زنده به روز رسانی: خدمات افتخارات جورج فلوید معترض

 

مینه سوتا رهبران جامعه جورج فلوید مرگ و نژادپرستی نظاممند

مینه سوتا رهبران جامعه جورج فلوید مرگ و نژادپرستی نظاممند

جورج فلوید مرگ است انرژی یک ملت از افراد جوان به صحبت کردن در مورد نژادپرستی نظاممند. نورا o’donnell صحبت می کند و با رهبران جامعه در مینیاپولیس که امیدواریم این حمایت نشان داده شده است که تا کنون در پی فلوید مرگ را تغییر نیاز داریم.

 

کوچکتر اجرای قانون حضور در سی مارس; باران به پایان می رسد جمع آوری اولیه

تظاهرات در پایتخت کشور بیش از جورج فلوید مرگ را شکست تا قبل از تاریک پنج شنبه به عنوان یک باران سنگین شروع به کاهش کرد. مأموران پلیس با حضور در بنای یادبود آبراهام لینکلن که در آن معترضان جمع شده بود بسیار کوچکتر از آن بوده است در نزدیکی کاخ سفید در طول قبلی شب تظاهرات.

Tomora رایت, 29, از واشنگتن گفت: پدر و مادرش نگران بودند که او پایین آمدن به اعتراض اما او نگران نیست. “من می دانم که مردم در حال صلح و من با ترس به اطراف افرادی که معتقدند در همان چیزی که همان علت است. من قطعا احساس نیاز به پایین آمدن در اینجا و تظاهرات در همبستگی.”

او می خواهد برای دیدن قاتلان جورج فلوید به عدالت به ارمغان آورد اما همچنین بازگشایی موارد گذشته مانند ساندرا مطلوب در تگزاس است. “این غیر قابل تصور ،

 

“طول عمر و وفاداری”: هنرمندان افتخار جورج فلوید با نقاشی دیواری در مینیاپولیس

مراحل از نقطه جورج فلوید در زمان خود آخرین نفس در مینیاپولیس یک نقاشی دیواری را تبدیل به یک مکان برای جمع آوری و به سوگواری. هفته گذشته Xena گلدمن Cadex Herrera و یک گروه کوچک از هنرمندان به اتمام پرتره در کمتر از یک روز.

“آیا شما احساس می کنید به شدت مورد ایجاد این نقاشی دیواری?” رادیو فردا پرسید.

“من فوق العاده عصبانی است که من از تماشای یکی دیگر از مرگ در دست اجرای قانون است. ما این را دیده ام بسیاری از بار. ما نیاز به اقدام” هرا گفت.

“و به خصوص در حال حاضر ما احساس می کنیم مثل تمام کشور و جهان است فریاد برای عدالت و این راه ما را از جیغ و همچنین” گلدمن گفت: نقاشی دیواری که می ایستد 20-فوت عرض و 6½ پا بالا.

اینجا بیشتر بخوانید.

هنرمندان ایجاد 20-پا گسترده ای نقاشی دیواری به مناسبت جورج فلوید
 

نیویورک تایمز ادعا می کند “ارسال نیروهای” op-ed “نه دیدار با استانداردهای ما”

یک روز پس از یک op-ed در نیویورک تایمز برانگیخت و داخلی انتقاد کاغذ اعلام کرد که قطعه “نه دیدار با استانداردهای ما.” Op-ed در سوال نوشته شده توسط سناتور آرکانزاس تام پنبه تشویق آمریکا به “ارسال در نیروهای نظامی” در پاسخ به خشونت است که به همراه صلح آمیز اعتراضات در سراسر آمریکا

“یک چیز بالاتر از همه چیز خواهد بازگرداندن نظم به خیابان های ما: قریب به اتفاق نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers. اما اجرای قانون محلی در برخی از شهرستانها به شدت نیاز به پشتیبان گیری در حالی که توهم سیاستمداران در شهرهای دیگر حاضر به انجام آنچه لازم برای حمایت از حاکمیت قانون” پنبه نوشت.

“ما تا به بررسی این قطعه و این روند منجر به انتشار آن. این بررسی روشن ساخته است که عجله سرمقاله روند منجر به انتشار یک Op-Ed که نمی دیدار با استانداردهای ما” مقاله در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک نتیجه, ما در حال برنامه ریزی برای بررسی هر دو کوتاه مدت و بلند مدت تغییرات شامل حال گسترش ما واقعیت=چک کردن عملیات و کاهش تعداد Op-Eds, منتشر می کنیم.”

NYT بیانیه می آید پس از آن کارکنان را محکوم کرد op-ed در توییتر در شب چهارشنبه نوشتن “در حال اجرا در این نهاد سیاه @nytimes کارکنان در معرض خطر است.”

پنبه را صحبت کرد و پس از بار منتشر شد بیانیه خود نوشته “ما نبودند تماس با نیویورک تایمز پیش از این بیانیه و مقاله ما فرایند شبیه به تجارب گذشته در نیویورک تایمز و دیگر نشریات. ما کنجکاو هستید بدانید که چه بخشی از این روند و این قطعه نمی استانداردهای خود را.”

 

نیویورک قاضی رد درخواست برای آزادی صدها نفر از معترضان

نیویورک دیوان عالی کشور قاضی James Burke رد درخواست پنج شنبه به انتشار صدها نفر از معترضان دستگیر جورج فلوید تظاهرات. برخی از معترضان برگزار شده است برای چند روز نقض 24 ساعت بازداشت برای تفهیم اتهام مورد نیاز است.

قانونی کمک های جامعه که ثبت درخواست در بیانیه ای گفت که در آن است به خصوص دلسرد توسط قاضی انکار “از آنجا که قریب به اتفاق تعداد زیادی از مردم برگزار شد به طور غیر قانونی هستند کسانی که متهم از اتهامات عنوان شده است که باید منجر به خود انتشار خودکار.”

“ما در حال نا امید با قاضی حاکم است که اشتباه در قانون و در تضاد با حمایت فراهم شده توسط Roundtree v. قهوه ای است. اما پس از این حکم واصل شد برخی از پیشرفت های ساخته شده برای اطمینان از آزادی از نیویورک در عرض 24 ساعت از دستگیری آنها. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت و ما به طور کامل آماده است تا به درخواست تجدید نظر در صورت لزوم” آن را گفت.

