لیورپول در مقابل استون ویلا در لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

به روز رسانی خودکار

ایستادن برای قهرمانان!

Liverpool خوش آمدید استون ویلا به آنفیلد بعد از ظهر امروز با لگد کردن ساعت 4.30 بعد از ظهر. ما باید اخبار تیم برای لیورپول در مقابل استون ویلا در لیگ برتر و در حدود سه نیم و سپس لگد کردن در نصف چهار است.

این بازی نشان داده شده است در آسمان ورزشی لیگ برتر و Sky Sports رویداد اصلی اما ما البته باید زنده وبلاگ در اینجا برای شما کاملا رایگان است.

استون ویلا در بد نیاز از نقاط, اما من فرض کنید این است که ثابت آنها دقیقا اختصاص داده. لیورپول کاملا در آن در آخرین بازی از دست دادن 4-0 به منچستر سیتی.

زیدان در همه مبارک که در مورد نتیجه. او گفت:

“این هیچ ربطی به با [لالیگا] هفته گذشته است. آن لطمه می زند و مثل همه شکست صدمه دیده است. آنچه که من می خواستم برای دیدن امشب یک تیم که آماده است برای مبارزه با… آنها برنده قاطع لحظات…این نیست معمولا اتفاق می افتد در مقابل ما اما آنها باید با کیفیت استثنایی. آنها با استفاده از اشتباهات ما, ما نمی با استفاده از اشتباهات خود.

“اگر وجود دارد یک تیم در جهان است که می تواند سر و صدا ما مانند این است که احتمالا شهر اما ما دوباره خواهد آمد.”

متاسفانه برای استون ویلا این به خوبی ممکن است یک فرصت برای بازیکنان قرار داده است که درست است.

Jurgen Klopp را بی دست و پا مصاحبه با جف Shreeves: Refreshingly مبارز و یا فقط ساده بی ادب ؟

خوش آمدید دوز bluntness در جهان از anodyne پاسخ یا discourteous تحقیر یک انسان به سادگی کار خود را انجام ؟ این موضوع در سوال این است که Jurgen Klopp را کج خلق بعد از بازی در مصاحبه با Sky Sports’ جف Shreeves و پاسخ خود را جبرا به شکل احساسات خود را نسبت به باشگاه فوتبال لیورپول و برجسته خود را مدیریت. خوش آمدید خرده جنجال وای چقدر ما از دست رفته شما می باشد.

“شما از من بپرسید? چرا شما از من بپرسید اگر ما تا به حال مناسب و معقول شانس?,” زیدان گفت: پس از تیم خود را 4-0 شکست یک منچستر سیتی. در پاسخ به یک بعد سوال او افزود: “اگر شما می خواهید خود را برای رهبری این داستان در این جهت است که ما در اینجا نیست با ما تمرکز بر روی این بازی و سپس آن را انجام دهد. شما خواسته اند برای بار دوم در مورد نگرش است. من دوست داشتم تیم من… من گفت و من فکر کردم آن روشن بود.”

در اینجا این است که تیمهای توضیح داد که چرا او چنین بد بازنده است.

“چیزهایی وجود دارد که نمی توانم تغییر بود و در نتیجه از شب های دیگر, همه من می توانید انجام دهید این است که استفاده از آن برای بازی بعدی است و همیشه چه من سعی می کنم. اما شما نمی توانید احساسات خود را و آن را احساس می کند واقعا متوسط [هنگامی که شما از دست دادن].

“گاهی اوقات شما واقعا رنج می برند هنگامی که چیزی کار نمی کند اما من نمی ترحم. من با استعداد در آن است. من بسیار انتقاد از من زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد چیزهای من نمی خواهم اما من نمی حیف چون تا زمانی که من هستم سالم من همیشه می توانید چیزهایی برای نفوذ به سمت من.

همه از این کار من روی چیزی حساب کردن است با اشاره به لیورپول 6 استون ویلا 0! ما را ببینید در نصف چهار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de