زنده به روز رسانی: سه شنبه اولیه انتخابات

سی بی اس آمریکا | No comments

رای دهندگان در 14 متحده خواهد بود رای گیری در انتخابات مقدماتی حزب در روز سه شنبه 3 مارس, معمولا شناخته شده به عنوان “سه شنبه.” ساموآ آمریکا و دموکرات ها در خارج از کشور است که نشان دهنده آمریکایی ها زندگی در خارج از ایالات متحده نیز برگزاری قفقاز امروز.

بیش از 1300 نمایندگان هستند تا برای grabs — بیش از 30 ٪ از تمام نمایندگان متعهد در دسترس است — و آن را یکی از مهم ترین روزهای اولیه فصل است. تنها 155 نمایندگان تعلق می گیرد در چهار رای گیری مسابقات در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است.

وجود دارد پنج دموکراتیک نامزد چپ در مسابقه: Bernie Sanders, جو بایدن, Elizabeth Warren, Mike Bloomberg و Tulsi Gabbard. ساندرز پیشتاز در مسابقه تا کنون با داشتن برنده رای مردمی در آیووا و پس از آن پیروزی های قاطع در نیوهمپشایر و نوادا. اما بایدن از جیبش یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی برنده شدن نزدیک به 50 درصد آرا و در آستانه سه شنبه, او موفق به دریافت تایید از سه سابق مخالفان ctq پیت Buttigieg و بتو o’rourke در یک نمایش وحدت برای تعدیل می شود.

نماینده شمارش رفتن به سوپر شنبه را نشان می دهد ساندرز با 56 نمایندگان بایدن با 54 نمایندگان و وارن با 8 نمایندگان. پیت Buttigieg تا به حال 26 نمایندگان قبل از ترک جمعه و ctq که کاهش یافته است دوشنبه بود 7.

نظر سنجی شروع خواهد شد در 7 p. m. و ادامه خواهد داد تا زمانی که 11 p. m. و زمانی که شمارش آرا در کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>