با توجه به کمک های حقوقی به عنوان 6 p. m. ET پنج شنبه, 160 نیویورک همچنان در بازداشت حداقل 24 ساعت پس از بازداشت.

“در نهایت در حالی که اعلام نمی شود کینه جو به سمت نیویورک در اعتراض به خشونت پلیس این NYPD گسله عدم صلاحیت خود برای منحرف کردن اذهان از وظیفه خود را به اطمینان حاصل شود که مردم به سرعت arraigned آورده و قبل از یک قاضی” می خواند بیانیه.

“انگیزه کنار NYPD است که به طور کامل مسئول از نیویورک تایمز که در حال حاضر بیحال شدن در قفس محروم از حقوق دادرسی و در افزایش خطر ابتلا COVID-19.”

 

سالت لیک سیتی با تیر و کمان دستگیر شد

یک مرد دستگیر شده در ویدئو با هدف تعظیم و arrow در تظاهرات در شهر سالت لیک بیش از آخر هفته شد و متهم روز شنبه با حمله و سلاح در اختیار داشتن.

براندون مک کورمیک شد متهم با در اختیار داشتن یک سلاح خطرناک توسط یک فرد محدود و همچنین تشدید حمله و تهدید و یا با استفاده از یک سلاح خطرناک در یک جنگ و یا نزاع.

او گزارش دادند به زمین در روز شنبه پس از اشاره تیر و کمان در مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید در دست پلیس است. مردم سپس بدبختانه بیش از اتومبیل خود را و آن را در آتش.

هیچ وکیل ذکر شده بود در دادگاه پرونده.

 

بر دفاع تصمیم به زور روشن معترضان در نزدیکی کاخ سفید

دادستان کل ویلیام Barr در دفاع از تصمیم خود به منظور پرقدرت حذف معترضان از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید در اوایل این هفته گفت: حرکت به گسترش محیط اطراف کاخ سفید برنامه ریزی شده بود و قبل از رئیس جمهور تهمت تصمیم گرفت به راه رفتن در سراسر پارک و ژست برای عکس در مقابل یک کلیسای تاریخی.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار سران پنج وزارت دادگستری سازمان های اجرای قانون در پنجشنبه Barr گفت: عظیم فدرال پاسخ به اعتراضات در پایتخت کشور توجیه بود, پس از چند روز درگیری بیش از آخر هفته. او گفت: رئیس جمهور تهمت وظیفه او را با هماهنگی و تلاش هزاران نفر از مأموران اجرای قانون از سازمان های مختلف و ادارات در این منطقه است.

“این است که فدرال شهر. این صندلی از دولت فدرال” Barr گفت: در مجازی کنفرانس مطبوعاتی. “هنگامی که شما یک مقیاس بزرگ مدنی اختلال است که آسیب رساندن به اموال فدرال تهدید فدرال اموال تهدید فدرال مأموران اجرای قانون و تهدید مقامات دولتی و افسران خود را و ما آثار آن را به عهده دولت فدرال به رندر که حفاظت و ما این کار را در هماهنگی نزدیک با اداره پلیس شهری.” — استفان Becket و کلر Hymes

اینجا بیشتر بخوانید.

 

ACLU فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دولت بیش از اعتراض پاسخ

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگران باید طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دولت ادعا مقامات روز دوشنبه نقض حقوق مدنی از معترضین بودند که به زور و اجبار برداشته شده از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید توسط پلیس با استفاده از عوامل شیمیایی.

طرح دعوی در دادگاه روز شنبه در دادگاه فدرال در واشنگتن است. این استدلال می کند که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل ویلیام Barr و دیگر مقامات “غیرقانونی توطئه برای نقض” معترضان’ حقوق خود در هنگام پاکسازی پارک لافایت.

مدت کوتاهی قبل از 6:30 p. m. روز دوشنبه مأموران اجرای قانون شروع به شدت وادار به عقب مسالمت آمیز معترضان به شلیک بمب های دود و فلفل توپ به جمعیت پراکنده آنها را از پارک.

آیتالله سیستانی آن را به نام “هماهنگ و بی دلیل اتهام به جمعیت تظاهر کنندگان.”

Barr روز پنجشنبه گفت که او دستور داد که معترضان را پراکنده شود چرا که مقامات قرار بود به گسترش محیط امنیتی در اطراف کاخ سفید در روز قبل از آن. او گفت که او وارد وجود دارد بعد از آن در بعد از ظهر و کشف آن را تا به حال انجام شده است.

طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از گروه Black Lives Matter سی و فرد معترض بودند که در پارک لافایت در روز دوشنبه.

george floyd protest dc
ایالات متحده پارک پلیس را هل معترضان در نزدیکی کاخ سفید در ژوئن 1 سال 2020 به عنوان تظاهرات علیه جورج فلوید مرگ ادامه خواهد داد. روبرتو اشمیت/گتی
 

نیویورک معترضان از طریق شکستن مانع و عبور از پل بروکلین

معترضان راهپیمایی از بروکلین بودند ملاقات با تشویقها زمانی که خود را منهتن همتایان شکست طریق پلیس موانع راه اندازی در منهتن طرف یاد پل بروکلین.

معترضان در نهایت شکست طریق مانع و رهبری نسبت به همگروهی راهپیمایی از بروکلین به پیاده روی به عنوان یکی از, CBS New York, گزارش.

“نه تنها وجود دارد معترضان که از بروکلین بر روی پل, اما آنها نیز Terrence فلوید با آنها جورج فلوید برادر” معترض ژوزف مارتینز گفت.

“ما می خواهیم او را به ببینید که وجود دارد در حال انتظار مردم در اینجا برای آنها وجود دارد برای آنها و جامعه است رفتن به ایستادگی با آنها و ما می خواهیم به مارس با هم به تمام راه را به فولی” مارتینز گفت.

بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز شنبه. معترضان گفت: آنها قصد ادامه تا زمانی که آنها را ببینید ملموس تغییر, CBS New York, گزارش.

 

تظاهرات در روز ششم از واشنگتن دی سی تظاهرات

بیش از 1000 نفر در اعتراض خارج از کاخ سفید روز شنبه بعد از ظهر در حالی که یک گروه از 100 بیشتر جمع آوری شده در این کنگره چمن.

واشنگتن برداشته آن مقررات منع رفت و آمد پنج شنبه پس از بازداشت ساخته شد روز قبل از, پلیس گفت:. در میدان لافایت سایت که در آن معترضان با گاز اشک آور تنها چند روز قبل از مردم sang آهنگ ها و kneeled بر روی زمین برای بیش از هشت دقیقه به افتخار جورج فلوید, CBS وابسته WUSA گزارش.

protest george floyd
جمع آوری مردم در مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود در ژوئن 4, 2020, در واشنگتن, d. C. درو Angerer / گتی
dc protest
مردم را به شرکت در یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در ژوئن 4, 2020, در واشنگتن, d. C. درو Angerer / گتی
 

قاضی پیشرفت پرونده قتل در Ahmaud Arbery مورد

یک قاضی حکم داد که این موارد در برابر هر سه متهم به اتهام قتل به مرگ Ahmaud Arbery می توانید پیشرفت به دادگاه. در طول یک علت احتمالی شنوایی پنجشنبه دادرس دادگاه قاضی والاس Harrell یافت که وجود دارد این است که شواهد کافی برای این موارد در برابر گرگ و تراویس McMichael و ویلیام “Roddie” برایان به ادامه.

Arbery کشته شد در فوریه 23 بعد از تراویس McMichael, 34, و پدرش گرگ McMichael, 64, به تعقیب هنگامی که آنها کشف 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود را فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. برایان گفت: او را دیدم آنها را رانندگی پیوست و تعقیب نماینده ویژه ریچارد شماره گیری گفت.

 

Al Sharpton: “این زمان” برای تغییر نظام عدالت کیفری

Reverend Al Sharpton گفت: در جورج فلوید یادبود در روز پنج شنبه که فلوید را به قتل آورده در “زمان های مختلف” و از مردم خواست تا “به ساعت” به یک زمان جدید و بهتر.

“امریکا این بار برای مقابله با پاسخگویی در سیستم عدالت کیفری” او گفت:.

“جورج فلوید داستان شده داستان سیاه مردمی است. چون همیشه از 401 سال پیش به همین دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب بودن است که شما را نگه داشته زانو خود را بر ما گردن” Sharpton گفت: آمریکا را نژادپرستانه در گذشته و حال.

او برجسته بین المللی تظاهرات در واکنش به Floyd مرگ و اذعان کرد که برخی در ایالات متحده تبدیل شده اند مخرب است. Sharpton گفت: خانواده نیست و چشم پوشی از خشونت و یا غارت و چپاول اما خواست مردم به یاد داشته باشید که “یک تفاوت وجود دارد بین کسانی که خواستار صلح و کسانی که خواستار آرام است.”

او ابراز فلوید خانواده برای نشان دادن “فضل بزرگ” از طریق تراژدی و رهبری جنبش در آورده با خود را از دست اعضای خانواده.

“ما در حال رفتن به امریکا برای همه, برای اولین بار,” Sharpton گفت.

George Floyd Memorial
The Reverend Al Sharpton صحبت می کند و در یک یادبود جورج فلوید در شمال مرکزی دانشگاه در 4 ژوئن سال 2020 در مینیاپولیس. خولیو کورتز / AP
 

قاضی مجموعه $750,000 وثیقه برای 3 سابق پلیس متهم در Floyd مرگ

یک قاضی تعیین وثیقه در $750,000 هر کدام پنج شنبه به مدت سه اخراج مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام کمک و معاونت در جرم در قتل جورج فلوید به عنوان یک یادبود در محل فقط بلوک دور.

Tou Thao, توماس خط و J. Alexander Kueng ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه به عنوان دوستان و بستگان و افراد جمع آوری شده برای یاداوری فلوید در مینیاپولیس.

مینیاپولیس اداره پلیس اخراج آنها هفته گذشته همراه با درک چوین که با اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس در Floyd مرگ در مه 25. به طور گسترده ای دیده می شود اطرافیان ویدیو نشان می دهد افسر پلیس سفید فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن نادیده گرفتن آفریقایی مرد درخواست که او تنفس می کند تا زمانی که او متوقف شد.

وکلای مدافع استدلال برای کاهش وثیقه. وکیل Earl Gray, نمایندگی لین به دادگاه گفت که چوین بود مشتری خود را مسئول آموزش و هنگامی که فلوید درگذشت این تنها خط چهارم روز در کار است.

متهمان به طور معمول نمی را وارد کنید و درخواست خود را در طول اولین حضور در دادگاه مینه سوتا که تمایل به مختصری رسیدگی است. قاضی پل Scoggin مجموعه بعدی خود را در دادگاه تاریخ ژوئن 29.

 

جورج فلوید خانواده آنها را به خاطر “عشق” برادر عمو

اعضای جورج فلوید خانواده memorialized خود را از دست داده و برادر در روز پنج شنبه. خود را خواهر و برادر می دانستند که او را به عنوان پری گفت: آنها از دست قوی برادر دوست داشتنی که همیشه همه احساس خوش آمدید در حضور او.

فلوید برادران مشترک حکایات از دوران کودکی خود گفت: “ما زیادی ندارد اما ما تا به حال یک خانه پر از عشق.” خود را عضو خانواده گفت: چیزی که او را از دست ندهید بیشتر در مورد او خود را در آغوش: “او بزرگ این, رابطه, زمانی که او را به قرار دادن اسلحه خود را در اطراف شما… همه چیز خواهد برود.”

او خانواده خود را به اشتراک گذاشته قدردانی برای فوران عشق از عمومی و شگفت زده در جنبش باعث فلوید را قتل است.

“من آرزو می کنم او در حضور در گوشت به آن را ببینید این وحدت” برادر خود را گفت. “او خواهد ایستاد تا از هر گونه بی عدالتی در هر نقطه.”

 

فعالان مشاهیر و سیاستمداران شرکت خدمات در مینیاپولیس

مراسم یادبود افتخارات زندگی جورج فلوید

مشاهیر حقوق مدنی فعالان و سیاستمداران و اعضای خانواده از فلوید جمع آوری شده در مینیاپولیس برای ادای احترام خود را به مردی که مرگ در دست پلیس است و موجب اعتراضات سراسری و خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی است.

عزاداران عینک ماسک و ضربه آرنج به جای در آغوش گرفتن و یا لرزش دست در یادبود جای گرفتن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کشیش جسی جکسون وارد و دعا برای چند لحظه بیش فلوید طلایی تابوت. دیگران به دنبال او منجر شود از جمله مینه سوتا سناتور ctq. جکسون و Klobuchar استقبال یکدیگر و صحبت کرد و برای چند دقیقه قبل از رفتن به کرسی های خود را.

George Floyd Memorial
مینیاپولیس شهردار یعقوب فری دوم از سمت راست و بانوی اول سارا کلارک راست مکث قبل از جورج فلوید را در تابوت 4 ژوئن 2020. Bebeto متیوز/AP

دیگران در حضور و غیاب شامل ایالات متحده نمایندگان Ilhan عمر شیلا جکسون لی, خفه شدن Interracial و جویس بیتی; رپرهای T. I., با همسر خود را کوچک Ludacris and Tyrese Gibson; کمدین های کوین هارت و تیفانی Haddish; و بازیگر Marsai مارتین.

The Reverend Al Sharpton بود در میان کسانی که صحبت کرد.

George Floyd Memorial
مارتین لوتر کینگ سوم طول می کشد یک لحظه توسط جورج فلوید را در تابوت 4 ژوئن 2020. Bebeto متیوز/AP
 

بالاترین رتبه آمریکا در واتیکان منجر به دعا و نماز برای Floyd

بالاترین-رتبه بندی آمریکا در واتیکان منجر خواهد شد و یک نماز در روز جمعه در رم به دعا برای “همزیستی مسالمت آمیز” پس از مرگ جورج فلوید و تظاهرات که فوران در سراسر ایالات متحده

کاردینال کوین فارل, ایرلندی-متولد تابعیت شهروند ایالات متحده است بخشدار واتیکان خانواده و عوام ،

از sant’egidio جامعه کاتولیک خیریه نزدیک به پاپ فرانسیس سازماندهی شب نماز در آن سانتا ماریا در Trastevere کلیسا. فرانسیس در این هفته تقبیح فلوید مرگ و “گناه نژادپرستی” در حالی که محکوم کردن خشونت به عنوان “خود مخرب و خود شکست.” او را به دادگاه تجدید نظر برای آشتی ملی و صلح است.

فارل شد اسقف در دالاس تگزاس و یک اسقف کمکی از واشنگتن دی سی قبل از مصرف فعلی خود را در سال 2016.

Pope Francis Appoints New Cardinals
اسقف اعظم دالاس کوین جوزف فارل به نظر می رسد نوامبر 19, 2016 در شهر واتیکان. فرانکو Origlia / گتی
 

دموکرات ها صدا زنگ بیش ناشناس اجرای قانون گشت دی سی تظاهرات

مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته کشیده شده است هزاران نفر از معترضان به خیابان های پایتخت کشور منجر رئیس جمهور تهمت به طور مستقیم خود دولت به افزایش تعداد فدرال مأموران اجرای قانون در روی زمین است.

اما عکس از ناشناس مسلح افسران پوشیدن چهره سپر و محافظ دنده گارد ایستاده در نزدیکی کاخ سفید مطرح کرده اند و نگرانی در میان دموکرات ها که در حال هشدار داد که کمبود نشان و شناسایی اطلاعات می تواند انکار قربانیان توانایی نگه افسران پاسخگو اگر آنها درگیر در آوریم.

“این غیر قابل قبول است که شما باید مسلح لباس شخصی امنیتی با شناسایی” سناتور کریس مورفی یک دموکرات از کنتیکت به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل. “این اجازه می دهد تا برای واقعا خطرناک بالقوه فساد است. زمانی که چیز اشتباه شما نیاز به قادر به شناسایی که در آن بود که پانچ یک خبرنگار و یا در زمان یک باشگاه به یک معترض و بدون شناسایی, واقعا وجود دارد هیچ راهی برای فراموش پاسخگویی واقعی.”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

نگاهی به “کمتر از کشنده” دستگاه های است که می تواند گاهی اوقات منجر به مرگ

تصاویر و ویدئو از چهره خون آلود و کبود بدن باید جریان به طور پیوسته در رسانه های اجتماعی و اخبار در طول هفته گذشته به عنوان پلیس در سراسر کشور باید در زمان استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز در پاسخ به اعتراضات در مورد خشونت پلیس.

استفاده از آنچه که به عنوان شناخته شده “کمتر از کشنده” دستگاه های در مقیاس بزرگ غیر معمول است که به گفته کارشناسان پلیس و عدالت کیفری. با وجود این اصطلاحات استفاده از این سلاح ها می تواند گاهی اوقات کشنده است.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که تشدید نیروی میان اجرای قانون که مستلزم استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, اسپری فلفل, فلش, نارنجک, همه از این است که به شدت مقابله و تهاجمی در طبیعت” گفت: Jennifer Cobbina یک دانشگاه عدالت کیفری استاد که دارای تخصص در پلیس-روابط اجتماعی. “چه آن را انجام دهید این است که آن را به افزایش سطح خشونت و آسیب آن نیز علاوه بر تشدید مشکلات بین مردم و پلیس است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

US-POLITICS-RACISM-JUSTICE-POLICE
پلیس اسپری فلفل به سمت یک معترض در تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در بوستون ماساچوست در 31 ماه مه سال 2020 است. یوسف PREZIOSO/خبرگزاری گتی ایماژ
 

کومو می گوید: معترضان باید فرض کنیم به آنها نمایانده COVID-19

کومو به معترضان: “عمل به عنوان اگر شما ممکن است در معرض” به کروناویروس

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: پنج نفر در شهر نیویورک اعتراض جورج فلوید مرگ باید فرض کنیم آنها بوده ام در معرض coronavirus. “اگر شما در یک اعتراض من فرض شما در معرض” کومو گفت.

