لیورپول زنان کاپیتان ‘از دست می دهد خواب بیش از تصمیم به اولویت بندی مراقبت از خانه کار بر تیم آموزش

سوفی Bradley-Auckland, لیورپول زنان کاپیتان نشان داده است او “از دست خواب” بیش از او تصمیم به اولویت بندی کار خود را به عنوان یک خانه مراقبت مدیر به جای بازگشت به تمرینات تیم در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیورپول از سر آموزش کامل در هفته گذشته برای اولین بار از حال تنزل از زنان سوپر لیگ در ماه مه و برادلی-Auckland تصمیم گرفتند به نشستن برای اطمینان از ایمنی از 24 ساکنان در Edenhurst مراقبت از خانه در ناتینگهام.

خانواده اجرای کسب و کار است که برادلی-Auckland, شرکت-مدیریت با پدرش باقی مانده است Covid در گیر و 30 ساله تصمیم گرفته است به خطر اندازد که با بازگشت به محیط باشگاه فقط رتبهدهی نشده است.

“متاسفانه با وضعیت فعلی آن را ساخته شده من باید یک تصمیم یکی که افتضاح من در واقع از دست خواب در مورد آن گفت:” برادلی-اوکلند گفت: این باشگاه در وب سایت.

“واقعیت این است که من نمی توانم بازگشت به لیورپول تا زمانی که یک خطر نیست مطرح در خانه مراقبت. شادی من – و این چیزی است که من اسمش فوتبال این شادی من آن چیزی که من دوست دارم را انجام نمی, ارزش زندگی کسی. که آنچه در آن است, در واقع به خطر می اندازند کسی زندگی و من یک وظیفه مراقبت.”

او مطلع لیورپول مدیر ویکی Jepson از تصمیم او به طور مستقیم بعد از باشگاه سقوط از WSL تایید شد در ماه مه که او بستری شد “زمان وحشتناک”.

برادلی-Auckand که شروع co-مدیریت خانه با پدرش پس از طولانی طلسم کردن با مصدومیت زانو افزود: “من هنوز قرمز, من هنوز هم خواهد بود در لیورپول اما متاسفانه در این لحظه در زمان آن ممکن نیست برای من آمده است.

“این واقعا دشوار است اما من می دانم که من رو حمایت از خانواده من است. افتضاح بود من قصد ندارم به دروغ و می گویند این تصمیم آسانی بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de