لیورپول vs Burnley, Premier League: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • لیورپول مقابل برنلی لگد کردن در 3 بعدازظهر در BT Sport 1
  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

14 دقیقه – لیورپول 0 برنلی 0

“تنگ تر! تنگ تر!” است مربیگری آموزش از برنلی نیمکت به عنوان یال اجرا می شود را در جعبه و به نظر می رسد به لول خوردن راه خود را از گذشته یک توده بدن. Firmino طول می کشد توپ و شاخه اما مسدود شده برای یک گوشه.

Liverpool نگه دارید تا فشار و صلاح برنده یک ضربه آزاد در لبه منطقه.

11 دقیقه – لیورپول 0 برنلی 0

Wکلاه یک توپ. باور نکردنی است. پاس به رابرتسون باور نکردنی است, 70 متری کاملا موزون به راه او و قرار دادن او در پشت برنلی دفاع. رابرتسون مربع آن برای onrushing صلاح است که به خوبی مسدود شده توسط دفاع.

8 دقیقه – لیورپول 0 برنلی 0

Robertson باعث می شود یک underlapping اجرا یال او را می یابد و او آتش کم توپ را به شش حیاط جعبه. عالی بازی لیورپول, آنها برنده یک گوشه. آن قطره به یال در جعبه و او کاملا مورد شلیک به سمت هدف ساری تیلور مربع در ‘واقع در مناطق’. خوشبختانه برای همه درگیر وجود دارد یک هندبال. من فکر می کنم تیلور قدردانی اندکی مکث.

6 دقیقه – لیورپول 0 برنلی 0

Robertson ماهرانه پیش بینی که در آن توپ در جریان است منجر به حمله جونز سپر توپ و بازی ویلیامز برای رفتن به عقب. لیورپول در بازی با tempo – چیزی که آنها نیاز به باز کردن یک دفاع بسیار سازمان یافته.

3 دقیقه – لیورپول 0 برنلی 0

Wijnaldum است بنابراین درجه یک, من دوست دارم به تماشای او. او فقط مورد ضرب و شتم دو بازیکن با دریبل در واقع بدون حرکت توپ آن را درخشان جنبش disguising و یک قطره شانه و سپس به پشت سر هم از طریق باز شدن در بین مدافعان برنلی.

در خبری دیگر توپ شده و در هوا بسیار زیادی در حال حاضر.

لگد کردن

ثانیهقبل از اینکه ما رفتن!

لیورپول در جوانان

بurnley در حال دادن لیورپول گارد افتخار به آنها وارد بشه. دو نفر از این بازیکنان در حال Neco ویلیامز و کورتیس جونز, آکادمی فارغ التحصیلان که من به تماشای بازی های بسیار کمی در این فصل است. ویلیامز در حال حاضر فوق العاده کامل پشت معمولا یک راست به عقب که دوست دارد به همپوشانی و حمله به عنوان یک وینگر. او بیشتر رابرتسون از الکساندر-آرنولد و من می خواهم بگویم به طور کامل آماده برای این سطح از فوتبال است.

جونز است که رو به جلو شاید یک هافبک است که شروع به عنوان یکی از دو تا هشت در لیورپول سازند. این احتمال وجود دارد او شروع می شود به عنوان بیشتر از 10 اما این بدان معنی Firmino نیاز به فشار بیشتر رو به جلو برای حفظ شکل. بیشتر احتمال دارد که خود جوانی و انرژی مورد استفاده در اتاق موتور با Fabinho و Wijnaldum صحبت کردن او را از طریق بازی.

مديران کلمات قبل از مسابقه

Klopp چرا بسیاری از بازیکنان جوان:

آن را فقط به این دلیل که ما به آنها نیاز دارید. Neco بازی 45 دقیقه در برایتون به دلیل Robbo نمی lpay تمام بازی Millie جا نیست. در حال حاضر Neco می توانید خود را در موقعیت طبیعی.

ما نمی توانیم بازی Naby و اکسلاد تمام وقت پس ما باید با سختی 10 تا 11 روز. به همین دلیل ما ساخته شده و پسران به من این فرصت را به ایجاد تغییرات.

Dyche روی خواسته های خود را در تیم ملی:

شما می خواهید به دانستن شما احساس را در خودتان. ما اجراهای قوی بوده است به تازگی. ما درخواست بسیاری از بازیکنان ما در حال حاضر است.

سلام

Welcome به ما liveblog برای لیورپول مقابل برنلی. شروع ترکیب اولیه هستند و این چیزی است که آنها شبیه با تغییرات برای هر دو تیم:

Jurgen Klopp قرار دادن بسیاری از ایمان در جوانان خود را با بازیکنان به نقطه ای که او واقعا با توجه به ساخت حرکت در بازار نقل و انتقالات:

منمی خواهم به ترک درب باز برای بازیکنان

چه که بازیکنان جوان یا بازیکنان با تجربه که بازی نمی کند دقیقا به همان اندازه به عنوان آنها شاید می خواست آن را دشوار است برای پاسخ به این سوال به دلیل وضعیت چگونه است.

اگر وجود دارد یک فرصت برای ما و سپس ما سعی خواهد کرد برای بهبود تیم ملی اما من نمی دانم اگر آن را ممکن است آن را واقعا سخت به بهبود است.

با یک تیم مثل ما چگونه می تواند به شما خرید یک بازیکن با همان کیفیت به عنوان بابی (Firmino) یا Sadio (یال) امکان پذیر نیست.

برنلی مدیر سین دیچه آگاه است چقدر دشوار این بازی می تواند برای کنار او اما می گوید بازیکنان خود هستند تا برای نبرد.

آنها نگاه گرسنه به من. آنها نگاه مانند آنها می خواهند برای رسیدن به دیگر نشانگر در این فصل است.

من فکر می کنم آن است که به وضوح بیشتر از آن زمانی که وجود دارد یک خانه کامل وجود دارد اما من آن را گفت: هنوز هم کار آسانی نیست, آن است که آیا یک خانه کامل وجود دارد یا نه.

منظورم این منچستر سیتی بود که لبه واقعی به آنها را زمانی که ما بازی آنها و هشیاری آنها را در بازی خود را. من نمی توانم فرض هر چیزی غیر از لیورپول آماده خواهد شد به بازی.

من فکر می کنم اگر ما تا به حال کاملی از بازیکنان من می خواهم به دنبال در این بازی داریم و من می خواهم انتظار برای دریافت همه چیز.

که دلیل است که من باور نمی کنم در این گروه داریم البته این فقط بدان معنی است که ما هنوز هم کشیده. این یک واقعیت است.

لگد کردن 3 بعد از ظهر با این بازی نشان داده شده است زندگی می کنند در BT Sport 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de