لندن است که این منطقه از انگلستان بدترین ضربه coronavirus بیماری همه گیر. همانطور که از پنج شنبه شب, شده اند وجود دارد 953 مورد از این ویروس تایید شده در پایتخت با به عنوان بسیاری از موارد ثبت شده در وستمینستر به عنوان کل ایرلند شمالی.

یک مستند از لندن پیشنهاد شده است به عنوان راهی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

به چه معنی است ؟

لندن مستند خواهد بود یک راه اجرای دولت سرکوب استراتژی برای coronavirus قانون با زور تعطیل کسب و کار و مدارس و حمل و نقل عمومی و نیاز مردم به ماندن در داخل.

دولت تا کنون اجرا نیست یک مستند اگر چه بوریس جانسون گفته است دقیق تر روش اجرای ممکن است لازم باشد اگر مردم پیروی نمی کند دولت مشاوره اجتماعی فاصله با رفتن به بارها و بارها و رستوران ها به سرعت گسترش ویروس.

یکی از جنبه های بالقوه مستند – به خاموش پایتخت به طور کامل و جلوگیری از ترافیک در داخل و خارج از شهر بوده است قاطعانه رد خیابان داونینگ.

قوانین اضطراری شده است در مجلس مطرح به دولت این قدرت را محدود و افراد و کسب و کار بیش از آن معمولا می تواند.

چه دولت گفت ؟
بوریس جانسون هشدار داد اقدامات سختگیرانه تر ممکن است اعمال شده در لندن در آینده


اعتبار: لئون نیل/Getty Images Europe

در اخیر کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه بعد از ظهر بوریس جانسون گفت: “هیچ چیز منتفی است” اگر زمان مشاوره “کار نمی کند و ما باید به جلو را به اقدامات سخت تر”.

نخست وزیر گفت: وجود “مناطق که در آن مردم نیست پس آن را کاملا در راه است که ما باید آنها را به انجام”.

شایعه روز چهارشنبه که دولت برنامه ریزی شده به طور کامل خاموش پایتخت از بقیه بریتانیا شده است نقض توسط نخست وزیر که گفت: ممنوعیت سفر هرگز اجرا توسط دولت است.

آقای جانسون اذعان کرد وجود دارد بیشتر موارد در لندن نسبت به بقیه بریتانیا و ویروس سفر سریع تر وجود دارد.

در حال مغازه ها باز است ؟

بله مغازه ها باقی می ماند می تواند باز باشد. دولت هنوز خواسته مغازه ها به دلیل بحران اما خواسته است که مردم سفر نمی بی ارزش و یا ترک خانه های خود بدون دلیل خوب است.

اگر وجود دارد یک مستند سختگیرانه تر در آینده مغازه ها می تواند به خواسته اما سوپر مارکت ها و داروخانه ها به احتمال زیاد معاف باشند.

دیگر مستندات در ایتالیا و چین هنوز هم افرادی مجاز به ترک خانه به فروشگاه برای مواد غذایی ضروری و دارو.

Coronavirus لایحه یک قطعه از قوانین اضطراری منتشر شده در پنج شنبه بعد از ظهر شامل مقررات برای دولت به بستن مغازه ها بارها و محل های دیگر برای جلوگیری مردم از جمع آوری وجود دارد و گسترش این ویروس.

باید آن را به تصویب در مجلس قبل از آن طول می کشد تا اثر.

این انجمن در حال اجرا ؟
Covent Garden یکی از 40 ایستگاه های بسته شده توسط TfL روز پنج شنبه صبح


اعتبار: NEIL HALL/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

بله لندن Undergound است که هنوز هم در حال اجرا است اما با محدود خدمات. چهل و ایستگاه های زیرزمینی است که آیا نشستن در تقاطع خطوط لوله در حال حاضر بسته شده است, کاهش خدمات ارائه شده و واترلو و شهر خط در درجه اول مورد استفاده توسط مسافران بسته شده است.

شب که اجرا می شود یک شب خدمات در روزهای جمعه و شنبه متوقف شده است.

صادق خان شهردار لندن گفت: شبکه حمل و نقل است که باز نگه داشته در درجه اول برای کارگران مشاغل کلیدی برای سفر به کار می کنند.

“لندن را از طریق این فوق العاده به چالش کشیدن بار و حصول اطمینان از سرمایه های مهم کارگران می تواند حرکت در اطراف شهر بسیار مهم خواهد بود,” او گفت:.

“خط مقدم کارکنان در سلامتی ما و خدمات مراقبت – به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که حصول اطمینان از لندن اقامت امن و می توانید دسترسی به مواد غذایی و دیگر ملزومات – باید تقدیر خود را برای کار سخت است.”

در حال اتوبوس در حال اجرا در لندن ؟

بله اتوبوس در حال اجرا هستند اما با کاهش خدمات. صادق خان گفت: اتوبوس شبکه را در حال حاضر ارائه خدمات مشابه به طور منظم شنبه.

شب اتوبوس شبکه ادامه خواهد داد برای ارائه به کارگران با اعتماد شب گزینه در روز جمعه و شب شنبه در حالی که در زیر زمین است و دیگر در حال اجرا و در طول هفته.

TfL خواسته است که در خط با دولت هدایت مردم و نه سفر با هر وسیله مگر اینکه سفر خود را کاملا ضروری است.

آیا من می توانم ترک خانه ؟

دولت مشاوره نشان می دهد شما را ترک نمی کند مگر اینکه خانه شما کاملا باید. اعضای عمومی تمرین های اجتماعی فاصله می تواند خانه را ترک به فروشگاه برای مواد غذایی و دیگر ملزومات و ورزش و ارائه آنها به نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران (حدود 2 متر). دولت همچنین درخواست شده است که مردم از خانه کار می کنند در صورتی امکان پذیر است.

افرادی که خود منزوی زیرا آنها به نمایش گذاشته علائم کروناویروس نیست به ترک خانه حتی به مغازه اما می توانید باغ خود را و یا ورزش در خارج از منزل در یک فاصله امن.

آیا من می توانم سفر از لندن در طول مستند?

بله. شده است وجود دارد هیچ محدودیت سفر در داخل و خارج از پایتخت و دولت را به صراحت رد کرد معرفی موانع و یا دیگر ممنوعیت سفر.

دولت را هدایت این است که مردم را از سفرهای غیر ضروری که شامل جاده ها و راه آهن سفر در داخل و خارج از پایتخت.

آیا من می توانم جریمه برای عدم پیروی از رهنمودهای دولتی?

هیچ وجود دارد در حال حاضر هیچ مجازات برای نقض اجتماعی فاصله و یا خود انزوا دستورالعمل. اما Coronavirus لایحه با توجه به معرفی در ویکیانبار روز دوشنبه شامل دامنه را برای دولت به بازداشت مردم آن مظنون بودن ناقل بیماری و یا جریمه افرادی که حاضر به آزمایش می شود 1000 پوند.

آیا ارتش نامیده می شود برای کمک به?

به نظر می رسد به احتمال زیاد ارتش بریتانیا نامیده خواهد شد برای کمک به. بیست هزار نیروهای آماده به کار برای کمک به خدمات اضطراری برای پاسخ به کروناویروس در همان راه به عنوان ارتش اغلب کمک می کند تا با سیل و پاسخ.

حدود 150 پرسنل نظامی نیز آموزش داده می شود به درایو اکسیژن تانکر برای حمایت از بیمه خدمات درمانی در صورت نیاز و ذخیره ممکن است به نام تا به کمک coronavirus پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de