Livestream: چگونه به ماراتن ‘هابیت’ با Andy Serkis

بازیگر Andy Serkis را بخوانید تمامیت J. R. R. تالکین هابیت در یک دوازده ساعت جلسه و شما می توانید تماشا و گوش دادن و یا به عنوان خوانده شده-همراه زندگی می کنند.

سرکیس مقدس بهترین و شناخته شده برای خود را ضبط حرکت نقش در فیلم Dawn of the Planet of the Apes (سزار), Star Wars: The Last جدی (رهبر Snoke) و البته ارباب حلقه ها سه گانه که در آن او با بازی هابیت—متولد Sméagol ساخته شده Gollum—خراب توسط یک حلقه. خود را ماندگار اتصال به تالکین داستانی میانه زمین و گسترده عملکرد صوتی ظرفیت باعث می شود او یکی از بهترین تصور خوانندگان برای هابیت—مهارت های او خواهید انعطاف پذیری در یک رویداد آینده لقب “Hobbitathon.”

hobbit-andy-serkis
Andy Serkis جشن سالگرد 75 از ‘هابیت’ در سال 2012 در لندن است.
عکس نیک ترشی/WireImage

برگزار می شود در تمام طول روز در روز جمعه, مه 8 Hobbitathon خواهد شد جمع آوری پول تقسیم می شود حتی بین دو انگلیس و سازمان های خیریه. بهترین آغاز تمرکز در کودکان با سن کمتر از سه ارائه خدمات پشتیبانی به معنای کاهش نابرابری با هدف قرار دادن کودکان و نوجوانان در مهم ترین دولت از توسعه است. بیمه خدمات درمانی خیریه با هم یک شبکه از 230 سازمان در تلاش برای بهبود خدمات بیمارستانی و حمایت از کارکنان و انگلستان خدمات بهداشت ملی. این GoFundMe تا کنون مطرح شده بیش از £37,000 خود را £100,000 هدف است.

“بسیاری از ما در حال مبارزه در انزوا در طول مستند. در حالی که بار سخت, من می خواهم شما را به یکی از بزرگترین فانتزی ماجراهای تا به حال نوشته شده است 12 ساعت صندلی ماراتن سراسر میانه زمین در حالی که جمع آوری پول برای دو چشم های خیریه که در حال انجام کار فوق العاده ای در حال حاضر برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز” سرکیس مقدس گفت: در بیانیه ای به GoFundMe صفحه.

برای تماشای سرکیس مقدس خوانده شده از طریق تمامیت هابیت—که انتظار می رود به بین 10 و 12 ساعت—شما نیاز به اتصال آغاز و در ساعت 5 به وقت شرق آمریکا (ساعت 10 صبح در بریتانیا) در جمعه, مه 8.

هابیت ماراتن خواندن جریان زندگی می کنند در دسترس خواهد بود به عنوان یک لینک در جمع آوری کمک GoFundMe صفحه و یا شما می توانید پخش زنده از اینجا:

هابیت یا آنجا و بازگشت دوباره برای اولین بار منتشر شده در سال 1937 17 سال قبل از سال 1954 انتشار یاران حلقه. کودکان, فانتزی, رمان tonally بسیار متفاوت از بیشتر حماسی و وسیع ارباب حلقه هاآن را به عنوان شرح زیر است فرودو عمو بیلبو بگینز از خانه خود را در کیسه های پایان دادن به تنها کوه که در آن Thorin Oakenshield و شرکت خود را از دورف امید به اخراج اژدها اسماگ از آبا و اجدادی خود را خانه.

در یک ویدیو ارسال شده به Hobbitathon صفحه Serkis همچنین ارائه یک نگاه اجمالی در یکی دیگر از پروژه های او کار بر روی سرعت چشمک زن روی صفحه نمایش کامپیوتر که در آن او مشغول ویرایش 2021 زهر عاقبت زهر: اجازه دهید وجود داشته باشد قتل عامکه Serkis کارگردان.

“از غیر منتظره حزب به آخرین مرحله تاریخ بیلبو و من در این داستان بالا ماجراجویی” سرکیس مقدس گفت. “همراه ما ممکن است از عضو شورای نظارت مدت سفر به جادویی Rivendell, برخورد این عنکبوت غول پیکر در labyrinths of Mirkwood و شر اجنه زندگی در میان ریشه های کوه های مه آلود تا زمانی که ما در دیدار با اژدها اسماگ و نبرد پنج ارتش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر