زنده به روز رسانی: ساندرز و بلومبرگ هدفمند در آتشین بحث دموکراتیک

اولین سوال در چارلستون کارولینای جنوبی, بحث رفت به برنی ساندرز که به سرعت تبدیل شد هدف از دیگر شش دموکرات ها در مرحله سه شنبه شب.

“CBS Evening News” لنگر نورا o’donnell لگد کردن بحث با اشاره به ساندرز که بیکاری نبوده است “این پایین برای این مدت طولانی در 50 سال است.” او پرسید:
“در اینجا در کارولینای جنوبی نرخ بیکاری است و حتی پایین تر است. چگونه شما متقاعد کردن رای دهندگان که دموکراتیک سوسیالیستی را انجام خواهد داد بهتر است برای این اقتصاد؟”

ساندرز پاسخ داده شده توسط هدف قرار دادن مایکل بلومبرگ گفت: “اقتصاد در حال انجام است واقعا برای افرادی مثل آقای بلومبرگ.” که نظر رهبری به تلافی توسط بلومبرگ که “روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن” به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبادل مجموعه ای از تن برای بقیه بحث بازمی گردد که نه فقط ساندرز در برابر بلومبرگ در برابر هر یک از دیگر, اما الیزابت وارن در برابر بلومبرگ و پس از آن هر کس در برابر Sanders.

جو بایدن نیاز به یک پیروزی در کارولینای جنوبی پس از ناامید کننده پس از اتمام در سه متحده اما بایدن همچنان آرام در اوایل آتشین مبادلات.بایدن به حال 28-نقطه سرب در کارولینای جنوبی سقوط کرده است اما محدود به یک باریک تک رقمی شود.

با توجه به خبر آنلاین میدان نبرد ردیاب در فوریه 23, تام Steyer فلک کشیده و به مقام سوم در کشور با 18 درصد و پس از وارن با 12 درصد.

پیت Buttigieg که به پایان رسید با اکثر نمایندگان در آیووا و دوم در نیوهمپشایر نیز نیاز به یک پیروزی پس از اتمام سوم در نوادا است. اما او در انتخابات پنجم در دولت تنها با 10 درصد آرا.

CBS News Democratic debate — Charleston, South Carolina
دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری (L-R) سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سناتور الیزابت وارن سناتور. برنی ساندرز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتور ctq و تام Steyer در مرحله قبل دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در چارلستون Gaillard مرکز در فوریه 25 سال 2020 در چارلستون کارولینای جنوبی است. گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im