• دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

به روز رسانی خودکار

72 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

Oxlade-چمبرلین نیروهای دیگر گوشه رانندگی با توپ به خط و رسم مقابله با. او بزرگ شده است امشب. گوشه پاک است در نزدیکی پست رابرتسون پمپ آن را به منطقه و Van Dijk سر… اما فقط به دروازه بان.

70 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

Liverpool جلو آمده و دوباره Firmino نقش یک پاس خوبی به این قضیه بال الکساندر-آرنولد مجموعه خود را برای یک شوت از راه دور و درایو آن را از پایین… Oblak موجب صرفه جویی در توپ پرش در هوا و رابرتسون تلاش می کند یک شات در پست دور اما مسدود شده توسط Trippier.

67 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

OFF نوار! رابرتسون نتواند از شش متری! لیورپول یک (نادر) فرصتی برای ضد صلاح است که توپ در سمت راست از جعبه بدیهی است که رفتن به ساقه در سمت چپ خود را, اما آن را یک حیله نیرنگ! او تقلبی بر روی سمت راست او شاخه به سمت پست دور و طول می کشد یک انحراف حلقه در هوا و رابرتسون سر توپ کردن نوار. Trippier نزدیک بود به اندازه کافی برای قرار دادن او را.

64 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

یکtletico باید شروع به هل دادن بالاتر از زمین در حال حرکت در خط دفاعی دور از دروازه بان خود را از ترس که آنها می خواهم در بازی لیورپول خارج نشده و با حساب بودن در می ایستد.

آلگری می داند طرف او نمی تواند قمار در برگزاری برای بعد از 30 دقیقه با استقبال از عکس در هدف و… و بالاتر مطبوعات است و باعث برخی مشکلات برای لیورپول در مرکز پشت بر روی توپ.

61 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

Wکلاه ذخیره کنید! صلیب فر در سراسر منطقه Firmino متصل در پشت ارسال و دریافت نمی کند ارتباط زیادی بر روی توپ آن را هل دادن به دروازه بان.

و ناگهان اتلتیکو شانس برای حمله به! فلیکس beraks دور کاهش بر روی خود را راست و شاخه های پایین در هدف… یک Adrian نشت آن! او برای بازیابی و خفه شل توپ از کوریا برنده نبرد و لیورپول امن هستند.

نه بهترین دروازه بان شما همیشه خواهید دید اما این نگاه سرد. کمی از هیجان است.

59 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

Salah نگه می دارد پیدا کردن فضا و حال با توجه به این توپ خیلی افتضاح… اما تلف چند از فرصت های به اجرا در جعبه او بود. او برنده یک اتفاقی هندبال تصمیم گیری برای یک ضربه آزاد در گوشه ای از جعبه. الکساندر-آرنولد مجموعه توپ به پایین.

56 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

Costa ناراضی است در مورد جایگزین کردن و اجتناب کاظمی به عنوان او می آید. او همچنین پس از آن ضربات بیش از یک پزشکی کیسه در اطراف زمین فوتبال و یک تشویق از صفحه طرفداران خود را در تلاش. روی نیمکت اتلتیکو دارای یک ردیف از طرفداران خانه نشسته سمت راست در پشت آن به صورت اضافی خوف ظرفیت.

55 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

یکnother محدوده شات از اکسلاد-چمبرلین است که با نوک انگشتانش به کرنر واقعا نمی آمد به هر چیزی. اتلتیکو به هیچ وجه تمایل به گریز از نیمه خود را. در واقع آنها به نظر می رسد نوع از OK دام افتاده بودن 30 متری از هدف خود را.

لیورپول برنده یک ضربه آزاد در لبه جعبه… که می آید به هیچ چیز.

52 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

MANE! شکسته یک شلیک دروازه بان از نزدیک محدوده که موجب صرفه جویی در, اما این پرچم است به هر حال. لیورپول در حال هل دادن به سمت راست فشردن اتلتیکو به طوری که آنها می توانید اجازه دهید به تنهایی به مقابله با.

50 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

Salah شروع بسیار گسترده تر در این نیمه نزدیک تر به خط اطراف زمین فوتبال. لیورپول نگاه کمی گسترده تر در اختیار داشتن به طور کلی در واقع صلاح درگیر به طور مداوم. این ممکن است که صلاح است تلاش برای مشغول مدافعان به طوری که الکساندر-آرنولد می توانید سرگردان به فضا است.

48 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

Great توپ به بالای برای صلاح! او اجرا می شود تا جناح راست است و فضا و زمان برای قرار دادن توپ بر روی پای چپ خود را به عنوان او اجرا می شود بر روی یک سون تصویب بیش از این بالا… اما شاخه های مستقیم به دروازه بان.

لگد کردن 2

We برگشتیم. صلاح می شود نیمه دوم آغاز شده است.

الکساندر-آرنولد شگفت انگیز است

He را بیشتر لمس هر بازیکن در زمین و ایجاد سه احتمال است. اگر شما تعجب که چگونه او قادر به انجام این کار با وجود اینکه یک راست به عقب در اینجا یک مبین من نوشت: چند هفته پیش.

Wijnaldum یک بازی بزرگ بازیکن

Gini Wijnaldum سه گل در آخرین 82 دقیقه در برابر لالیگا تیم در آنفیلد. و چهار گل در 39 بازی های باشگاه در برابر هر کس دیگری.

چهار نفر از Wijnaldum پنج CL اهداف آمده اند در دور حذفی این رقابت ها به ثمر رساند سه هدر در این فرآیند است.

نیمی از زمان

Well. آلگری خواهد شد که تا به حال به rip کردن یادداشت های خود را با توجه به این هدف فقط قبل از نیمی از زمان و یا این کلیشه می رود اما تنها تفاوت واقعی در رویکرد خود را برای نیمه دوم خواهد بود که در کنار او نیاز به یک هدف به نزدیکی تضمین رفتن را از طریق. آنها می توانند اقامت بیمار و منتظر که یکی از حیاتی شانس برای رفتن از طریق یک هدف واحد را به معنای لیورپول نیاز به دو ،

45 دقیقه – لیورپول 1 اتلتیکو 0 (1-1 در agg)

Liverpool بازی با یک بیت از گزاف گویی و آتش در حال حاضر. یال برنده یک گوشه با برخی از مهاجم دریبل در نزدیکی جعبه… اما آن را پاک.

و این که نیمی از زمان.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAALLLLLLL!!!

Tهی آن را انجام داده ام!

لیورپول 1 اتلتیکو مادرید 0

Wijnaldum نمرات! اکسلاد-چمبرلین باعث می شود یک underlapping اجرای گسترده حق و قلاب و یک صلیب درخشان به منطقه و Wijnaldum وجود دارد از رفتن به چمن و ضرب و شتم دروازه بان.

43 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Mane خوبی برای بهبود یافتن از یک اشتباه و ضربه محکم و ناگهانی بر روی یک پاس در نزدیکی جعبه عبور به اکسلاد-چمبرلین و او خط تا شات اما دارای R2 زمانی که واقعا یک شات قدرت ممکن است بهتر بوده است. من آگاه هستم برخی از افراد استفاده از R1 برای قرار دادن عکس های اما متاسفانه آنها فقط… خوب آنها در اشتباه هستید.

42 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

یکlexander-آرنولد برگ های زیادی در یک چالش در فلیکس توسط خط اطراف زمین فوتبال و تماشاگران کاملا آن را دوست دارم. انگلیسی راه است. و توپ با هم به عنوان یک. یک برخورد. یک نشانگر است.

40 mins – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

ثانیهenderson اجرا می شود برای قطع کردن یک توپ نورد به کوریا در مقابله نتواند توپ و زانو کنار پسر و سپس او می رود ARHAHRGHAHGRGRAH من در حال حاضر مرده من یک مرد مرده و او رول در حدود 30 ثانیه مانند او نیاز فوری قطع و آه چه می دانید, او خوب دوباره یک ثانیه پس از. بدون رزرو هیچ مشکل واقعی. اتلتیکو در تلاش برای ایجاد بد درام در اینجا به سرعت بازی پایین. شما می توانید تصور کنید اگر او پانچ یک نوار وجود دارد ؟ خواهد او را به پرواز در مورد طبقه نیاز به یک پیراپزشک و یا ممکن است او مربع به پانچ پرتاب? خلق و خوی فعلی: مجروح شدند.

37 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Great توپ از الکساندر-آرنولد او را می شکند خطوط برای پیدا کردن اکسلاد-چمبرلین در داخل این منطقه است. او تبدیل می شود و شاخه های اما مسدود شده آن پرش به عقب به الکساندر-آرنولد و او عبور به شش حیاط جعبه که در آن FIRMINO باید نمره! را نجات داد! Firmino نتواند توپ/دریافت نمی کند به اندازه کافی تماس از داخل پنج متری و Oblak واکنش به فشار آن را دور!

35 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Salah می رود شانه به شانه با لودی که می افتد را به عنوان هر چند مست و یا داشتن فقط گفت چقدر از سپرده او نیاز به خرید یک خانه (غیر ممکن است) و صلاح اجرا می شود به فضا! او یال در لبه جعبه انتظار برای تصویب… و او بازدید اهلی تلاش راست پایین هر بشکه رسید. Oblak موجب صرفه جویی در.

33 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

یکtletico پیروزی در گوشه دیگری. آلگری متحرک است در اطراف زمین فوتبال (بدیهی است).

پاک در نزدیکی پست اما اتلتیکو باید آن را در مرحله دوم. Wijnaldum دفاع و جنگ به خوبی اما فقط نمی تواند نگه داشتن توپ اتلتیکو نگه داشتن. تا زمانی که آنها راه اندازی آن را به جلو.

31 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

ثانیهenderson جلب فلیکس در حالی که او را در وسط نخ ریسی و اتلتیکو رو به جلو می رود پرواز بر روی زمین نورد به اضافه کردن یک کمی درام. هم تیمی های خود خشمگین هستند. او خوب است.

30 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

یکtletico راه اندازی آن را به جلو و پیروزی یک پرتاب که اجازه می دهد تا آنها را به فشار تا زمین. لیورپول به سرعت به نفع خود آن را به عقب… اما عجله توپ را به بالای دفاع.

27 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

یکnother لیورپول گوشه این بار از سمت راست. رهبری دور فر پشت در و Van Dijk حلقه یک ضربه سر به سمت مخالف پست. کاستاریکا دفاع الکساندر-آرنولد عبور پشت در…, اما آن را بیش از حد گرم برای هر کسی که برای رسیدن به.

24 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Diego کاستاریکا می شود خود را بده برای پرتاب توپ دور دور آن را پشت سر خود را در حالی که راه رفتن به عقب به اتلتیکو دفاعی شکل. به جای کتاب او, داور تصمیم می گیرد به اذعان کرد که کاستاریکا می داند آنچه که او انجام می دهند… و احتمالا دوباره آن را انجام دهد. اما دفعه بعد آن را زرد.

21 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Liverpool برنده شدن در یک گوشه آن را در فر به پست نزدیک و flicked در… برخی از طرفداران می خواهم یک هندبال, اما آن را هرگز در آینده… و لیورپول در پایان با گوشه دیگری.

این بار رو در یک سربرگ در هدف! این بازدید یک بدن و کسی باید قادر به فشار با نوک انگشت آن را در! یال سر توپ قطره به طبقه Van Dijk نمی توانید قلاب آن را در… و اتلتیکو به آجیل به دلیل الکساندر-آرنولد خطا فلیکس.

19 mins – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Warning برای لیورپول: یک پست نزدیک گوشه رهبری در هدف. اتلتیکو همیشه یک تهدید است.

17 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Liverpool فشردن بشه. آنها می دانند که اتلتیکو در حال رفتن به رها کردن عمیق به طوری که آنها در حال نگه داشتن یک مدافع در بازگشت در نزدیکی خط و هل دادن دیگران رو به جلو بیش از حد و ازدحام آنها. نگاه تا چه حد به جلو Van Dijk است که در اینجا:

که او را (4) عبور وری.

15 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

یکtletico باید به وضوح گفته شده است به لمس تنگ, دوم لیورپول به جلو می شود نزدیک به کادر و بازیکنان لیورپول باید قطعا مربی را تغییر می گذرد به سرعت برای جلوگیری از آن.

لیورپول جلو آمده و یک شات است و رانده شده از 20 متری در سراسر هدف… Oblak موجب صرفه جویی اما هل می دهد آن را به جعبه و همه هیجان زده می شود اما هیچ کس در اطراف به تبدیل.

12 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Mo صلاح توپ گسترده ای مناسب کاهش بر روی سمت چپ خود و بیش بازدید یک شات بالا و گسترده است. لیورپول حمله دوباره راست پس از آن و هندرسون snatches در رگبار از 25 متری کشیدن آن گسترده است. لیورپول نگاه واقعا خوب است. بارهای از بدن رفتن به جلو به عنوان یک واحد.

10 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Ooooohhhhh فانتزی قطعه مجموعه ای معمول است. اتلتیکو باید یک ضربه آزاد مایل جعلی را رنده شده را در جعبه های جلو تمام ماندن آفساید و در حالی که این اتفاق می افتد Trippier تلاش برای دزدکی حرکت کردن در سرعت در پست دور. پاس اراضی با او, اما او فقط می تواند عبور به سمت تور.

بig فن هوشمندانه ضربات آزاد. یک بار Trippier توپ را لمس کرد تمام کسانی که آفساید بازیکنان به طور ناگهانی خارج نشده. غیر مستقیم.

8 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Oxlade-چمبرلین فقط یاد گرفته که او خیلی سریع تر از اتلتیکو سمت چپ-پشت لودی که به او اعتماد به نفس را افزایش می دهد. لیورپول در حال ماندن در جمع و جور کردن از در اختیار داشتن فشار بر مرد با توپ در اعداد است.

5 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Mane برنده توپ را به نزدیک جعبه لیورپول باید بازیکنان نزدیک به هم ترکیب می گذرد اما آن را نیز اجازه می دهد تا آنها را به اجرا در مدافعان کسی در این نزدیکی هست را انتخاب کنید تا توپ سست و اگر مقابله در می آید.

Wijnaldum فقط در ارتباط با یک ضربه سر در لبه منطقه و مجبور Oblak به صرفه جویی در. آن را واقعا احساس می کند مانند لیورپول در آن را در اینجا.

3 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

Wijnaldum نوبت در هافبک و نقاط صلاح را گسترده می یابد او با یک شناور عبور و اتلتیکو را به خلاص شدن از شر.

اتلتیکو دفاع در یک 4-4-2 درگیر شدن در نزدیکی مرکز دایره اجازه لیورپول عبور کردن از پشت.

2 دقیقه – لیورپول 0 اتلتیکو 0 (0-1 در agg)

یکtletico در پشت دفاع با اولین حمله. خوشبختانه برای خواب آلود مرکز پشت کوستا بازدید شوت او از خارج از جعبه می یابد و به سمت تور. اتلتیکو سخت کار کردن توپ کاستاریکا تعقیب Van Dijk به قرار دادن برخی از فشار بر او را.

لگد کردن

یکtletico بازی آغاز شده! جو و… با صدای بلند. در اینجا ما بروید.

مطمئن شوید که من می شنوید کسی آواز هارمونی

BT ورزش فقط ما اجازه گوش دادن به آنفیلد جمعیت خواندن ” YNWA و من معتقدم که من می شنوید کسی آواز بالا با هماهنگی کامل منجر شود. تلاش زیادی اگر چنین است.

به اینجا می آیند ، بزرگ سر و صدا.

توسط هندرسون لیورپول مهم ترین بازیکن ؟

He را نمی ترین آنها از لحاظ فنی با استعداد اما برای من Clive, Henderson, این است که لیورپول تیم. انعطاف پذیر, مشخص, قابل اجرا در تمام طول روز منجر دیگران یک پاس او همیشه در جای مناسب. ما در مورد او در این هفته به AFC تلگراف پادکست و چگونه دیگران بازی بهتر از زمانی که او در تیم:

آیا گوش دادن بعد از بازی و یا فردا و یا هر دوشنبه هنگامی که آن را منتشر شد!

تیمهای هیجان زده است

To بازی در فضاهای کوچک و بزرگ فاصله است. ما باید به سرعت در فضاهای کوچک است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما معمولا خوب است. من واقعا هیجان زده هستم.

Hendo نگاه واقعا خوب چند روز گذشته است استراحت و پر از میل به بازی فوتبال. در این موقعیت او خواهید بود بازی امشب او را با بازی بازی های فوق العاده.

اتلتیکو طرفداران خود را در راه


اعتبار:
آفساید

With یک بنر از سال 19082. مربوط به اینده.

این آمار Opta شروع

به انجمن خوش آمدید Anfield, آن را هنوز رتبهدهی نشده است

تی شرتکلاه چه Jurgen Klopp گفت: در پایان 1-0 شکست و هیچ راهی وجود دارد که بازیکنان اتلتیکو نخواهد بود آگاه از اثر آنفیلد می تواند در یک کراوات. قابل توجه بارسلونا چرخش چیزی است که بسیاری از این تجمع به این بازی متمرکز شده به عنوان ‘خوب, آنها آن را یک بار…” اما این است که بسیار متفاوت از حریف.

