لیورپول برنده شدن در لیگ برتر: Jurgen Klopp طرف یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انگلستان پس از 30 سال صبر — live واکنش

به روز رسانی خودکار

جردن هندرسون بعدی

من نمی توانم به محل در مورد هزاران نفر از مردم به نوبه خود. من نمی خواهم به صحبت در مورد آن را قبل از, اما این یک احساس شگفت انگیز, بزرگ دسته از بیابان, این, باشگاه فوتبال آن را بسیار ویژه به عنوان بخشی از. من برای کلمات از دست رفته به صداقت.

من امیدوارم که ما گرسنه بماند.

راستش ما گرفته ام هر بازی در یک زمان. این ذهنیت است. من می خواستم هرگز به فکر کردن در مورد هدف نهایی. تمرکز تنها بر روی بازی بعدی. هنگامی که ما تا به حال مستند آن را کمی. فقط خوشحال می شود قادر به صحبت در مورد آن در حال حاضر و دریافت بر روی خط.

من صحبت کرد به من و مامان و بابا. این احساسی بود البته. همه چیز را آنها انجام داده ام برای من هرگز نمی تواند به آنها پرداخت.

ویرژیل van Dijk صحبت می کند

Unbelievable چه فصل است. ما باور نکردنی است. به بخشی از این گروه از بازیکنان این باور نکردنی است. برای خودم یک قهرمانی برنده من بسیار افتخار می کنم. آن را اولین هدف از چلسی. من نمی تماشای بیش از حد بسیاری از بازی ها اما این احساس مانند آن را مصرف سنین است. هرگز پایان دادن به. هنگامی که هدف در رفت و از کوین بیشتر عصبی می شدم اما پس از آن زمان جشن. من واقعا نمی توانم آن را توصیف کنم.

در آن لحظه او mobbed توسط هم تیمی خود و آغشته به شامپاین در حالی که آنها خواندن “Championes’!

ما شده اند به طوری سازگار است. ما شده اند انجام این کار هست. من با افتخار به لیگ برتر برنده است. از لحظه ای که من پیوست و مدیر را در یک ذهنیت است که ما یک تیم از افرادی که کار در Melwood کار در استادیوم, ما همه یک گروه. همه ما می خواهید به انجام آن را برای هر یک از دیگر.

و یک زاویه جدید قهرمانان تماشای مسابقه

این باشگاه تا به حال این یکی تا آستین خود را برای این لحظه

طرفداران لیورپول در چه عنوان به معنی آنها

بازیکنان لیورپول امشب

تیمهای دو

هنوز آماده نشده …

Jurgen Klopp صحبت می کند

یکnd بزرگ ساخت- خود گوشی کار نمی کند!

ایتالیایی لیورپول در جشن

چگونه سر کنی جشن

“من به یاد داشته باشید باب پیزلی در رم [پس از پیروزی در جام اروپا] گفت او نمی خواهد یک نوشیدنی زیرا او می خواست به مست در جو است. باب من انجام نشده است. ببخشید!” او طول می کشد یک جرعه شامپاین.


اعتبار:
BT SPORT

کنی دالگلیش در حال مصاحبه

ثانیهاست تلفن pinging به طور مداوم آن را مختل جریان او تا حدودی اما او می پردازد اعتباری برای صاحبان و طرفداران منچستر سیتی بازیکنان.

او یک شال دور گردن او است و به عنوان بخشنده به عنوان شما انتظار می رود.

شما چه می کردید گفت: بعد از اینکه شما موفق به کسب عنوان در QPR در سال 1990 که لیورپول نمی خواهد برنده دیگری برای 30 سال:

“من فکر می کنم اگر شما می خواهم که گفت: آن را به 30 سال شما می خواهم دستگیر شده اند و برش اما گاهی اوقات چیزهایی اتفاق می افتد.

“دو سال گذشته پس از یورگن آمد در آن شده است بسیار مثبت تمام راه را. او شده است فوق العاده و او تجسم همه چیز است که لیورپول می ایستد. او احترام هر کس در این باشگاه است.

“این فقط یک عنوان در سال گذشته آنها در یک نقطه از آن و برنده جام اروپا و یک جام باشگاه های جهان بیش از حد, بنابراین به بعد و به سمت بالا و من فکر می کنم وجود خواهد داشت مقدار زیادی روز بیشتر به نگاه به جلو به زمانی که یورگن وجود دارد.

“در آن طول می کشد یک عکس اتاق پانسمان برای برنده شدن همه چیز است. شما برنده نیست هر چیزی را با تقسیم آن طول می کشد همبستگی و لیورپول از بالا به پایین با هم بوده است.

Chris Bascombe گزارش

Liverpool 30 سال از صدمه دیده است. لیگ برتر عنوان است که در نهایت رفتن به آنفیلد.

Jürgen Klopp طرف شد و رسما اعلام کرد قهرمانان پس از منچستر سیتی از دست داد 2-1 به چلسی در استمفورد بریج در پنج شنبه شب.

تایید موجب شادی سراسر Merseyside و برای کسانی که در ارتباط با Anfield, باشگاه, افسانه های گذشته و حال ارائه عاطفی مداحی به مدیر که پیروزی در آن هفت پیشینیان شکست خورده اند پس از سال 1990 است.

“این تیم است ‘جاودانه’,” گفت: elated کاپیتان سابق فیل تامپسون در حالی که Kop قهرمان و تلگراف ورزشی نویس Jamie Carragher, اعلام زیدان “در حال حاضر می ایستد قد بلند در کنار [آقا] کنی دالگلیش جو Fagan, Bob Paisley and Bill Shankly”.

تامپسون تحت Shankly و پیزلی در طول این باشگاه اوج در دهه 1970 و 80 بود رزرو مدیر تیم زمانی که دالگلیش موفق به کسب آخرین عنوان در سال 1990 و به عنوان دستیار به Gérard Houllier به عنوان باشگاه سعی در بستن شکاف به منچستر یونایتد بین 1998-2004.

او گفت: دستیابی به 19 قهرمانی گرفت Klopp تامین باشگاه ششم جام اروپا در ماه مه گذشته.

“من می دانم که مردم می گویند فوتبال تغییر کرده است با لیگ قهرمانان اروپا, اما این یکی است. این جایزه نهایی. این چیزی است که باعث می شود آن را مانند یک ویژه خارق العاده دستاورد گفت:” تامپسون.

“رافا بنیتز رفت ، Gérard Houllier نزدیک رفت. برندان راجرز رفت ، اما نزدیک به اندازه کافی نیست. نزدیک است که هنوز هم یک میلیون مایل دور برای طرفداران لیورپول. برای 30 سال فکر می کردم که ‘ما پیروزی در این لیگ در این سال و گاهی اوقات کسانی که رویاهای نقش برآب شد اکتبر.

“آیا آنها پیروزی از آن دوباره در سال آینده است که یک امکان بزرگ من با تشکر از بازیکنان و مدیر برای آنچه آنها انجام داده اند. آنها را برای همیشه لطفا برای در نظر گرفته شود در بالاترین راستا از آنجا که از که در آن باشگاه بود و 10 سال پیش از آن است که معجزه آسا. این بیابان ممکن است هنوز متوجه آنچه آنها را به دست آورد برای اولین بار به انجام آن در 30 سال.” توسط Chris Bascombe