا انجمن را برانگیخت در مورد به طور مساوی تقسیم بین فارغ التحصیلان و کسانی که با مدرک دانشگاهی.

بزرگترین گروه سنی است که رای دهندگان 65 ساله و مسن تر که 30 درصد از این سال شرکت کنندگان. حدود 21 درصد از حزبی را برانگیخت در جوانترین گروه سنی 17-29; یکی دیگر از 21 درصد در حال سنین 30-44; و 28 درصد در حال سنین 45-64.

اما در این سال آیووا-انجمن سینماروهای جوان تر هستند به طور کلی نسبت در سال 2016: 44 درصد کمتر از 45 سال جاری در مقایسه با 37 درصد در سال 2016 آیووا ورودی نظرسنجی.
 
از نظر فلسفه سیاسی 25 درصد می گویند که آنها بسیار لیبرال 42 درصد تا حدودی لیبرال 31 درصد در حد متوسط و 2 درصد توصیف خود را به عنوان محافظه کار است.

ملیسا Herrmann

  به روز شده در 8:45 ب. ظ

حوزه در آیووا بزرگترین شهرستان در حال اجرا از رای دهندگان ثبت نام فرم های شهرستان دموکراتیک صندلی می گوید:

Sean Bagniewski رئیس Polk County دموکرات توییتی حوزه در شهرستان در حال اجرا هستند از رای دهندگان ثبت نام فرم.

“ما چاپ ده ها هزار نفر از رای دهندگان ثبت نام فرم ها و برخی از حوزه ها هنوز هم در حال اجرا است. ما در حال ساخت نسخه و تحویل به آنها را پوشش داده اما این حزبی است میخوام یکی از بزرگ” او توییتی تقریبا 20 دقیقه قبل از قفقاز آغاز شد.

Polk County, است, آیووا, پرجمعیت ترین شهرستان و شامل Des Moines, دولت سرمایه است.

  به روز شده در 8:48 PM

انجمن درب های نزدیک به عنوان اولین-در-این-ملت مسابقه رسما آغاز می شود

آن است که 8 بعد از ظهر در سواحل شرق — درب فقط بسته و آیووا قفقاز در حال جریان است. ایسنا برآورد چهار راه مسابقه بین جو بایدن, Bernie Sanders, پیت Buttigieg و الیزابت وارن اولیه اولویت است.

  به روز شده در 8:25 PM

اکثریت حزبی آیووا را برانگیخت خواهید یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به جای یکی که موافق با آنها

اکثریت حزبی آیووا را برانگیخت گفت: آنها نه ببینید حزب دموکرات معرفی یک نامزد که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (61%) به عنوان مخالف به یک نامزد که موافق با آنها در مورد مسائل عمده.

مراقبت های بهداشتی مهم ترین مسئله برای دموکراتیک حزبی را برانگیخت در تصمیم گیری که نامزد برای پشتیبانی با توجه به نتایج حاصل از ورودی های رای گیری. وقتی پرسیده شد که مسئله مهم در تصمیم خود 41 درصد از آیووا انجمن شرکت کنندگان گفت: مراقبت های بهداشتی 21 درصد گفت: تغییر آب و هوا و 16% گفت: نابرابری درآمد و 14 درصد گفت: سیاست خارجی است.

entrance-poll-most-important-issue-health-care.png

بیش از نیمی از آیووا انجمن شرکت کنندگان در این سال همچنین گفت: آنها پشتیبانی جایگزین تمام بیمه درمانی خصوصی تنها با یک طرح دولت برای همه.

حدود یک سوم از آیووا حزبی را برانگیخت گفت که امروز اولین جلسه.
 
