لیورپول در مقابل بورنموث: نمره زندگی می کنند و آخرین, لیگ برتر, مسابقه روز رسانی

تلگراف | No comments

  • لیورپول در مقابل بورنموث kick-off زمان و کانال تلویزیون: ساعت 12: 30 ب. ظ; BT Sport 1
  • Jurgen Klopp خواسته های مثبت لیورپول پاسخ پس از از دست دادن دروازه بان Alisson به آسیب
  • Sadio یال علائم تجاری نام و آماده برای ورود به درآمد لیگ برتر پس از لیورپول پیروزی در لیگ برتر

به روز رسانی خودکار

است که لیورپول از دست دادن به واتفورد که یک معامله بزرگ?

Fیا طرفداران آرسنال, شاید, اما شما می خواهم که به می گویند اهمیت تقریبا قطعی لیگ گرفتها هر مفهوم مبهم از رفتن شکست نخورده برای این فصل است. آن شده اند که صرفا یک گیلاس در بالا. یا شکر و تخم مرغ در کیک. نه این که آن را در حال حاضر. آن را فقط یک ماده از زمانی که برای طرفداران لیورپول…

لیگ برتر جدول

Liverpool پرواز بالا و راهپیمایی خود را به سمت اول لیگ قهرمانان اروپا در دهه. بورنموث در منطقه سقوط و مبارزه… فوق العاده بعید است پیروزی در برابر لیورپول کمک خواهد کرد آنها را از اما و فشار آنها را از چند نقطه روشن اما…آره. هیچ.

بورنموث شروع یازدهم

Ramsdale استیسی S کوک, Ake, اسمیت, L Cook, لرما, صدور صورت حساب, فریزر, C, Wilson استانیسلاس

Subs: بوروک Simpson, ریکو Surman, Gosling, Solanke, Surridge

لیورپول شروع یازدهم

یکdrian الکساندر-Arnold, گومز, Van Dijk, میلنر, Fabinho, Wijnaldum, اکسلاد-چمبرلین یال صلاح Firmino

Subs: Lonergan, Keita, Minamino, لالانا, منشاء هر ایمیل های نا, Matip ویلیامز

لیورپول پیش نمایش: زیدان می خواهد کمتر بازی

Liverpool رئیس Jurgen Klopp به نام جام لیگ “مهم” در حالی که تاکید کرد “ما باید به کار بر روی یک راه حل” های زیر تماس از Uefa رئيس جمهور الکساندر Ceferin به قراضه رقابت است.

Ceferin گفت: رسانه های بریتانیا روز پنج شنبه که در آن خواهد بود “بهتر برای همه” اگر انگلستان ثانویه حذفی رقابت گرفته شد ثابت برنامه به روشن کردن بار از بازیکنان بالا است.

Ceferin تماس می آید به عنوان Fifa آماده برای راه اندازی های اضافی مسابقات در تابستان 2021 – 24-تیم باشگاه جام جهانی و به عنوان خود سازمان قابل درک است که در مذاکرات به تایید نسخه گسترش یافته از فصل قبل بین المللی جام قهرمانان اروپا.

لیگ جام حذفی به وجود آمد و در سال 1960 اما در سال های اخیر تمایل به دیده می شود به عنوان یک رقابت که در آن تیم ها می توانید سعی کنید از جوان یا حاشیه بازیکنان.

در ماه دسامبر لیورپول به میدان فرستاد چه بود که در آن نقطه جوانترین شروع یازدهم در تاریخ خود نظارت سپس تحت-23s رئیس نیل Critchley, به عنوان آنها را از دست داده 5-0 به استون ویلا در لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی در حالی که زیدان و اولین-بازیکنان تیم آماده برای یک باشگاه بازی های جام جهانی در قطر روز بعد.

روز جمعه تیمهای گفت که در مورد خواسته Ceferin نظرات: “من فکر می کنم ما می تواند انجام بسیاری از چیزهای مختلف.

“هر کس به من می گوید در چه مقدار از آن را. لیگ برتر جام بسیار سنتی رقابت در انگلستان پس چگونه می تواند من می گویم ما باید ضایعات آن ؟ از نقطه نظر مالی از نظر مهم است که برای لیگ فوتبال پس چگونه می تواند به ما می گویند مهم نیست, مهم است, بنابراین من واقعا فکر می کنم ما باید به کار بر روی یک راه حل است.

“بازی کمتر در حال حاضر ممکن است با کمی سازگاری. تا کنون آنچه که من خوشحال هستم در مورد این است که مردم واقعا صحبت کردن. ما باید به بحث در مورد آن. فصل شدید است.

“آنچه که من هستم حتی بیشتر نگران این است که چه اتفاقی می افتد بین آخرین بازی فصل و اولین بازی از فصل جدید است. این بود که همیشه یک لحظه وقتی که همه در حال استراحت و این اتفاق نمی افتد.

“جام اتحادیه به تنهایی راه حل نیست اما کمتر بازی است که هنوز هم این هدف از آنجا که شما نمی تواند انجام شبیه به این ،

“این است که نه برای من برای تصمیم گیری در, تصمیم به ساخته شده توسط افراد دیگر و من خوشحال هستم اگر آنها به هر یک از دیگر – که خواهد بود اولین بار پس از من در انگلستان است. که خوب پیشرفت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>