فرماندار اعلام کرد دولت باز است COVID-19 تست امکانات به تمام افرادی که در یک اعتراض. او خواست معترضان به عمل به عنوان اگر آنها شده اند در معرض گفتن کسانی که آنها با زندگی و گرفتن تست شده است.

“معترضان خود را باد می تواند ایجاد یک سنبله,” او گفت:.

کومو صحبت کرد و پس از شهر نیویورک بیدار شد از آن شب سوم تحت مقررات منع رفت و آمد دیدم که ده ها تن از دستگیری و درگیری بین پلیس و معترضان. 8 بعد از ظهر حکومت نظامی است که با هدف حاوی خشونت و غارت پس از فلوید مرگ است.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

مینیاپولیس-سنت پل کسب و کارهای کوچک در صورت تلاش برای بازسازی پس از غارت

غارتگران شکسته ویندوز و نابود ورود به یک مینیاپولیس co-فضای کاری هفته گذشته اما یکی از صاحبان آن معتقد است این حادثه می توانست بسیار بدتر است. کریستوفر Webley از قوانین جدید گفت که او و برخی از این هنرمند مستاجران که با استفاده از ساختمان مشغول به کار بودند در شب زمانی که آنها شنیده ام صدای شیشه ای بسیار مخربی در حدود 3:30 صبح

“ما قادر به دفاع از آن و اجرا کردن اساسا دفع هر گونه اقدام دیگری” Webley گفت.

در میان گزارش های تایید نشده که برخی از تظاهرات جلب غارتگران از خارج از دولت و گروه های افراطی او مشکوک افرادی که آسیب دیده و کسب و کار خود و دیگران را هدف قرار گرفتند سیاه و سفید متعلق به فروشگاه.

“آنها می خواهند ما را ترک کنند و نزدیک فروشگاه” گفت: Webley قوانین جدید’ مدیر عامل “اما شما پیدا کنید که بسیاری از ما سیاه و سفید, کسب و کار اینجا را در مینه سوتا وجود دارد حالت ارتجاعی ساخته شده به فرهنگ ما در اینجا.”

حدود 360 کسب و کارهای کوچک در سراسر شهرهای دوقلو دچار سطوح مختلفی از صدمه به اموال در طول ناآرامی های مدنی در هفته گذشته. در حال حاضر بسیاری از آنها قول داده اند که برای بازسازی. در برخی موارد آسیب می آید به عنوان صاحبان در حال آماده شدن برای بازگشایی کسب و کار خود را پس از یک ماه-طولانی خاموش شدن برانگیخته توسط coronavirus بیماری همه گیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

یادبود مجموعه را در سه شهرستانها بیش از شش روز

عزاداران همگرا در مینیاپولیس پنج شنبه برای اولین بار در یک سری از یک بنای یادبود جورج فلوید است که برگزار می شود شمال مرکزی دانشگاه.

یادبود مجموعه را در سه شهرستانها بیش از شش روز: پس از مینیاپولیس رویداد فلوید بدن را به Raeford کارولینای شمالی که در آن متولد شد, برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات خانواده در روز شنبه.

بعد یک مشاهده عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده بود و زندگی بسیاری از زندگی خود را. سپس 500 نفر خدمات برگزار خواهد شد روز سه شنبه در چشمه ستایش کلیسا.

تصاویر روز پنج شنبه نشان داد فلوید باقی مانده به ورود در شمال مرکزی دانشگاه برای اولین یادبود.

Memorial Service For George Floyd Held In Minneapolis
باقی مانده از جورج فلوید می رسند در شمال مرکزی دانشگاه برای یک مراسم یادبود در 4 ژوئن سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. گتی
 

دادستان توصیف نژادپرستانه لکه دار کردن به عنوان Ahmaud Arbery lay dying

3 مرد به اتهام در Ahmaud Arbery مرگ ظاهر می شود در دادگاه

یک دولت محقق اتهام پنج شنبه که یک مرد سفید شنیده شد گفت: نژادی لکه دار به عنوان او ایستاده بود بیش از Ahmaud Arbery بدن لحظات پس از کشتن او.

سرب گرجستان دفتر تحقیقات در مورد شهادت که تراویس و گرگ McMichael و یک سوم در یکی دیگر از وانت ویلیام “Roddie” برایان بارها و بارها با استفاده از کامیون خود را به تعقیب و جعبه در Arbery که بارها و بارها معکوس جهت و حتی شروع به پریدن کرد به یک خندق در یک مبارزه از جان گذشته برای فرار.

تراویس McMichael سپس از کامیون خود و مواجه Arbery. او گفت که پلیس او را به ضرب گلوله در دفاع از خود پس از Arbery حاضر خود را برای دریافت بر روی زمین نماینده ویژه ریچارد شماره گیری گفت. یک بررسی تصویری از تیراندازی نشان می دهد ضربه اول شد و به Arbery قفسه سینه دوم شد و به دست خود سوم شد و به قفسه سینه خود را قبل از او سقوط در جاده شماره گیری گفت.

راننده دوم وانت ویلیام “Roddie” Bryan که ثبت شده است که تصویری, گفت که او شنیده مسلح می گویند یک نژادپرست لقب به عنوان او ایستاده بود بیش از Arbery بدن قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

شواهد ارائه شده برای حمایت از اتهام قتل علیه McMichaels و برایان چالش دفاع از خود ادعا می کنند. شماره گیری نیز شواهدی وجود دارد که سوالات این ایده که سه مرد بودند مشروع انجام یک شهروندان بازداشت یک مظنون به سارق است. پنجشنبه شهادت نیز می تواند عامل به تحقیقات فدرال به این که آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات موجه.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

ضد آپارتاید رهبر صحبت می کند در مورد تظاهرات

تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی را گسترش نه تنها در سراسر ایالات متحده بلکه در سراسر جهانبا مردم به خیابان ها در اروپا در آفریقا و در آمریکای لاتین و آسیا است.