دو سوم از امروز آیووا حزبی را برانگیخت گفت: آنها تصمیم گرفتند که به نامزد برای پشتیبانی در ماه ژانویه و یا قبل از آن; 20 درصد گفت: آنها تصمیم گرفتند در چند روز گذشته و 11 درصد گفت: آنها تصمیم گرفتند که برای رای دادن امروز.

entrance-poll-attending-caucus-before.png

– ملیسا Herrmann

  به روز شده در 8:49 PM

آیووا زن کشاورزان در آنچه که آنها به دنبال در یک نامزد حزب دموکرات

کشاورزان در بحث مراقبت های بهداشتی و تجارت جنگ جلوتر از انجمن حزبی آیوا

Billie Wilson, کریس Henning الن والش-Rosmann و LaVon Griffieon همه کشاورزان با شور و شوق برای سیاست است. آنها گفت: فردا نیوز’ Janet Shamlian که هر حزبی برای حزب دموکرات در آیووا.

“من فکر می کنم همه آنها را ضرب و شتم می تواند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: 33 سال والش-Rosmann.

او یک مادر دو که فکر می کند الیزابت وارن می توانید احیای مزرعه کشور است.

“من می خواهم به مطمئن شوید که مردم من سن و همسالان در حال آمدن به عقب و آنها یک دلیل برای بازگشت به روستایی آمریکا,” او گفت:.

Henning, 72, تنها تصمیم او حمایت جو بایدن یا برنی ساندرز.

“من مسائل خود را در سن خود و سلامت خود استقامت” Henning گفت. “آنها از من بزرگتر و— و من فکر می کنم من بیش از حد به اجرا برای دفتر.”

مانند بسیاری از مناطق روستایی همسایگان بهداشت و درمان یک موضوع است 66 ساله ویلسون.

“در شهرهای کوچک اکثر مردم لازم نیست که کسی می پردازد که خود را بیمه. حتی شما می دانید که حتی کسب و کارهای کوچک فراهم نمی بیمه” ویلسون گفت:. “بنابراین همه در همان قایق است.”

LaVon Griffieon, 63, است نگران اقتصاد است. “در سال 2012, ما تا به حال سویا شد که 15 دلار و در حال حاضر آنها در $8. که نصف” Griffieon گفت.

  به روز شده در 9:46 PM

مغلوب ساختن پیشی جستن عملیاتی بیخ و بن برای رئیس جمهور در آیووا پیش از قفقاز

US-POLITICS-ELECTION
اریک مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در “حفظ آیووا بزرگ” کنفرانس مطبوعاتی در Des Moines, آیووا, در فوریه 3 سال 2020 است. همچنین در مرحله: مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale اریک همسر لارا مغلوب ساختن پیشی جستن, Donald Trump Jr. و دوست دختر خود را Kimberly Guilfoyle. گتی

در حالی که همه چشم ها به دموکرات مقامات بالا از آقای تهمت مجدد انتخابات نیز در آیوا برای حزب جمهوری خواه قفقاز.

رئیس جمهور دو پسر, Donald Trump Jr., Eric تهمت پیوست تهمت مدیر کمپین براد Parscale و دیگر عناصر به صورت یک کنفرانس مطبوعاتی در West Des Moines, که در طی آن این گروه لعنتی دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و برجسته آقای تهمت دستاوردهای خود را در سه سال اول ،

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور قطع شد توسط معترضی که پس از پدرش انتخابات شده است وجود دارد افزایش در حمله به مردم یهودی در ایالات متحده معترض بود همراهی می کردند از این رویداد.

Parscale گفت: مخاطبان او معتقد است برنی ساندرز “را به خوبی انجام دهد” در حالی که Trump Jr., پیشنهاد مجلس نانسی پلوسی به عمد طراحی استیضاح همزمان با runup به آیووا قفقاز حصول اطمینان ساندرز خواهد بود گیر در واشنگتن برای بایدن را بهره مند شوند.

در ضمن آقای تهمت قدیمی ترین دختر, Ivanka Trump, زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن خاطرات از سال 2016 آیووا قفقاز. حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز از تگزاس در صدر وسیع جمهوریخواهان زمینه در آیووا در سال 2016. — ملیسا کوین و بن Mitchell

  به روز شده در 6:10 ب. ظ / فوریه 3 سال 2020

نتایج: در اینجا چیزی است که انتظار می رود

در جلسه شب آیووا حزب دموکرات را انتشار سه مجموعه نتایج: به رای مردم از اول هم ترازی رای مردمی پس از تجدید و تعداد هيئت دولت معادل یک نامزد برنده است. کسی که برنده ترین نماینده دولت معادل را از لحاظ فنی برنده آیووا قفقاز چرا که تعداد تعیین خواهد کرد که چگونه بسیاری از نمایندگان نامزد برنده ملی کنوانسیون.

