بازرسان فدرال در بر داشت لود تفنگ پنج شنبه در همان منهتن زندان که جفری اپستین خودش را کشته بود در تابستان گذشته, CBS New York, گزارش به نقل از اداره فدرال زندانها.

این کشف شده بود یک هفته به یک مستند است که در محل قرار داده شد و پس از مقامات آموخته اسلحه ممکن است قاچاق در این اداره گفت:, و اضافه کرد که مقدار قابل توجهی از کالای قاچاق به دست آمد. آن را شامل تلفن های همراه با مواد مخدر و سلاح است.

شهری مرکز تادیبی است قرار دارد با مشخصات بالا زندانیان از جمله اپستاین و مایکل Avenatti.

جفری اپستاین مورد ”

بیشتر در جفری اپستاین مورد

این مستند تا به حال زندانیان محدود به سلول های خود را بدون دسترسی به وکیل و به معنای تمام ملاقاتها لغو شد به آسوشیتد پرس گفت.

دیوید پاتون مدیر اجرایی و رئیس دادستان فدرال مدافعان نیویورک گفت: AP آن را نقض زندانيان حقوق اساسی به نگه داشتن آنها را از ملاقات با وکلای مدافع خود را.

زندان شد و هنوز هم تحت مستند به عنوان محققان در ادامه جستجوی خود را و تلاش برای تعیین چگونه اسلحه و دیگر اقلام قاچاق در. زندان است و قرار است به یکی از امن ترین در کشور است.

یکی از جنبه های این کاوشگر ممکن است گارد سوء رفتار با توجه به منابع صحبت کرد که به AP به شرط ناشناس ماندن.

اداره زندانها اعلام کرده است اف بی آی و وزارت دادگستری در مورد نقض امنیتی. ایالات متحده دفتر دادستان کاهش یافته است به نظر.

jeffrey-epstein-03.png
جفری اپستاین در عکسي ایسنا

زندانها اداره گفت: وکیل بازديد ممکن است رزومه جمعه و تقریبا قطعا هفته آینده. خانواده بازدیدکننده داشته است می تواند رزومه به محض این هفته مقامات اضافه شده است.

دادستان کل ویلیام Barr نام رئیس جدید این اداره در هفته گذشته. آن را تحت موشکافی شدید پس از اپستاین درگذشت خودکشی در ماه اوت است. اما آن را احاطه شده است برای سال ها با خشونت و سوء رفتار جدی و مزمن کمبود نیروی انسانی AP اشاره می کند.

“دادستان فدرال ادعا می کنند که این دو اصلاح افسران اختصاص داده شده به تماشای اپستین واحد بودند snoozing و خرید در اینترنت هنگامی که او در زمان زندگی خود را در تلفن همراه خود را در ماه آگوست و بعد از آن جعلی سوابق آن را به نگاه مانند آنها را در بررسی بر او” AP یادداشت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im