زندگی می کند به یاد داشته باشید: مردم ما از دست به کروناویروس


یک کشور ستاره موسیقی یک استاد دانشگاه برنده جایزه نمایشنامه نویس و یک پرستار ICU: در اینجا فقط برخی از قربانیان که از دست رفته اند به جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

مانو Dibango, نوازنده ساکسیفون

FILE PHOTO: Camoroonese musician Manu Dibango plays his saxaphone during French designer Sorbier's Spring/Summer..
نفوذ کامرون متولد نوازنده مانو Dibango (12 دسامبر 1933-مارس 24, 2020) بود مشهور به “روح Makossa” (1972) چه برخی از آنها به عنوان اولین دیسکو رکورد. ایسنا

نفوذ کامرون متولد نوازنده مانو Dibango درگذشت مارس 24 در سن 86 از coronavirus. Dibango بود مشهور به “روح Makossa,” منتشر شده در سال 1972 که برخی از آنها به عنوان اولین دیسکو رکورد. موسیقی او ذوب ریتم های آفریقایی با jazz, soul, funk, rumba, دیسکو و هیپ هاپ و بین المللی موسیقی آفریقا در حالی که الهام بخش بسیاری دیگر از هنرمندان بزرگ در طول یک حرفه ای است که به طول انجامید بیش از شش دهه است.

Dibango که نام مستعار او “Pappy شیار” در درجه اول شناخته شده به عنوان یک نوازنده ساکسیفون هر چند او همچنین پیانو و زیلوفون. او با ثبت بیش از 40 آلبوم و ثبت و تور با چنین هنرمندان به عنوان Herbie Hancock, پیتر گابریل, Sinead o’connor و Ladysmith Black Mambazo.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

بر اساس اخبار Dibango عبور آهنگساز و تهیه کننده موسیقی کوئینسی جونز توییتی “سهم او به موسیقی به عنوان ما آن را می دانم امروز بی نظیر, & آن کاملا شکسته قلب من به شنیدن در مورد این فوق العاده ای از دست دادن. روح Makossa برادر من!! با تشکر از تو برای خود موسیقی و نور خود را.”

Terrence McNally, نمایشنامه نویس

Terrence McNally and Tom Kirdahy
Terrence McNally در 73 سالانه جوایز تونی در تالار موسیقی رادیو سیتی در 9 ژوئن 2019 در شهر نیویورک است. گتی

نمایشنامه نویس Terrence McNally درگذشت عوارض ناشی از کروناویروس در مارس 24. McNally, یک سرطان ریه بازمانده زندگی می کردند که با التهابی مزمن ریه بیماری 81.

McNally برنده چهار جوایز تونی در طول زندگی حرفه ای تهیه و پخش و موزیکال است که به بررسی عشق و خلاقیت و همجنسگرا ستیزی. نویسنده پنجه موضوعات خانواده و جنگ و روابط با همدلی و شوخ طبعی است.

موفقیت های اولیه خود را شامل “ریتز” یک کمدی مجموعه در حمام عاشقانه “فرانکی و جانی در Clair de Lune” و “لب ها با هم, دندان جدا” نقطه عطفی بازی در مورد ایدز است که با تمرکز بر روی دو زوج که به صرف تعطیلات آخر هفته در آتش جزیره است. او برای اولین بار برنده تونی برای 1992 موسیقی “بوسه زن عنکبوتی” که به دنبال او با تونی برنده بازی “عشق! بگیریم! دلسوزی!”

McNally عشق اپرا مطلع از جمله آثار به عنوان تونی برنده “کلاس استاد” که به بررسی زندگی سردستهزنان خواننده اپرا اپرا Maria Callas. او همچنین کمک librettos به اپرا و نوشت: این کتاب به صورت چند مرحله موسیقی اقتباسی از فیلم از جمله “The Full Monty” “گرفتن من اگر شما می توانید” “آناستازیا” و “Ragtime.”

سال گذشته او به عنوان پذیرفته شده یک عمر دستاورد تونی جایزه McNally گفت: “دنیا باید هنرمندان بیشتر از همیشه به ما یادآوری آنچه حقیقت و زیبایی و مهربانی واقعا هستند.”

Lin-مانوئل میراندا خالق “همیلتون” گفت که او “دل” از دست دادن McNally او به نام “یک غول در دنیای ما که straddled نقش و موزیکال ماهرانه. ممنون برای خود متناوب بدن از کار و تمام نشدنی خود مهربانی.”

مارک بلوم “جانشینی” و “Law & Order” بازیگر

screen-shot-2020-03-27-at-8-28-07-am.png
بازیگر علامت بلوم حضور در میدان تئاتر 2005 بهار جشن در چلسی Piers در شهر نیویورک است. گتی

بازیگر کهنه مارک بلوم درگذشت 25 مارس در سن 69 پس از درد و رنج عوارض ناشی از کوروناویروس. او شناخته شده برای نقش خود را در تلویزیون نشان می دهد “جانشینی” و “قانون و نظم” و همچنین فیلم هایی مانند “به شدت دنبال سوزان” و “Crocodile Dundee.”

مدونا بلوم شرکت ستاره در “به شدت دنبال سوزان” افتخار او در قلبی Instagram پست پس از یادگیری از مرگ او.

“من می خواهم به اذعان عبور از قابل توجه انسان بازیگر همکار و دوست و علامت بلوم که تسلیم به Coronavirus” ستاره پاپ نوشت. “این واقعا غم انگیز و قلب من می رود به او و خانواده و عزیزان خود را. من به یاد داشته باشید او را به عنوان خنده دار گرم و با محبت .و حرفه ای هنگامی که ما به شدت دنبال سوزان در سال 1985!!”

Araceli buendia را از دست Ilagan, میامی, پرستار ICU

araceli-buendia-ilagan-headshot.jpg
Araceli Buendia را از دست ایلگن CBS میامی

Araceli buendia را از دست ایلگن یک واحد مراقبت های ویژه پرستار در میامی بود که در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس درگذشت, مارس 27 از بیماری, CBS میامی گزارش. او 63.

Buendia را از دست ایلگن کار کرده بود در یادبود جکسون در بیمارستان برای نزدیک به 33 سال در این بیمارستان گفت.

در ادای احترام posted on Facebook برادر او روی buendia را از دست نوشت: “من عزیزترین خواهر ما تحسین شما برای فداکاری خود را در حرفه خود. ما بسیار افتخار از شما. شما درست ‘قهرمان’ در این مبارزه با Covid-19.”

ویلیام Helmreich جامعه شناسی استاد

bill-helmreich-walking-nyc-streets-promo.jpg
لایحه Helmreich است طی 6,048 مایل در هر پنج بخش نیویورک پا به عنوان مستند در کتاب خود “نیویورک هیچ کس نمی داند.” ایسنا

ویلیام Helmreich استاد جامعه شناسی در کالج شهر و دانشگاه شهر نیویورک مرکز تحصیلات تکمیلی درگذشت 28 مارس در سن 74. او نوشت: در مورد خیابان های شهر نیویورک از طریق خود تجربه خاص: پیاده روی تقریبا در هر خیابان نزدیک به 125,000 بلوک از بهترین و شناخته شده ترین از راه دور از ثروتمند ترین به ترین مضطرب. او گوش به داستان از مردم محلی و کشف منحصر به فرد سابقه ها Gotham. بیش از چهار سال از طریق تمام چهار فصل و در همه نوع آب و هوا راه می رفت 6,048 مایل پوشیدن و نه جفت کفش در این فرآیند است.

ایده برای Helmreich 2013 کتاب “نیویورک هیچ کس نمی داند” (یکی از نزدیک به 20 او نوشت) آمد و از بازی او می خواهم به عنوان یک پسر که در آن او و پدرش خواهد هاپ مترو در نزدیکی خود آپارتمان در منهتن و سوار آن را تا پایان خط و سپس سرگردان این شهر از وجود دارد.

“اگر من می تواند هر چیزی در مورد این شهر که مبالغ آن را تا آن که آن را بزرگترین موزه در جهان,” او گفت: “صبح یکشنبه” در سال 2016.

آلن مریل, “I Love Rock and Roll” ترانه سرا

obznchek-400x400.jpg
آلن مریل توییتر

آلن مریل که همکاری و نوشت: آهنگ “من دوست دارم راک اند رول” که شد یک امضا رسید برای همکار کرنش Joan Jett, درگذشت مارس 29 در نیویورک از عوارض ناشی از کوروناویروس او گفت:. او 69.