Phumzile Mlambo-Ngcuka یک آفریقای جنوبی و رهبر بود که فعالانه در مبارزه برای پایان دادن به آپارتاید در کشور است و در حال حاضر تحت دبیر کل سازمان ملل متحد در صحبت با رادیو فردا’ پاملا Falk از ژوهانسبورگ و به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد جورج فلوید تظاهرات و جایی که آنها ممکن است منجر شود.

“مردم احساس خسته در مورد ما صحبت کردن در مورد نژاد پرستی. سعی کنید زندگی آن را به می دانم که چگونه خسته کننده آن است که به آن زندگی می کنند,” او گفت:. “کسانی که نمی توانند در مورد آن صحبت آنها زندگی نیست آن را به می دانم که چقدر به آن می خورد و شما از درون. بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که ما ایجاد شرایطی است که مردم را احساس و لمس تغییراتی که در آینده به زندگی خود را.”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

اوکلند اعضای شورای خواهید گاز اشک آور استفاده معلق در تظاهرات

یک گروه از اوکلند اعضای شورای شهر با ارسال نامه ای یکشنبه به شهردار لیبی Schaaf شهرستان, مدیر اد Reiskin و موقت رئیس پلیس سوزان Manheimer تماس نامحدود برای تعلیق استفاده از گاز اشک آور برای کنترل و متفرق کردن جمعیت در حال انجام تظاهرات و در میان coronavirus بیماری همه گیر.

CBS SF Bay Area گزارش اعضای شورای شهر نیکی Fortunato نقش ربکا کاپلان و شنگ Thao استدلال کرد که استفاده از گاز اشک آور دلیلی می تواند با قرار دادن افراد در معرض خطر برای مسائل تنفسی در میان یک بیماری همه گیر است که می تواند قابل توجهی تنفسی آسیب برساند. آنها همچنین اشاره کرد که وزارت آموزش خود بولتن آمده است که تنفس گاز اشک آور می تواند باعث سرفه و عطسه که هر دو می تواند گسترش coronavirus از طریق قطرات است.

“استفاده از گاز اشک آور برای کنترل جمعیت منفی تحت تاثیر قرار می افراد در جمعیت معترضین و همچنین ساکنان که درگیر هستند در اعتراض و آن را می تواند عوارض جدی در پزشکی افراد آسیب پذیر و افزایش گسترش COVID-19” آنها نوشت.

 

Rep. جان لوییس می گوید: تصویری از جورج فلوید مرگ او نقل مکان کرد به اشک

Rep., John Lewis,’ پیام به تظاهرات و مبارزه برای برابری نژادی

تظاهرات بیش از مرگ سیاه مینیاپولیس ساکن جورج فلوید همچنان برای بیش از یک هفته به شهرستانها در سراسر ایالات متحده دیدن تنش جوش بین تظاهرکنندگان و پلیس. Congressman John Lewis, حقوق بشر و رهبر جنبش حقوق مدنی بود که جوانترین فرد برای صحبت در مارس 1963 در واشنگتن تقبیح فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس و گفت: این ویدیو وحشتناک نقل مکان کرد و او را به اشک.

لوئیس خودش شده بود بارها و بارها مورد ضرب و شتم و بازداشت در تظاهرات بدون خشونت در 1960s و ارائه کلمات الهام بخش مردم در تظاهرات علیه خشونت پلیس امروز. او به “فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه شنبه در شبکه اول تلویزیون مصاحبه پس از اعتراضات فلوید مرگ آغاز شد.

جزئیات مکالمه خود را در اینجا.

 

دنور شهردار راهپیمایی با معترضان

دنور شهردار مایکل Hancock پیوست معترضان در مرکز شهر دنور در پنج شنبه شب به عنوان صدها نفر جمع شده بودند و برای اولین بار در دولت و کنگره و پس از نقل مکان به خیابان.

این شهر شاهد تظاهرات چند روز در یک ردیف و چند خشونت آمیز که در آن شب دنور پلیس مستقر گاز اشک آور برای متفرق کردن موهای وز جمعیت بودند که پرتاب پرتابه در پلیس CBS Denver گزارش شده است.

ماموران لباس ضد شورش و شهردار اعلام حکومت نظامی در دنور بیش از آخر هفته به طول انجامید که چند شب برای حفظ جمعیت از خارج شدن از کنترل است. روز چهارشنبه تاکید شد صلح آمیز به عنوان آنها راه خود را در امتداد 16th Street Mall.

“این شگفت انگیز است, صلح آمیز تظاهرات موفقیت آمیز بالا بردن صدای اطراف آزادی و عدالت و با هم. من افتخار این تظاهرات که در اینجا امشب” گفت: Hancock.

 

پرستاران را به زانو در خارج از بیمارستان برای نشان دادن حمایت برای معترضان

یک گروه از پرستاران جمع شده بودند و در زمان زانو در خارج از بریگهام و بیمارستان زنان در بوستون در اوایل صبح روز پنج شنبه. پرستاران زانو در همبستگی با معترضان که در حال مبارزه در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ است.

چندین پرستاران با عینک سیاه و دیگران برگزار می شود نشانه هایی ساخته شده از مقوا CBS بوستون گزارش. آنها در زمان یک زانو به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه – همان مقدار از زمان سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن.

پرستاران در Brigham و بیمارستان زنان طرح به افتخار فلوید و نشان دادن همبستگی با معترضان دوباره در 6:30 p. m. دوشنبه. این رویداد توسط پرستاران و بیمارستان با توجه به CBS بوستون.

 

مینه سوتا فرماندار اعزام گارد ملی به دولت های غربی مرز

مینه سوتا فرماندار Tim Walz ارسال مینه سوتا سرباز گارد ملی به دولت های غربی مرز به دلیل آنچه که او می گوید در حال معتبر تهدید خشونت در تظاهرات برنامه ریزی شده در کشور همسایه داکوتای شمالی.

شهرستان مورهد, مینه سوتا, دروغ, فقط در سراسر مرز از فارگو داکوتای شمالی.

Walz را سفارش نمی گویند که چگونه بسیاری از اعضای گارد در حال مستقر در خشت شهرستان است. فرماندار را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد آنچه که او را درک تهدید.

“مینه سوتا گارد ملی آمادگی خود را برای ارائه حفاظت برای همه Minnesotans” گفت: Walz, در بیانیه ای. “در حالی که Minnesotans به نوبه خود توجه خود را به بازسازی جوامع ما و در حال بررسی نژادی و بی عدالتی در پی جورج فلوید مرگ ما دولت متعهد به فراهم کردن حفاظت از محله های ما و کسب و کار و خانواده به منظور برای کسانی که معنی دار مکالمات اتفاق می افتد.”

گارد ملی یاور به طور کلی کار با سازمان های دولتی محلی برای ارائه به پرسنل و تجهیزات و امکانات مورد نیاز Walz گفت.

 

Meghan به فارغ التحصیلان سابق دبیرستان: “جورج فلوید زندگی اهمیت”

The Duchess of Sussex اتحاد مشترک غم و اندوه خود را در مورد اختلافات نژادی در ایالات متحده گفتن آموزان سابق دبیرستان که او احساس نقل مکان کرد به صحبت می کنند به دلیل زندگی جورج فلوید اهمیت. Meghan گفت: فارغ التحصیلان در قلب معصوم دبیرستان در لس آنجلس که او کشتی با آنچه به آنها بگویید با توجه به روز از تظاهرات فلوید پس از مرگ است.

“من متوجه شدم تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز چون جورج فلوید زندگی اهمیت,” او گفت: در یک آدرس مجازی.

Commonwealth Day Service 2020
مگان, Duchess of Sussex, دیده, مارس 9 سال 2020 در لندن است. گتی

سابق Meghan Markle که یک آمریکایی آفریقایی تبار و سفید در این باره گفت: ناآرامی ها او را به یاد شورش است که در زمان او شهر لس آنجلس پس از افسران پلیس تبرئه شدند در تصویری-ضبط و شتم یکی دیگر از آفریقایی-آمریکایی رادنی کینگ.

“من به یاد داشته باشید مقررات منع رفت و آمد و من به یاد داشته باشید عجله به خانه برگشت و در آن درایو صفحه اصلی, دیدن خاکستر از آسمان سقوط و بوی دود و دیدن دود موج در خارج از ساختمان,” او گفت:. “من به یاد داشته باشید از دیدن مردان در پشت یک ون و تنها با نگه داشتن اسلحه و تفنگ.

“من به یاد داشته باشید کشیدن تا خانه و دیدن درخت است که همواره وجود دارد به طور کامل سوخته. و آن خاطرات don’t go away.”

 

جامعه می آید با هم برای حمایت از شیکاگو فروشگاه مواد غذایی برخورد با غارتگران

یک فروشگاه مواد غذایی در شیکاگو است که منبع اصلی مواد غذایی برای افراد در شیکاگو ساحل جنوبی محله بسته برای چند روز پس از آن برخورد با غارتگران CBS Chicago گزارش. این محله در نظر گرفته شده است مواد غذایی کویر به دلیل وجود تعداد بسیار کمی از فروشگاه های مواد غذایی و هنگامی که فروشگاه تعطیل به دلیل غارتگران بسیاری وجود دارد تا به حال در هیچ جای دیگری برای رفتن.

صاحب اوا Jakubowsk بسته فروشگاه مواد غذایی برای چند روز. او گفت: کارکنان و حتی امنیتی نگران بودند در مورد بازگشت به کار, بنابراین او بسته تا مغازه. جامعه دیگر یک منبع نزدیک به مواد غذایی تازه.

در حال حاضر مردم در محله همراه با جامعه, سازمان, برنامه برای نشان دادن حمایت خود را روز شنبه به عنوان فروشگاه بازگشایی.

“آنچه ما در حال انجام است آوردن اعضای جامعه می گویند ما نمی خواهید به اجازه می دهد فروشگاه های ما بسته شود و یا گرفته شده توسط خرابکارها ارسال یک سیگنال روشن است که حمایت از جامعه است که در پشت بازار محلی” ساحل جنوبی مجلسی, مدیر اجرایی, تونی Trice گفت.

فروشگاه های مواد غذایی نیز در پشت تغذیه South Shore, ابتکار, ارائه هزاران نفر از وعده های غذایی به خانواده های محله.

 

مینیاپولیس صدمه به اموال از ناآرامی است 55 میلیون دلار و افزایش

شهر, مینیاپولیس, می گوید غارت و صدمه به اموال زیر فلوید مرگ باعث شده است که حداقل 55 میلیون دلار در تخریب تا کنون. خرابکاری آسیب دیده و یا آتش به حداقل 220 ساختمان اما انتظار می رود این تعداد تا به مسئولان شهرستان گفت:.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری برای درخواست دولت فدرال و کمک به کمک به بازسازی پس از جنگ داخلی شود. تا زمانی اتفاق می افتد که اعضای جامعه در حال تبادل در حمایت مینیاپولیس محله.

بیش از 1 میلیون دلار مطرح شده برای کمک به کسب و کار در جنوب مینیاپولیس, CBS Minnesota گزارش شده است. غرب برادوی کسب و کار و منطقه ائتلاف می گوید آن را اعلام خواهد کرد که چگونه آنها برنامه ریزی برای استفاده از پول در هفته های آینده.

-CBS/AP

US-POLITICS-RACE-UNREST
مردم راه رفتن در گذشته یک سوخته خرابه فروشگاه قطعات خودرو نابود هفته گذشته در 3 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا, KEREM YUCEL/خبرگزاری گتی
US-POLITICS-RACE-UNREST
سوخته خرابه یک کارگاه ماشین نابود شده در طول هفته گذشته ناآرامی در 3 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. – سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که kneeled بر گردن Ge KEREM YUCEL/خبرگزاری گتی
 

جورج فلوید برادر خواستار درک چوین به اتهام قتل درجه اول

از دستگیری سه نفر دیگر مینیاپولیس افسران پلیس متصل به جورج فلوید مرگ و به روز رسانی اتهام افسر سابق Derek چوین است فقط آغاز برای Floyd خانواده. عدالت برای آنها را شامل نمی شود.

“ما باید به عدالت است. آنها به قتل او در روز روشن در مقابل از همه” فلوید برادر Philonise گفت: CBS News خبرنگار جف Pegues.

