2020 Super Bowl دیدم دیزنی+ انتشار اولین تریلر خود را برای مارول نشان می دهد که به پایان رسید با یک ظاهر از Loki (با بازی تام Hiddleston). در تبلیغی که شخصیت متعهد به “رایت این محل به زمین” یک عبارت است که در حال حاضر طرفداران گمانه زنی در مورد طرح از سری. هر چند او به نظر نمی رسد در این تریلر یک فیلم کمدی A-لیستر نیز اعلام شده است توسط دیزنی به بازیگران در کنار Hiddleston در تلویزیون های جدید نشان می دهد.

هنگامی که لوکی در دیزنی+?

از سه دیزنی+ نشان می دهد که به طعنه در سوپر باول (Loki شاهین و سرباز زمستان و WandaVision), Loki آخرین به هوا در جریان خدمات. آن زمان تاریخ انتشار انتظار می رود که در اوایل سال 2021 اما بیشتر تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده است هنوز. چه ما نمی دانیم این است که نشان می دهد باید شش قسمت یک ساعته در فصل اول خود را که انتظار می رود می شود منتشر شده در هفته.

هر ScreenRant نشان می دهد هنوز به تولید رفته بنابراین تاریخ انتشار تغییر می تواند در سال آینده است.

loki disney plus release
Tom Hiddleston به نظر می رسد در دیزنی+ تریلر برای ‘Loki.’
دیزنی+

خواهد شد که ستاره در Loki?

Kong: Skull Island و بالا افزایش بازیگر Tom Hiddleston به عقب خواهد بود به بازی god of mischief یک نقش بازی کرده قبلا شش بار در فیلم: در Thor The Avengers ثور: جهان تاریک, ثور: راگناروک Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame.

پیوستن به Hiddleston خواهد بود خود را یک بار نیمه شب در پاریس شرکت ستاره اوون ویلسون در نقش مشخص نیست. در هر ComicBook.com مکرر وس اندرسون همکار خواهد بود در یک “نقش مهمی” که منجر به حدس و گمان است که نشان می دهد باید یک کمیک تن.

تا کنون هیچ مصاحبه اطلاعیه های ساخته شده توسط مارول یا دیزنی.

چه اتفاقی می افتد در Loki?

یک بیانیه اخیر به طرفداران خود خلاصه داستان برای Loki. آن را بخوانید: “در استودیو مارول’ Lokiچالاک تبه کار لوکی (تام Hiddleston) رزومه نقش خود را به عنوان خدا از فساد در یک سری جدید است که طول می کشد محل حوادث پس از Avengers: Endgame. کیت Herron هدایت و مایکل Waldron است سر نویسنده است. آغاز بکار در دیزنی+ آینده در سال 2021.”

Avengers: Endgame مدیران و جو Anthony Russo قبلا تایید کرد که حوادث این فیلم تا به حال ایجاد یک جدول زمانی جدید برای Loki که خلاصه به نظر می رسد برای تایید حوادث دیزنی+ سری برگزار خواهد شد ،

Joe Russo گفت Business Insider: “هدف این بود که [Captain America] که قرار بود برای اصلاح گذشته جدول زمانی در نقطه ای که سنگ سمت چپ.

“لوکی زمانی که او از teleports دور با سنگ هم خواهد خود را ایجاد جدول زمانی. آن را می شود بسیار پیچیده است, اما این امر می تواند غیر ممکن است برای [درپوش] به اصلاح گاهشمار مگر اینکه او در بر داشت Loki. دقیقه که Loki آیا چیزی به عنوان نمایشی به عنوان, را به فضا سنگ او ایجاد یک شاخه واقعیت است.”

Anthony Russo افزود: “ما در حال برخورد با این ایده multiverses و شاخه واقعیت وجود دارد بسیاری از واقعیت.”

سوپر باول تریلر نیز به نظر می رسید نشان می دهد که سری جدید را با ایده سفر در زمان و چندین جدول زمانی. در تبلیغی Loki دیده می شود پوشیدن را دارا jumpsuit که طرفداران این باورند مخفف زمان واريانس اقتدار تعجب سازمان که نظارت بر جدول زمانی در حالی که یک تصویر قبلی منتشر شده در طول یک دیزنی ارائه به نظر می رسید برای تایید بخشی از نشان می دهد صحبت کردن محل بر روی زمین در 1970s.

لوکی در حال آمدن است در اوایل سال 2021 به دیزنی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de