مقامات محلی در ایالت اوکلاهما در صورت واکنش به بازگشایی دستورالعمل از طرح دعوی در دادگاه به تهدیدات خشونت آمیز

به عنوان مناطق اوکلاهما شروع به بازگشایی بخش های اقتصادی کسب و کار و ساکنان سراسر کشور را تحت فشار قرار دادند در برابر ادامه داد: محدودیت در محل به کاهش انتقال جدید کروناویروس. برخی از افراد گرفته اند اقدام قانونی علیه مقامات محلی در پاسخ به مقررات تلاش ها در حالی که دیگران را تهدید به واکنش نشان می دهند با خشونت در صورت عدم تغییر سیاست.

صاحبان سه سالن در نورمن شهر واقع شده حدود 20 مایلی جنوب اوکلاهما دولت سرمایه هستند دادخواهان در یک طرح دعوی در دادگاه علیه شهردار Breea کلارک در کلیولند شهرستان دادگاه منطقه ای در روز پنج شنبه. درخواست پخش شکایت بیش از کلارک مرحله به مرحله بازگشایی طرح برای شهرستان بود که صادر شده در مارس 27 و مجاز برخی از کسب و کار مانند موسسات خرده فروشی و امکانات تناسب اندام برای بازگشایی در تاریخ 1 مه به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند تعیین شده بهداشتی و اجتماعی فاصله پروتکل های. مراقبت شخصی امکانات مانند مو و ناخن و سالن های برنزه می توانید شروع به پذیرش مشتریان دو هفته بعد در مارس 15, تنها با وقت قبلی.

سالن صاحبان طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند کلارک بازگشایی منظور نقض حقوق اساسی تحت چهاردهم متمم حمایت برابر بند—که به طور گسترده نیاز به یک بدنه دولت به پیشنهاد افراد در صلاحیت این دادگاه ها “حفاظت در برابر” تحت قانون—به عنوان به خوبی به عنوان یک اساسنامه گنجانده شده در اوکلاهما دولت اساسی است.

یک نماینده از کلیولند شهرستان دادگاه منطقه تایید به نیوزویک که شهردار به حال در پاسخ به این دادخواست ادعا می کند که از بعد از ظهر یکشنبه.

“شهردار شهر نورمن هیچگونه دلیل منطقی و یا قدرت برای جلوگیری از شاکیان از عامل کسب و کار خود را” درخواست اظهار داشت: اصرار دادگاه به اعلام بازگشایی محدودیت های قانون اساسی و “غیرقابل اجرا در برابر شاکیان.” همچنین درخواست یک دستور دائم صادر شده علیه کلارک.

اگر چه چند متحده مانند گرجستان یوتا و مین را مجاز سالن به بازگشایی تحت سخت کاهش دستورالعمل های بسیاری مورد نیاز مراقبت های شخصی امکانات بسته باقی می ماند در طول اولیه بازگشایی فاز با توجه به صنعت ذاتا نزدیک-تماس با محیط زیست است.

کلارک دفتر نیست پاسخ به نیوزویک‘s درخواست برای اظهار نظر در این داستان.

تقریبا یک صد مایلی شمال نورمن صاحبان کسب و کار در Stillwater, اوکلاهما, مواجه شده اند, تهدیدات خشونت آمیز از شهروندان عصبانی مورد نظر مشخص شده در اخیر اضطراری اعلام شده توسط شهردار خواهد جویس. در این اعلامیه که رفت به اثر در تاریخ 1 مه دستور داد که تمام بازگشایی موسسات مشتریان نیاز به پوشیدن پوشش صورت از طریق پایان ماه.

پس از یادگیری است که کارکنان فروشگاه به حال کارکنان فروشگاه در استیلوتر شده بود “تهدید به خشونت فیزیکی و باران با سوء استفاده کلامی” از جمله یک تهدید است که درگیر “خشونت با استفاده از یک اسلحه گرم” مقامات محلی اصلاح شده اعلام بعدها ممکن است 1.

در بیانیه ای Stillwater شهر مدیر نورمن McNickle اعلام کرد در صورت ماسک بودند دیگر یک نیاز برای فروشگاه ورود—فقط یک پیشنهاد است.

“که در تلاش برای تضمین ایمنی دیگران, ما در حال حاضر به وزن ایمنی از صاحبان فروشگاه و کارکنان به تهدید و خشونت. ما نمی توانیم در وجدان روشن قرار داده و محلی ما جامعه کسب و کار در راه آسیب است و نه می تواند پلیس همه جا,” او گفت:. “بر این اساس ما در حال حاضر درخواست ما فروشگاه های محلی و کسب و کار به منظور تشویق, اما نه نیاز کاربران را پوشش چهره خود را. البته هر کسب و کار می تواند انتخاب کنید به اتخاذ دقیق تر رویکرد و ما از هر کس به احترام و رعایت چنین تصمیم گیری.”

hair salon
عکس سهام
frantic00/iStock / گتی ایماژ Plus/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر