لیورپول در مقابل چلسی در لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

به روز رسانی خودکار

آماده برای این مناسبت بزرگ

اخبار تیم

ثانیهقبل از اینکه هستند امشب را انتخاب مردان است.

لیورپول: Alisson الکساندر-Arnold, گومز, van Dijk, رابرتسون, Keita, Fabinho, Wijnaldum, صلاح Firmino, Mane. Subs: Lovren, میلنر, آدریان, اکسلاد-چمبرلین Minamino, لالانا, شکیری, منشاء هر ایمیل های نا جونز.

Chelsea: Arrizabalaga, Azpilicueta, Zouma Rudiger, جیمز, Georgie, Kovacic, آلونسو, Willian, کوه, لیورپول. Subs: Christensen, ابراهیم, پدرو, لوفتوس-گونه Caballero هادسون-Odoi, Pulisic, Tomori امرسون پالمیری (دهانه).

صبر به پایان رسیده است

Liverpool بلند خواهد شد که لیگ برتر جایزه امشب اولین بار آنها شده اند قهرمانان اروپا از سال 1990 است. پس از بی امان خود تسلط در دهه هفتاد و دهه هشتاد چه کسی می توانست تصور می کردند که آنها را مجبور به صبر کنید تا زمانی به قهرمانان دوباره ؟

آنها را به گرفتن دست خود را در جام حذفی بعد از بازی, اما قبل از این که آنها باید بازی چلسی. چلسی در سومین و زمان این لگد کردن آنها می دانند چگونه مرد ایران رو در مقابل چکش ها. این استروژن در مسابقه سوم به معنی این است که نه کاملا مرده و من حدس می زنم لیورپول می خواهد به تاج و تخت خود را در شب با شکوفا اما از سوی دیگر سطح خود را قطعا کاهش یافته و پس از آنها تایید شد به عنوان قهرمانی پس از آن بسیار سخت است برای پیش بینی آنچه که ما را دریافت کنید.

آنچه که من می تواند پیش بینی است که اخبار تیم را در اطراف ساعت 7.15 و من را که برای شما به عنوان به زودی به عنوان من آن را دریافت کنید.

در این میان بسیاری از چیزهای خوب به عنوان خوانده شده در مورد قهرمانان در اطراف سایت ما. در اینجا Chris Bascombe برای شروع با نقل قول از یک ساعت است.

Jurgen Klopp: لیگ برتر عنوان برنده است ‘یکی از بزرگترین فوتبال داستان در تاریخ’

“این یکی از داستان های تاریخ فوتبال گفت:” زیدان.

“اگر کسی تا به حال فرصتی برای تصمیم گیری برای تبدیل شدن به قهرمان در هر کشور در این سال که تیم شما می خواهم به در به آن خاص است ؟ انتخاب خود را. انتخاب شده اند Liverpool FC چون این یکی از همه می خواستم به بخشی از, و ما خوش شانس به بخشی از آن.

“من درک که بسیاری. آن است که واقعا یکی از بزرگ. آن است که دیگر قهرمانی را همیشه فراموش خواهد شد اما این یکی هیچ کس را فراموش کرده ام.

در اینجا یک مبین در مورد لیگ عنوان برنده جایزه ارائه شده است.

و این فوق العاده به عنوان خوانده شده به عنوان قهرمانان از سال 1990 در قهرمانان از سال 2020

لیورپول سال 1990 در لیورپول 2020: عنوان برندگان از 30 سال پیش به احکام خود را در Jurgen Klopp مردان

“این سخت است به فکر می کنم از هر گونه حمله به full-back در اروپا که بهتر است. من فکر نمی کنم وجود دارد. بازیکن من می خواهم او نسبت به دنی آلوس زمانی که او در بارسلونا, تفاوت بودن آلوس بود و در اوج زندگی حرفه ای خود را پس از آن و ترنت تنها فقط تبدیل 21. که ترسناک است” – Stevie Nicol در ترنت A-A.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de