“من داده شد 2 دقیقه برای گفتن خداحافظی من قبل از من عجله. او به نظر می رسید مسالمت آمیز و به من چپ وجود دارد هنوز هم با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که او نمی تواند یک صدای تیک تیک در سمت راست از سی ان ان و فاکس نیوز و صفحه نمایش” دختر لورا مریل نوشت on Facebook. “من راه می رفت 50 بلوک های خانه هنوز هم با امید در قلب من است. این شهر که من می دانستم که خالی بود. من احساس می کنم تنها کسی که اینجا و شاید در بسیاری از راه من بود. آن زمان من در درب آپارتمان من من دریافت کرد که او رفته بود.”

Joe Diffie, کشور, موسیقی ستاره

2019 Stagecoach Festival - Day 1
Joe Diffie انجام روی صحنه در طول سال 2019 دلیجان جشنواره در امپراتوری پلو میدان در تاریخ 26 آوریل 2019 در Indio, California. گتی

موسیقی کشور ضربه-ساز Joe Diffie درگذشت 29 مارس در سن 61 از عوارض مربوط به کوروناویروس. اهل تولسا اوکلاهما او خود را صرف اوایل سال آواز با بلوگرس باند. Diffie ازدواج کالج خود را یار و مشغول به کار به عنوان یک ماشین قبل از او گذاشته شد و از کار خود را و سمت چپ ورشکسته. همسر او در زمان خود دو بچه و چپ و Diffie نورد تاس با حرکت به نشویل. وجود او ثبت دموی برای ترانه سرایان قبل از امضای قرارداد با حماسه به انتشار اولین آلبوم خود را “یک هزار پیچ در پیچ جاده” در سال 1990.

Diffie تا به حال پنج #1 کشور بازدید و از جمله “خانه” “اگر شیطان رقصید (در خالی کردن جیب),” “سومین صخره از خورشید” “وانت” و “بزرگتر از بیتلز.” او با ثبت 13 آلبوم استودیویی از جمله دو که رفت پلاتین: “Honky Tonk نگرش” (که برجسته تک “سرپا نگه داشتن من در کنار Jukebox (If I Die)”) و “سومین صخره از خورشید است.”

همچنین به گراند اوله Opry در سال 1993 Diffie مشترک یک جایزه گرمی برای بهترین کشور با همکاری مرل نحیف مارتی استوارت و دیگران 1998 آهنگ “همان قدیمی قطار.”

خواننده Carrie Underwood توییتی “مطلقا هیچ کلمه ای برای از دست دادن Joe Diffie. موسیقی و میراث او در پشت برگ افسانه ای هستند.”

اندرو جک “جنگ ستارگان” بازیگر و گویش مربی

euadpnuvaaa-fwj.jpg
اندرو جک توییتر/گابریل راجرز

“جنگ ستارگان” بازیگر و گویش مربی اندرو جک درگذشت در انگلستان در 31 مارس به عنوان یک نتیجه از coronavirus. او 76.

برای چندین سال در طول 1970s, جک مشغول به کار به عنوان یک شرکت هواپیمایی مباشر, که نه تنها او را با تعداد بی شماری از لهجه, لهجه و تفاوت های فرهنگی در سراسر جهان و همچنین اهمیت دادن مردم در سهولت. آنها مهارت های که در خدمت کار خود را به عنوان یک گویش مربی در آرایه ای از فیلم ها از جمله “The Last of the Mohicans,” “چاپلین” “منسفیلد پارک” “تروی” “Eastern Promises,” “شرلوک هلمز” (که او نیز عرضه شده صدای Moriarty), “رابین هود” “ارباب حلقه ها” سه گانه و چند تن از مارول “انتقامجویان” ،

جک نیز کار می کرد در مقابل دوربین ظاهر می شود به عنوان مقاومت شکل Caluan Ematt در دو فیلم “جنگ ستارگان” فیلم: “نیروی بیدار” و “آخرین جدی.” آخرین پروژه “بتمن” با بازی رابرت پتینسون.

در حالی که او در ICU واحد در یک بیمارستان در نزدیکی لندن, جک, همسر, گویش مربی گابریل راجرز در قرنطینه در استرالیا و غم انگیز نمی تواند با او. او پس از گذشت راجرز در توئیتر خود نوشت: “ما از دست یک مرد امروز. اندرو جک تشخیص داده شد با کروناویروس 2 روز پیش. او در هیچ درد و او تضعیف دور مسالمت آمیز دانستن است که خانواده اش تمام شد “را با “او”است.

“ارباب حلقه ها” ستاره الیاس چوب توییتی در مورد “دلخراش اخبار” توصیف جک به عنوان “مهربان و دوست داشتنی انسان است.”

فرانک Gabrin, New Jersey, ER, دکتر

19756548-1609635149048176-5664435285658813594-n.png
یک عکس از دکتر Garbin را در Facebook صفحه. آخرین پست بود در مورد مثبت بودن و نوع طول coronavirus بیماری همه گیر. Facebook/دکتر فرانک Garbin

دکتر فرانک Gabrin یک پزشک اورژانس در شرق نارنجی بیمارستان عمومی در نیوجرسی درگذشت او در شوهر با اسلحه در 31 مارس است. دو بار سرطان بازمانده اول توسعه علائم در مارس 24 قبل از تسلیم شدن به بیماری است. او 60.

“او هرگز گله و شکایت در مورد هر چیزی او فقط می خواستم به کار و کمک به مردم” شوهر خود آرنولد وارگاس گفت: NJ.com.

بسیاری از مردم در حال حاضر های Gabrin آخرین پست های رسانه های اجتماعی. “فراموش نکنید که در مورد این ابزار مردم! آنها را می توان قدرتمند ترین مواد مخدر ما را برای استفاده در این بیماری همه گیر!” Gabrin نوشت های یک تصویر از یک کلمه ابر که شامل کلمات مثبت مانند “تحمل” “همدلی” “خوب خواهد شد” “کرامت انسانی” و “قلب باز.”

الیس مارسیاس جونیور مشهور جاز خانواده پدرسالار

MARSALIS_4.jpg
Wynton Marsalis و پدرش الیس مارسیاس در Wynton Marsalis اعطا لژیون افتخار برگزار شد در خدمات فرهنگی از سفارت فرانسه. برایان Zak/Sipa Press

الیس مارسیاس جونیور, جاز, پیانیست, معلم و ایلخانی نیواورلئان موسیقی قبیله که شامل مشهور مجری پسران Wynton و برانفورد سالگی پس از مبارزه با پنومونی آورده coronavirus یکی از پسران خود گفت: در تاریخ 1 آوریل. او 85 بود.

New Orleans شهردار LaToya Cantrell اعلام نوازنده مرگ در یک یادآوری انتشار اخبار شب چهارشنبه. سالمند مارسیاس تا به حال در ادامه به انجام به طور منظم در نیواورلئان تا دسامبر.

“الیس مارسیاس شد یک افسانه است. او نمونه اولیه از آنچه منظور ما هنگامی که ما صحبت در مورد New Orleans jazz,” Cantrell گفت: در بیانیه ای. “او یک معلم یک پدر و یک آیکون – و کلمات نیست کافی برای توصیف هنر شادی و تعجب می کنم که او در جهان نشان داد.”

آدم شلسینگر چشمه از وین co-founder

Virgin Festival By Virgin Mobile 2007 - Show - Day 1
نوازنده بیس آدم شلسینگر چشمه از وین انجام می دهد روی صحنه در این جشنواره توسط ویرجین موبایل 2007 در Pimlico دوره مسابقه در 4 اوت سال 2007 در Baltimore, Maryland. گتی

آدم شلسینگر جدید Jersey مادری که شرکت تاسیس گروه موسیقی چشمه Wayne و پیچک و شناخته شده برای کار خود را در تلویزیون نشان می دهد “دیوانه, دوست دختر سابق” درگذشت آوریل 1 از coronavirus عوارض مربوط در 52.

شلسینگر یک پدر دو کودک شده است یک حرفه ای نوازنده پس از ’90s. او با تشکیل گروه راک چشمه Wayne با دوستان کالج کریس Collingwood در سال 1995. با شلسینگر در باس و خواننده پشتیبان گروه ضربه فقط یک سال بعد با “تابش پرنیان.”

در سال 1997 شلسینگر دریافت جایزه اسکار نامزد جایزه برای نوشتن عنوان آهنگ به فیلم “چیزی که شما باید انجام دهید!” — اولین فیلم تام هنکس و کارگردانی. او همچنین نامزد دریافت 10 جایزه امی برای آهنگ های خود را-نوشتن کار در تلویزیون را نشان می دهد که از آن او به دست آورد. 2003 چشمه Wayne آمار “استیسی مادر” نامزد یک جایزه گرمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de