لندن مستند: مغازه ها بسته است لوله در حال اجرا است و می تواند من ترک خانه ؟

تلگراف | No comments

بوریس جانسون قرار داده شده در لندن و سایر نقاط بریتانیا به مستند در تلاش برای جلوگیری از coronavirus كردن در پایتخت.

بارها و رستوران ها و سینماها و کافه ها همه بسته شده اند در تلاش برای جلوگیری از مردم مخلوط کردن با دیگران و غیر ضروری سفر.

همانطور که از پنج شنبه شب وجود دارد 953 مورد از این ویروس تایید در لندن ساخت این منطقه از انگلستان بدترین ضربه coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر وجود دارد به عنوان بسیاری از موارد ثبت شده در وستمینستر به عنوان کل ایرلند شمالی.

به چه معنی است ؟

این مستند یک راه اجرای دولت سرکوب استراتژی برای coronavirus قانون با زور تعطیل کسب و کار و مدارس و حمل و نقل عمومی و نیاز مردم به ماندن در داخل.

بوریس جانسون اعلام کرده است که بسته شدن بارها و بارها و رستوران ها.

سینما ورزشگاه تئاتر و اوقات فراغت مراکز بسته خواهد شد بیش از حد.

نخست وزیر قبلا هشدار داده است که دقیق روش اجرای لازم بود و اگر عمومی را دنبال نمی کند دولت مشاوره اجتماعی فاصله با رفتن به بارها و بارها و رستوران ها به سرعت گسترش ویروس.

دولت رد خاموش کردن سرمایه به طور کامل و جلوگیری از ترافیک در داخل و خارج از شهر است. آن را هنوز هم ممکن است به سفر.

قوانین اضطراری شده است در مجلس مطرح به دولت این قدرت را محدود و افراد و کسب و کار بیش از آن معمولا می تواند.

  • ادامه مطلب: که در آن است coronavirus در منطقه ؟

چه دولت گفت ؟

در اخیر کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه بعد از ظهر بوریس جانسون گفت: “بزرگ ملی تلاش” لازم بود به سرعت ویروس.

“ما در حال تقویت اقدامات اعلام کرد روز دوشنبه” او گفت:.

“ما در حال حاضر نیاز به فشار بیشتر بر منحنی که در انتقال بین ما است.”

“ما در مجموع گفتن کافه ها و بارها و بارها و رستوران ها به, از امشب به عنوان به زودی به عنوان آنها منطقی می تواند و نه به باز فردا.

“ما همچنین گفتن, کلاب شبانه, تئاتر, سینما, سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز به همان زمانبندی.”

“من می خواهم به استرس است که ما را به بررسی وضعیت هر ماه برای دیدن اگر ما می توانیم استراحت این اقدامات است.”

آقای جانسون خواست عمومی نیست به بیرون رفتن در شب جمعه, تفکر آنها “شکست ناپذیر”.

در حال مغازه ها باز است ؟

بله مغازه ها باز باقی می ماند.

دولت به مردم توصیه می شود به ترک خانه بدون دلیل خوب اما سوپر مارکت ها و داروخانه ها, لباس, مغازه ها و کسب و کارهای دیگر مجاز به کار گیرند.

یک کلمبوس منبع به تلگراف گفت: “به نظر نمی رسد منطقی برای بستن بارها و کافه ها و رستوران ها اما نگه داشتن لباس فروشگاه کفش زمانی که تعداد کمی از مردم در واقع رفتن در آن وجود دارد و خرید.”

ممکن است که غیر ضروری مغازه ها بسته خواهد شد در آینده, اما آنها نشده اند بخشی از استراتژی دولت نشده است.

این انجمن در حال اجرا ؟
Covent Garden یکی از 40 ایستگاه های بسته شده توسط TfL روز پنج شنبه صبح


اعتبار: NEIL HALL/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

بله لندن Undergound است که هنوز هم در حال اجرا است اما با محدود خدمات. چهل و ایستگاه های زیرزمینی است که آیا نشستن در تقاطع خطوط لوله در حال حاضر بسته شده است, کاهش خدمات ارائه شده و واترلو و شهر خط در درجه اول مورد استفاده توسط مسافران بسته شده است.

