سیاه لندن زندگی می کند ماده انگلستان تظاهرات: پلیس حملات را محکوم کرد, سفارت آمریکا یکشنبه, مارس برنامه ریزی شده

شهری کمیسر پلیس است گفت: در ضرب و جرح در افسران در یک ضد نژادپرستی تظاهرات بودند “تکان دهنده و کاملا غیر قابل قبول” جلوتر از بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر انگلستان در روز یکشنبه.

کدبانو Cressida دیک گفت: 14 افسران زخمی شدند در جریان درگیری با یک اقلیت از معترضان در مرکز لندن در روز شنبه پس از صلح آمیز Black Lives Matter تظاهرات.

تعدادی از بازداشت شده اند ساخته شده و “عدالت را به دنبال خواهد داشت” او افزود: در یک بیانیه است.

“من عمیقا غمگین و افسرده است که یک اقلیت از معترضان شد خشونت نسبت به افسران در مرکز لندن عصر روز گذشته” Dame Cressida گفت.

“این منجر به 14 افسران مجروح شدن در علاوه بر این به 13 صدمه دیده در اوایل تظاهرات این هفته است.

“ما ساخته شده و تعدادی از دستگیری و عدالت را به دنبال خواهد داشت. تعداد حملات تکان دهنده است و کاملا غیر قابل قبول است.

“من می دانم که بسیاری از کسانی که به دنبال ایجاد صدای آنها شنیده خواهد بود که وحشت زده به من با آن صحنه. وجود دارد هیچ جایی برای خشونت در شهر ما.

“افسران نمایش داده شدید صبر و حرفه ای در طول یک مدت طولانی و دشوار است و من از آنها تشکر می کنم برای آن است.”

ملاقات کردند تا در تعداد قابل توجهی برای پیاده روی را از طریق لندن در روز شنبه از جمله در خارج از سفارت آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

تظاهرات انجام شد مسالمت آمیز برای بسیاری از بعد از ظهر اما اختلالات شروع به شکستن در حدود 6 خارج خیابان داونینگ.

لغو کردند شکست زمانی که اشیاء پرتاب شد به سمت افسران پوشیدن دنده محافظ با mounted police به نام در به رانندگی برخی از تظاهرکنندگان به عقب همراه کلمبوس.

فیلم به نظر می رسد نشان می دهد یک افسر برخورد با نور ترافیک خود را قبل از اسب فرار را از طریق جمعیت از معترضان آنها را ارسال و پراکندگی.

پلیس متروپولیتن بعد از تایید یک افسر زن در سقوط از اسب و گرفته شده بود به بیمارستان. جراحات او نه زندگی را تهدید.

Metropolitan Police رئیس فدراسیون کن مارش گفت: افسر بود “بسیار تند و زننده” صدمات گفتن BBC صبحانه: “او پایدار – او برخی بسیار تند و زننده آسیب های که او پایدار است. و اسب خوب است.”

او افزود: “من فکر می کنم همکاران من – مثل همیشه – شدند مطلق قهرمانان… سوء استفاده کردند. آنها سعی کردند به منظور تسهیل عمومی رفتار… من تا به حال چیزی جز غرور و افتخار در آنچه که من دیدم. آن را وحشتناک دیدن همکاران من مجروح شده.”

عکس نشان داد که افسر درمان در صحنه به عنوان او دراز مجروح در پیاده رو در حالی که تصاویر دیگر حاکی از دوچرخه بودن پرتاب اسب.

افسران در حال “بررسی کامل شرایط” از افسر سقوط اما زور گفت: اسب ساخته شده راه خود را به اصطبل خود را در این نزدیکی هست.

می آید پیش از بیشتر ضد نژادپرستی تظاهرات که با توجه به محل در لندن و در سراسر کشور در روز یکشنبه.

یک تظاهرات برنامه ریزی شده است در خارج از سفارت آمریکا در Battersea جنوب غرب لندن در حالی که حدود 4000 نفر از مردم انتظار می رود در یک گردهمایی در بریستول و تظاهرات نیز برگزار می شود در ادینبورگ و گلاسکو.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت آن است که “بدون شک خطر” است که وجود خواهد داشت افزایش coronavirus موارد پس از اعتراض.

او گفت: آسمان Sophy ریج او روز یکشنبه با حمایت از معترضان استدلال اما خواست: “لطفا در گروه جمع آوری بیش از شش نفر دلیل نیز وجود دارد یک بیماری همه گیر است که ما باید رسیدگی و کنترل است.

“و بنابراین ما باید به این استدلال ما رو به پیشرفت بیشتر در بالای پیشرفت های قابل توجهی که ساخته شده در سال های اخیر, اما ما باید آن را در راه است که امن و کنترل ویروس.”

کدبانو Cressida خواست معترضان برای پیدا کردن “راه دیگر” از صدای خود را شنیده و نه نزولی در خیابان های پایتخت را در میان coronavirus بحران است.

“من اصرار معترضان لطفا به پیدا کردن راه دیگری برای ایجاد دیدگاه های خود را شنیده می کند که شامل بیرون آمدن در خیابان های لندن, خطر خود خانواده ها و افسران خود را به عنوان ما همچنان به این ویروس کشنده” او گفت:.

در جای دیگر در روز شنبه, بوکس, قهرمان سنگین وزن آنتونی جاشوا استفاده از عصا برای پیوستن به مردم در یک تظاهرات مسالمت آمیز در شهر خانه خود را از واتفورد.

بسیاری از مردم عینک ماسک صورت و اجتماعی-فاصله اقدامات تشویق شدند در طول حوادث در منچستر, کاردیف, Sheffield و نیوکاسل در میان دیگر شهرستانها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de