اتهام چوین که فشرده زانو خود را به Floyd را از گردن او در حالی که دستبند به دست و شفاعت برای هوا به روز رسانی شد به قتل درجه دوم در حالی که دیگر افسران متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل.

اما Philonise گفت: او معتقد است که قتل هدفمند و می خواهد چوین به صورت جدی ترین اتهام قتل درجه اول.

“هنگامی که شما نگاه کنید که زمانی که او بر گردن خود آنها بود التماس برای زندگی خود مانند” لطفا فقط به او اجازه دهید تنفس, از او, از او, او فقط نگاه کردن به آنها را مانند آنها در یک قفس یا چیزی مانند شما نمی توانید به من” Philonise گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

4 افسران درگیر در جورج فلوید مرگ در حال حاضر در بازداشت
 

ادعای زن پلیس شیکاگو قرار دادن زانو در گردن او و پس از او yanked از ماشین

گروهی از افسران پلیس هستند دیده می شود بر روی تلفن همراه تصویری نقاشی خود را باتوم و ضرب و شتم از پنجره یک خودرو در خارج از شیکاگو بازار یکشنبه, به گزارش CBS Chicago. افسران کشیده دو از ماشین. یکی از آنها می گوید یک افسر برگزار شد او را با قرار دادن زانو خود را بر روی گردن و پشت.

جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس هفته گذشته پس از یک افسر قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه. که روبرو می شوند نیز دیده می شود, در فیلم و مجموعه ای خاموش تظاهرات در سراسر کشور.

شیکاگو تصویری دستگیر شد کسی که در وسیله نقلیه دیگر در صحنه است.

 

اتحادیه سر مقصر ضد پلیس و بلاغت پس از نیویورک پلیس با ضربات چاقو در گردن

یک افسر پلیس شهر نیویورک در یک ضد غارت گشت کمین شد روز شنبه در بروکلین توسط یک مرد که راه می رفت تا پشت سر او و با ضربات چاقو او را در گردنپلیس گفت: تنظیم کردن یک مبارزه است که در آن مهاجم به ضرب گلوله کشته شد و دو تن دیگر از افسران رنج می برد گلوله آسیب به دست خود.

خونریزی اتفاق افتاده است درست قبل از نیمه شب در ساعت 8 بعد از ظهر حکومت نظامی که در نظر گرفته شده بود برای سرکوب روز از ناآرامی بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا و غارت که همراه آن است.

هر سه مجروح افسران انتظار به بهبود می یابند. مردی که حمله آنها به ضرب گلوله کشته شد چندین بار در بیمارستان بستری شد و در وضعیت بحرانی گفت: کمیسر پلیس درموت شیا.

پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور پاتریک لینچ سرزنش ضد پلیس و بلاغت در جریان تظاهرات.

“ما را شگفت زده کرد ؟ ما تعجب ما در اینجا در بیمارستان دوباره. آیا ما شک به دلیل شعارهای ما در حال شنیدن ضد پلیس شعارهای که طوفان به خیابان های ما هستند و ما تعجب است که ما این رو ، من نیستم. گفت: ما آن را به اتفاق می افتد,” او گفت:.

 

گزارش کالبد شکافی نشان می دهد فلوید تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19

کامل کالبد شکافی جورج فلوید فراهم می کند چندین بالینی جزئیات – از جمله این که فلوید تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

این گزارش 20 صفحه منتشر شد چهارشنبه Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی آمد با خانواده اجازه و پس از, دفتر پزشکی قانونی منتشر شد خلاصه یافته های جمعه که فلوید تا به حال یک حمله قلبی در حالی که مهار توسط ماموران و طبقه بندی شده خود را مارس 25 مرگ به عنوان یک قتل.

این گزارش توسط رئیس معاینات پزشکی Andrew Baker املای بالینی جزئیات از جمله این که فلوید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوریل 3 اما به نظر می رسد بدون علامت. این گزارش همچنین اشاره کرد Floyd را از ریه ها به ظاهر سالم اما او تا به حال برخی از تنگی عروق قلب است.

 

سارقان با استفاده از تظاهرات به عنوان پوشش برای “سر و صدا-و-چنگ زدن به” دزدی پلیس می گویند

پلیس می گویند بسیاری از سر و صدا-و-گرفتن دزدی که همزمان با اعتراضات انجام شده توسط کاروان از هماهنگ جنایتکاران سرمایه گذاری در هرج و مرج است. آنها با استفاده از رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط با یکدیگر و انجام کارهایی برای منحرف کردن اذهان و پلیس پرتاب کردن مسیر خود است.

موج جرم و جنایت به دنبال صلح آمیز تظاهرات و اجرای قانون کارشناسان توجه داشته باشید که این اتفاق در بزرگ و شهرهای کوچک و مناطق روستایی است.

دزد اغلب هدف high-end مغازه ها به عنوان افسران اختصاص داده شده برای جلوگیری از تظاهرات از تبدیل شدن موهای وز و اجرای حکومت.

در منطقه خلیج سان فرانسیسکو یک گروه از سارقان به سرقت نزدیک به 75 وسایل نقلیه از نمایندگی.

 

ماشین تلاش برای درایو را از طریق سینسیناتی معترضان

راننده یک سیاه BMW اقدام به درایو را از طریق تظاهرات و مسدود کردن تقاطع در سینسیناتی در روز سه شنبه. سینسیناتی اداره پلیس منتشر شد, تصویری از حادثه است.

راننده رویکردهای معترضان به آرامی ظاهرا در تلاش برای پراکنده آنها را به اندازه کافی به طوری که ماشین می تواند از طریق تقاطع. چند حرکت از راه, اما حداقل یکی از معترضان می گوید می شود در جلوی ماشین. راننده همچنان در حال حرکت رو به جلو گیری از تماس با معترضان و هل دادن آنها را به عقب. این خودرو در نهایت می آید به توقف و دیگر معترضان و ازدحام خودرو و مسدود کردن راه خود را یک بار دیگر.

راننده پس از آن قرار می دهد خودرو در عقب و با سرعت در جهت دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im