شب که اجرا می شود یک شب خدمات در روزهای جمعه و شنبه متوقف شده است.

صادق خان شهردار لندن گفت: شبکه حمل و نقل است که باز نگه داشته در درجه اول برای کارگران مشاغل کلیدی برای سفر به کار می کنند.

“لندن را از طریق این فوق العاده به چالش کشیدن بار و حصول اطمینان از سرمایه های مهم کارگران می تواند حرکت در اطراف شهر بسیار مهم خواهد بود,” او گفت:.

“خط مقدم کارکنان در سلامتی ما و خدمات مراقبت – به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که حصول اطمینان از لندن اقامت امن و می توانید دسترسی به مواد غذایی و دیگر ملزومات – باید تقدیر خود را برای کار سخت است.”

در حال اتوبوس در حال اجرا در لندن ؟

بله اتوبوس در حال اجرا هستند اما با کاهش خدمات. صادق خان گفت: اتوبوس شبکه را در حال حاضر ارائه خدمات مشابه به طور منظم شنبه.

شب اتوبوس شبکه ادامه خواهد داد برای ارائه به کارگران با اعتماد شب گزینه در روز جمعه و شب شنبه در حالی که در زیر زمین است و دیگر در حال اجرا و در طول هفته.

TfL خواسته است که در خط با دولت هدایت مردم و نه سفر با هر وسیله مگر اینکه سفر خود را کاملا ضروری است.

آیا من می توانم ترک خانه ؟

دولت مشاوره نشان می دهد شما را ترک نمی کند مگر اینکه خانه شما کاملا باید. اعضای عمومی تمرین های اجتماعی فاصله می تواند خانه را ترک به فروشگاه برای مواد غذایی و دیگر ملزومات و ورزش و ارائه آنها به نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران (حدود 2 متر). دولت همچنین درخواست شده است که مردم از خانه کار می کنند در صورتی امکان پذیر است.

افرادی که خود منزوی زیرا آنها به نمایش گذاشته علائم کروناویروس نیست به ترک خانه حتی به مغازه اما می توانید باغ خود را و یا ورزش در خارج از منزل در یک فاصله امن.

آیا من می توانم سفر از لندن در طول مستند?

بله. شده است وجود دارد هیچ محدودیت سفر در داخل و خارج از پایتخت و دولت را به صراحت رد کرد معرفی موانع و یا دیگر ممنوعیت سفر.

دولت را هدایت این است که مردم را از سفرهای غیر ضروری که شامل جاده ها و راه آهن سفر در داخل و خارج از پایتخت.

آیا من می توانم جریمه برای عدم پیروی از رهنمودهای دولتی?

هیچ وجود دارد در حال حاضر هیچ مجازات برای نقض اجتماعی فاصله و یا خود انزوا دستورالعمل. اما Coronavirus لایحه با توجه به معرفی در ویکیانبار روز دوشنبه شامل دامنه را برای دولت به بازداشت مردم آن مظنون بودن ناقل بیماری و یا جریمه افرادی که حاضر به آزمایش می شود 1000 پوند.

آیا ارتش نامیده می شود برای کمک به?

به نظر می رسد به احتمال زیاد ارتش بریتانیا نامیده خواهد شد برای کمک به. بیست هزار نیروهای آماده به کار برای کمک به خدمات اضطراری برای پاسخ به کروناویروس در همان راه به عنوان ارتش اغلب کمک می کند تا با سیل و پاسخ.

حدود 150 پرسنل نظامی نیز آموزش داده می شود به درایو اکسیژن تانکر برای حمایت از بیمه خدمات درمانی در صورت نیاز و ذخیره ممکن است به نام تا به کمک coronavirus پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>