بارسلونا در حفظ توپ و باز کردن زمین اتلتیکو دفاع کند. آنها نیازی به توپ است. آنها به طور متوسط حدود 48 درصد در CL و La Liga, اما این طبیعی آنها را درخشان بازیکنان. تصور کنید برنلی به حال شاؤل Koke, کوریا فلیکس کوستا Trippier – آنها خواهد بود اواسط جدول بازی 4-4-2 و سخت به شکستن ؟

وجود دارد ‘ هیچ ‘right’ راه برای بازی فوتبال است اما من ترجیح میدهم لیورپول ، اگر اتلتیکو بازی در حال چابک آنها آزار دهنده است اگر آن را تاکتیکی masterclass آن را خسته کننده اگر آنها نمره آن گرایش به برابر اجرای بازی. آن را با این نسخهها کار.

ترکیب اولیه شروع

ثانیهenderson و رابرتسون آن را! مثل همیشه این یک 4-3-3.

یکtletico در یک 4-4-2:

به نظر می رسد مانند نوع تیم است که می تواند رها کردن به یک 6-3-1 خارج از اختیار. اتلتیکو در اینجا در یک دست کت و شلوار از زره پوش.

طرفداران در facemasks


اعتبار:
AFP

طرفداران لیورپول در حال تلاش برای ساخت اتمسفر انجام آن چیزی که باشگاه در اروپا را که در آن آنها را سر و صدا و سر و صدا در خیابان قبل از بازی با مقدار زیادی از عود بودن مجموعه ای خاموش.

Some طرفداران facemasks در مانند این گروه (که ممکن است از مالزی, اگر پرچم هر چیزی به رفتن):


اعتبار:
AP

یکll لالیگا بازی برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته برای دو هفته آینده. هیچ چیز تصمیم گرفته شده است در مورد لیگ برتر عنوان نشده است.

معروف Anfield شب ؟

ثانیهello هر کس و خوش آمدید به ما liveblog آوردن شما تمام به روز رسانی و عمل زندگی می کنند از لیورپول مقابل اتلتیکو مادرید, قهرمانان اروپا در مقابل خیلی از تیم.

Diego Simeone طرف هم تعدادی در Jurgen Klopp آخرین بار در اطراف بخش, الهام بخش, تقلیدی تاکتیک های است که باید همزمان (یا باید آنها…) با ساده بد اجرا از فرم برای لیورپول. حتی در غرب هم تقریبا در زمان امتیاز آنها.

وجود دارد برخی از اسرار تاکتیکی به ضرب و شتم لیورپول و من شما را از طریق برخی از آنها را در ما ایجاد می کند اما در حال حاضر, چرا لذت بردن از تماشای برجسته از اولین پا? چرا که نه در واقع. با تشکر از شما, فوتبال دارندگان حقوق:

یکtletico رو تکه تکه اولیه هدف و دفاع از آن همه بازی طولانی الهام و انرژی توسط آلگری windmilling راه خود را در اطراف Metropolitano, whipping خانه طرفداران به نوعی از دیوانگی فوتبال برای کمک به بازیکنان پیدا کردن یک کمی اضافی در حال اجرا است.

روشن نیست چه ترکیب اولیه شروع خواهد شد اما انتظار یک محل برای جاو فلیکس که بهبود از آسیب های بعدی به نمرات یکی نتواند سه’ مونتویا هر چند این احساس می کند مانند مطلق مطابقت کامل برای دیگو کوستا به در آمد و آزار جهنم از ویرژیل Van Dijk.

آنفیلد به طور کامل باز و اتلتیکو طرفداران بیش از حد خوش آمدید, حتی با افزایش coronavirus موارد در مادرید. به نظر می رسد کمی عجیب و غریب است که این مورد است اما آنچه انتظار دارید از [redacted توسط مقامات دولتی].

به هر حال انتظار می رود بزرگ با صدای بلند شروع از لیورپول به عنوان آنها نگاه برای سرنگونی پا برای اولین بار کسری بودجه. آنها تنها نیاز به یک به طور کامل باز کردن بازی و اگر آنها می توانید برخی از ریتم وجود دارد هر فرصتی این می شود یکی دیگر از آن بازی هایی است که نسبت به سر و صدا از آنفیلد. اجازه دهید را ببینید.

لگد کردن است 8pm و شما می توانید به تماشای بازی در BT Sport 2 یا/و دنبال زندگی می کنند به روز رسانی با ما اینجا. من آیا زنده Q&A در بخش نظرات بعد از بازی بیش از حد, بنابراین ترک پرسش و چوب در اطراف برای که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de