بسته به اندازه از حوزه این روند می تواند در یک زن و شوهر از ساعت اما برخی از نتایج انتظار می رود برای شروع در آینده حدود 9:00 p. m. ET. بخش عمده ای از نتایج به احتمال زیاد خواهد شد در چند ساعت بعد. CBS News خواهد شد که نتایج در هوا و O’DONNELL خواهد بود, پخش زنده از آیووا.

جزئیات بیشتر در CBS اخبار روزانه دنباله نشانگر اینجا.

— Caitlin Conant و آنتونی Salvanto

  به روز شده در 4:18 ب. ظ / فوریه 3 سال 2020

چند بار باید به نامزدهای بازدید آیووا از 1/1/2019 به 2/2/2020?

این هفت نامزد رقابت در آیووا. مایکل بنت و Tulsi Gabbard تصمیم به تمرکز تلاش های خود را در جای دیگر و متوقف رقابت انتخاباتی در آیوا ماه پیش. این فقره از تاریخ 1 ژانویه تا سال 2019 به 2 فوریه سال 2020 آغاز یا زمانی که نامزد آغاز اکتشافی کمیته و یا زمینه با FEC هر کدام اول آمد.

مرتبط با اسامی کاندیداها خود هستند heat maps که داستان از جایی که آنها وقت خود را صرف در آیووا بیش از سال گذشته است.

جو بایدن
سفر: 22
کل روز را صرف: 61
کل کمپین حوادث: 136
پیت Buttigieg
سفر: 25
کل روز را صرف: 64
کل کمپین حوادث: 167
Ctq
سفر: 32
کل روز را صرف: 69
کل کمپین حوادث: 206
برنی ساندرز
سفر: 20
کل روز را صرف: 58
کل کمپین حوادث: 145
تام Steyer
سفر: 13
کل روز را صرف: 36
کل کمپین حوادث: 78
الیزابت وارن
سفر: 27
کل روز را صرف: 59
کل کمپین حوادث: 119
اندرو یانگ**
سفر: 15
کل روز را صرف: 53
کل کمپین حوادث: 171 (**یانگ مبارزات انتخاباتی در آیوا شروع در ماه اوت سال 2018 است. این شماره منعکس سفرهای خود از ژانویه 2019.)
— آدم بروستر و Musadiq بیدر

  به روز شده در 2:21 ب. ظ / فوریه 3 سال 2020

خواهد آیووا قفقاز پیش بینی دموکراتیک نامزد? در 7 گذشته 9 رقابت دموکراتیک نژاد این کار را کرد.

آیووا قفقاز همیشه از نزدیک تماشا و exhaustively تجزيه و تحليل — اما چگونه اغلب آنها را با دقت پیش بینی کند که نامزد احتمالی نامزد?

یک نگاه سیاسی اخیر تاریخ نشان می دهد که رای دهندگان ایالت آیووا اغلب برنده انتخاب کنید — اما نه همیشه.

در گذشته 11 ریاست جمهوری نژادها آیووا دموکراتیک حزبی به درستی پیش بینی دموکراتیک نامزد هفت بار. آیووا بود فقط غلط در مورد حزب دموکرات نامزد دو بار. (دو بار یک وقت در حال اجرا بود بنابراین هیچ آیووا نژاد.)

بنابراین در هفت نفر از نه رقابت آیووا دموکرات قفقاز کسی که برنده آیووا شد حزب نامزد.

خواه قفقاز در دولت اند و نه پیش بینی کرد حزب نامزد به عنوان اغلب. در گذشته 11 مسابقه نامزد شد و پیش بینی شده توسط آیووا قفقاز تنها چهار بار. سه بار یک وقت در حال اجرا بود بنابراین هیچ آیووا مسابقه. بنابراین در چهار از هشت رقابت آیووا جمهوری قفقاز دولت برنده شد حزب نامزد.

اینجا بیشتر بخوانید.

  به روز شده در 1:29 ب. ظ / فوریه 3 سال 2020

انجمن حقایق

  • قفقاز آغاز در 8 p. m. ET. ریاست جمهوری اولویت شب و به هنگام پارلمانی را برانگیخت انتخاب نمایندگان خود را برای انتخاب نامزد خواهد شد و به احتمال زیاد یک یا دو ساعت.
  • این اولین سال “ماهواره قفقاز” باز خواهد شد. هفتاد و یک سایت راه اندازی خواهد شد و به مردم اجازه می دهد که نمی تواند ترک شغل خود و یا کسانی که در زندگی کمک امکانات به شرکت. مردم آیووا نمایندگان شان در خارج از دولت نیز ممکن است حزبی در 25 سایت در کشورهای خارج از آیووا به علاوه سه سایت های بین المللی در فرانسه اسکاتلند و جمهوری گرجستان است.
  • وجود دارد 1,678 حوزه در سراسر آیووا.
  • در سال 2016 171,109 مردم نشان داد تا برای حزب دموکرات قفقاز بین هیلاری کلینتون و برنی ساندرز. کلینتون برنده با اختلاف کمتر از 0.5 درصد.
  • وجود 41 نمایندگان در خطر است, در آیووا از 3,979 متعهد ملی نمایندگان در مقدماتی حزب دموکرات روند.
  • نامزد برنده خواهد شد نیاز به 1,991 متعهد نمایندگان به امن نامزدی.

— آدم بروستر و Musadiq بیدر

  به روز شده در 1:28 ب. ظ / فوریه 3 سال 2020

که در آن سناتورها در حال اجرا برای رئیس جمهور طرح در جلسه شب

سناتور در حال اجرا برای رئیس جمهور در واشنگتن امروز برای بسته شدن استدلال رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه. برنی ساندرز در جمع خبرنگاران گفت: کنگره او خواهید بود در راه خود را به آیووا پس از استدلال است.

Ctq نیز در این کنگره گفت که او “به دنبال به جلو به شنیدن استدلال” اما هنگامی که آنها به این نتیجه رسیدند: “من به عقب وجود دارد” به Iowa. حدود نیمه شب او قصد دارد برای رفتن به New Hampshire. پس از ورود در ساعت اندکی از صبح او قصد دارد به ضربه دنباله با رویدادهای چند شنبه.

وارن نمی گویند که در آن او می تواند در جلسه شب گفت که آن “بستگی به میچ مک کانل — او کسی است که کنترل برنامه است.”

مایکل بنت برنامه ای برای رفتن به نیوهمپشایر در این شب ،

کتی راس Dominick, راب Legare, آدم Brewster, فضل Segers و کهربا علی

  به روز شده در 1:28 ب. ظ / فوریه 3 سال 2020

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار واکنش به جلسه امروز

اگر چه رئیس جمهور چهره نداشت و تهدیدها در انتخاب مجدد مسابقه آقای تهمت می خواهد جمهوری خواه رای دهندگان به انجمن, بیش از حد, شعار های اخیر معاملات تجاری دولت خود رسیده است.

“جمهوری خواهان در آیووا بیرون رفتن و حزبی امروز. بزرگ خود را معاملات تجاری با چین, مکزیک, کانادا, ژاپن, کره جنوبی و بیشتر در حال انجام,” او نوشت. “بزرگ بار می آیند و پس از انتظار چندین دهه برای ما کشاورزان و دامداران و تولید کنندگان و تمام. هیچ کس دیگری می تواند کشیده اند این خاموش!”

حزب جمهوری خواه در حال برگزاری قفقاز هر چند آنها نیست و جلب توجه به همان اندازه به عنوان دموکرات اند. هنوز برگ برنده مبارزات انتخاباتی خواهد شد که قابل توجه حضور در اینجا با 80 عملیاتی در انجمن سایت در سراسر آیووا. در سال 2016 آقای ترامپ دوم قرار داده و به تد کروز در اینجا.

این زمان در اطراف, تنها شات نامزدهای کنگره جو والش, ایلینوی و سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش در حال به چالش کشیدن آقای ترامپ برای ایران با نامزدی.

رئیس جمهور در بازدید Des Moines در پنج شنبه شب برای اولین کمپین تجمع در آیووا این سال است. صدها نفر از مردم در سرریز جمعیت را تماشا آقای ترامپ صحبت می کنند در یک صفحه نمایش بزرگ در خارج از محل.
— آدم بروستر و Musadiq بیدر کمک کرده است.

  به روز شده در 7:59 ق. ظ / فوریه 3 سال 2020

“زنده ماندن آستانه” و آیووا قفقاز

بر خلاف اولیه یک حزبی است و نه “یک فرد یک رای” سیستم. در عوض مردم آیووا نمایندگان شان خواهد بود و انتخاب نمایندگان از طریق یک فرایند پیچیده است که قدمت آن به قرن 19. وجود دارد هیچ آراء و حزبی را برانگیخت نیست از لحاظ فنی رای دادن به نامزدهای اما نه برای نمایندگانی که در حمایت از یک نامزد داده شده است.

اگر نامزدی نتواند به جذب 15 درصد از حمایت از حزبی را برانگیخت در انجمن محل است که نامزد نمی خواهد روشن “زنده ماندن آستانه” به این معنی است که نامزدها هواداران باید به یکی از دو انتخاب دیگر نامزد یا رای خود را به حساب نخواهد آمد. این فرایند به نام تجدید.

این تجدید فرآیند بسیار مهم است. اگر نامزد شما نبود قابل دوام و شما به دنبال یک گروه جدید ماندگار مبارزات به رقابت خواهند به سعی کنید به شما برنده شوید. اگر شما بخشی از یک سازمان مبارزات انتخاباتی در آستانه زنده, تیم خود را به شدت در تلاش برای سعی کنید به انتخاب کردن حامیان دیگر غیر قابل دوام مبارزات. بهترین سازماندهی مبارزات به خوبی آموزش دیده و افراد با تجربه در کنار خود هستند در موقعیت قوی برای افزایش اندازه خود را در جلسه شب. — Musadiq بیدر و آدم بروستر

  به روز شده در 5:03 ب. ظ / فوریه 3 سال 2020

ایسنا میدان نبرد ردیاب: سناریوهای ممکن برای بایدن Sanders, وارن و Buttigieg

0131-ftn-fivethings-2019510-640x360.jpg

نهایی CBS News, آیووا, میدان نبرد ردیاب ارائه می دهد یک شبیه سازی آماری از قفقاز و برخی از حالات که ممکن است آشکار در روز دوشنبه. به نظر می رسد مانند یک مسابقه نزدیک می زنیم و نامزدها همه آماده برای برنده شدن ملی نمایندگان.

برای نشان دادن آنچه که اتفاق می افتد — و از همه مهمتر چرا — ما در ادامه مصاحبه به احتمال زیاد حزبی را برانگیخت این هفته اول و دوم-انتخاب تنظیمات در رای گیری و سپس ترکیب آن با داده ها در آیووا رای دهندگان به طور کلی و چگونه حزبی سیستم با این نسخهها کار در سراسر کشور را به شهرستانها و مناطق.

دوشنبه dawns با برنی ساندرز و جو بایدن حتی در انتخاب اول پشتیبانی در 25 ٪ در هر پایه ما مدل پیت Buttigieg بسیار نزدیک پشت در 21 درصد و الیزابت وارن در 16 درصد نیز در موقعیت به افزوده شدن برخی از ملی نمایندگان. Ctq است که در 5% در پایه ما برآورد و همه نامزدهای دیگر زیر 5 درصد.

جزئیات نتایج کامل اینجا.

آیووا انجمن: نظرسنجی ها نشان می دهد تنگ بیدمشک مسابقه با بایدن Sanders, گره خورده است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im