مستند چه مستند? سوئد غیر معمول پاسخ به کروناویروس


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در حالی که swathes از جمعیت اروپا تحمل مستند شرایط در صورت شیوع کروناویروس یک کشور می ایستد تقریبا به تنهایی در اجازه می دهد زندگی به رفتن در حد نزدیک به طبیعی است.

پس از یک زمستان طولانی, آن را فقط تبدیل گرم به اندازه کافی برای نشستن در خارج از پایتخت سوئد و مردم در حال ساخت بیشتر از آن.

خانواده ها بطرف خود کش کرد به یخ کرم در زیر یک مجسمه غول پیکر وایکینگ خدا ثور در Mariatorget مربع است. افراد جوان با بهره گیری مبارک-ساعت حباب از پیاده رو صندلی بیشتر پایین خیابان.

در جای دیگر در شهر کاباره ها شده اند باز این هفته اما تجمعات برای بیش از 50 نفر ممنوع خواهد شد از یکشنبه.

مقایسه کنید که به همسایه دانمارک است که جلسات محدود به 10 نفر یا انگلستان که در آن شما دیگر قرار است برای دیدار با هر کسی خارج از خانواده خود است.

‘هر فرد دارای یک مسئولیت سنگین’

در جاده ها در سوئد, همه چیز قابل ملاحظه ای ساکت تر از حد معمول است. استکهلم حمل و نقل عمومی شرکت SL می گوید که دیدم تعداد مسافر 50 درصد سقوط در مترو و رفت و آمد قطارها در هفته گذشته.

نظرسنجی ها همچنین نشان می دهد تقریبا نیمی از Stockholmers از راه دور کار می کند.

استکهلم کسب و کار در منطقه دولت-بودجه شرکت است که پشتیبانی از این شهر کسب و کار جهانی, جامعه, تخمین می زند که بالا می رود به حداقل 90% در پایتخت بزرگترین شرکت های, به لطف تکنولوژی زرنگ و دانا نیروی کار و فرهنگ کسب و کار است که به مدت طولانی ترویج انعطاف پذیر از راه دور و شیوه های کار.

“هر شرکت است که امکان انجام این کار آنها در حال انجام آن کار می کند می گوید:” آن مدیر عامل کانون جهانگردی و Ingvarsson.

کلمات خود را قطع به قلب استراتژی دولت در اینجا: خود مسئولیت. مقامات بهداشت عمومی و سیاستمداران هنوز امیدوار به کاهش سرعت گسترش ویروس بدون نیاز به اقدامات سخت گیرانه.

وجود دارد بیشتر دستورالعمل از قوانین سختگیرانه با تمرکز بر ماندن در خانه اگر شما بیمار یا سالمند و شستن دست های خود را و اجتناب از هر گونه غیر ضروری سفر و همچنین کار از خانه.

“ما که بزرگسالان نیاز به دقیقا همان است که: بزرگسالان است. نه گسترش وحشت و یا شایعات” نخست وزیر استفان Löfven گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی به کشور در آخر هفته گذشته.

“هیچ کس به تنهایی در این بحران اما هر فرد دارای یک مسئولیت سنگین.”

سطح بالایی از اعتماد

بسیاری از سوئدی ها را تماشا و مورد تایید از سخنان خود با توجه به یک نظرسنجی در سراسر کشور برای Novus عمده رای گیری شرکت می باشد.

در ضمن وجود سطح بالایی از اعتماد مقامات دولتی در سوئد که بسیاری بر این باورند که رانندگی مردم به رعایت داوطلبانه دستورالعمل.

جمعیت شناسی نیز ممکن است یک عامل مربوطه در این کشور رویکرد است. در مقایسه با نسل چند خانه در کشورهای مدیترانه ای بیش از نیمی از خانواده سوئدی ساخته شده از یک فرد که به کاهش خطر ابتلا به این ویروس گسترش در درون خانواده است.

در ضمن سوئدی عشق خارج از منزل و گفته است که نگه داشتن مردم از نظر جسمی و ذهنی سالم است یکی دیگر از دلایل آنها مشتاق برای جلوگیری از قوانین است که نگه داشتن مردم cooped در خانه.

“ما باید به ترکیب به دنبال به حداقل رساندن اثرات بهداشتی از شیوع ویروس و اثرات اقتصادی این بحران بهداشتی می گوید:” Andreas Hatzigeorgiou مدیر عامل شرکت در اتاق بازرگانی استکهلم.

“جامعه کسب و کار در اینجا واقعا فکر می کند که دولت سوئد و سوئدی رویکرد معقول تر از در بسیاری از کشورهای دیگر.”

سابقه خواهد بود که قاضی’

اما به سوئدی تماشای بقیه اروپا به توقف خرد دیگران شروع به سوال خود را در کشور به روش منحصر به فرد.

“من فکر می کنم افراد مستعد به گوش دادن به توصیه های اما در این نوع از وضعیت بحرانی, من مطمئن هستم که آن را به اندازه کافی می گوید:” Dr اما فرانس متخصص اپیدمیولوژی مستقر در سوئد دانشگاه علوم پزشکی موسسه کارولینسکا.

او خواستار “دستورالعمل واضح تر” برای مردم در آنها چگونه باید ارتباط برقرار کردن در مکان های عمومی مانند مغازه ها و سالن های ورزشی.

و در حالی که کسب و کار در حال تیک تاک است برای برخی از دیگران در حال مبارزه. در اطراف گوشه از Mariatorget مشغول میله, محبوب, نوپرست, barber shop, صادق آل دیده است تعداد مشتری شاقول با وجود تلاش برای بهبود ایمنی توسط سرسام آور نیروی انسانی و قرار ملاقات.

“همسر من نیز با داشتن شرکت خود را بنابراین ما خیلی بستگی به خودمان. کسب و کار بد است. من هنوز هم به پرداخت صورتحساب. ما مجبوریم به تماس با بانک می گوید:” صاحب Al Mocika.

او را به قرار دادن پول خود را در سوئد تعویض تاکتیک و تحمیل یک مستند چیزی مقامات نیست حکومت در آینده انجام.

Dr اما فرانس می گوید تاریخ خواهد بود که قاضی از آن سیاستمداران و دانشمندان در سراسر اروپا ساخته شده اند بهترین calls تا کنون.

“هیچ کس واقعا نمی داند که چه اندازه گیری خواهد شد موثر ترین,” او می گوید. “من بسیار خوشحالم که من نیستم یکی از این تصمیمات”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de