لندن مستند: که مغازه ها باز هستند و توسط لوله در حال اجرا ؟

تلگراف | No comments

بوریس جانسون قرار داده شده در لندن و سایر نقاط بریتانیا به مستند در تلاش برای جلوگیری از coronavirus كردن در پایتخت.

شروع از ساعت 8.30 در دوشنبه 23 مارس انگلیسی ها در حال حاضر تنها قادر به ترک خانه های خود برای چهار دلیل.

  • فروشگاه ملزومات به ندرت ممکن است
  • ورزش در خارج از منزل یک بار در روز به تنهایی و یا با اعضای خانواده
  • دریافت درمان های پزشکی و یا ارائه مراقبت
  • سفر به و از کار اگر آن را غیر ممکن است برای کار از خانه

همه تجمعات بیش از دو نفر ممنوع به جز اعضای خانواده خود و یا خانواده است.

پلیس باید قدرت به موضوع در نقطه جریمه £30 به مردم جلسه بدون دلیل خوب است.

بارها و رستوران و سینما و کافی نت ها در حال حاضر بسته شده است در تلاش برای جلوگیری از مردم مخلوط کردن با دیگران و غیر ضروری سفر.

لندن است که این منطقه از انگلستان بدترین ضربه coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر وجود دارد به عنوان بسیاری از موارد ثبت شده در وستمینستر به عنوان کل ایرلند شمالی.

به چه معنی است ؟

این مستند یک راه اجرای دولت سرکوب استراتژی برای coronavirus قانون با زور تعطیل کسب و کار و مدارس و حمل و نقل عمومی و نیاز مردم به ماندن در داخل.

بوریس جانسون اعلام کرده است که بسته شدن از, بارها, میله, رستوران ها و غیر ضروری مغازه ها.

سینما ورزشگاه تئاتر کتابخانه ها و اوقات فراغت مراکز بسته خواهد شد بیش از حد, از جمله, در بیرون ورزشگاه. برخی در خارج از فضاهای بسته شد مانند کیوسک و در پارکهای کودک.

همچنین بسته به مکان عبادت به جز برای مجالس ترحیم.

نخست وزیر قبلا هشدار داده است که دقیق روش اجرای لازم بود و اگر عمومی را دنبال نمی کند دولت مشاوره اجتماعی فاصله با رفتن به بارها و بارها و رستوران ها به سرعت گسترش ویروس. دولت مجبور شد به سطح شیب دار تا اقدامات خود را پس از انگلیسی ها بودند پیوستن به نیاز به نگه داشتن خود را از راه دور.

دولت رد خاموش کردن سرمایه به طور کامل و جلوگیری از ترافیک در داخل و خارج از شهر است. آن را هنوز هم ممکن است به سفر.

قوانین اضطراری شده است در مجلس مطرح به دولت این قدرت را محدود و افراد و کسب و کار بیش از آن معمولا می تواند.

  • ادامه مطلب: که در آن است coronavirus در منطقه ؟

چه دولت گفت ؟

در سخنرانی خود به ملت در شب دوشنبه بوریس جانسون گفت: “coronavirus بزرگترین تهدید این کشور مواجه شده است و برای چندین دهه و این کشور تنها نیست. در سراسر جهان ما شاهد تاثیر مخرب این قاتل نامرئی.”

آقای جانسون می گوید مگر اینکه مردم به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات “یک لحظه به وجود آمد زمانی که هیچ خدمات بهداشتی در جهان احتمالا می تواند برآید; زیرا نمی خواهد به اندازه کافی هواکش به اندازه کافی مراقبت های ویژه تخت به اندازه کافی پزشکان و پرستاران است.”

“من می دانم که این آسیب است که این اختلال در حال انجام است و انجام خواهد شد به زندگی مردم به کسب و کار خود و شغل خود را.”

“و به همین دلیل ما باید تولید بزرگ و بی سابقه ای برنامه پشتیبانی از هر دو برای کارگران و کسب و کار.”

“و من می توانم به شما اطمینان دهم که ما را حفظ خواهد کرد این محدودیت ها به طور مداوم تحت بررسی است. ما را به نگاه دوباره در سه هفته و استراحت آنها را در صورتی که شواهد نشان می دهد که ما قادر به. “

“هر یک از ما در حال حاضر موظف به هم پیوستن. برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. برای محافظت از ما NHS و برای صرفه جویی در بسیاری از هزاران نفر از زندگی است.

“و من می دانم که آنها در گذشته در بسیاری از مواقع. مردم این کشور به افزایش است که به چالش بکشد. و ما را از طریق آن را قوی تر از همیشه. ما ضرب و شتم coronavirus و ما را به ضرب و شتم آن را با هم.”

شما می توانید به خواندن نخست وزیر نشانی کامل در اینجا.

در حال مغازه ها باز است ؟

برخی از مغازه ها باز باقی می ماند. اما غیر ضروری مغازه ها بسته هستند. مواد غذایی در فروشگاه ها ، داروخانه ها ، گوشه مغازه ها و فروشگاه های سخت افزاری پمپ بنزین حیوان خانگی مغازه ها و دفاتر پست بانک, newsagents ها و مغازه ها در داخل بیمارستان ها باز خواهد ماند.

دولت دستور داده است تا مردم تنها به فروشگاه برای مواد غذایی و ملزومات.

این انجمن در حال اجرا ؟
Covent Garden یکی از 40 ایستگاه های بسته شده توسط TfL روز پنج شنبه صبح


اعتبار: NEIL HALL/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

بله لندن Undergound است که هنوز هم در حال اجرا است اما با محدود خدمات. چهل و ایستگاه های زیرزمینی است که آیا نشستن در تقاطع خطوط لوله در حال حاضر بسته شده است, کاهش خدمات ارائه شده و واترلو و شهر خط در درجه اول مورد استفاده توسط مسافران بسته شده است.

شب که اجرا می شود یک شب خدمات در روزهای جمعه و شنبه متوقف شده است.

صادق خان شهردار لندن گفت: شبکه حمل و نقل است که باز نگه داشته در درجه اول برای کارگران مشاغل کلیدی برای سفر به کار می کنند.

“لندن را از طریق این فوق العاده به چالش کشیدن بار و حصول اطمینان از سرمایه های مهم کارگران می تواند حرکت در اطراف شهر بسیار مهم خواهد بود,” او گفت:.

“خط مقدم کارکنان در سلامتی ما و خدمات مراقبت – به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که حصول اطمینان از لندن اقامت امن و می توانید دسترسی به مواد غذایی و دیگر ملزومات – باید تقدیر خود را برای کار سخت است.”

در حال اتوبوس در حال اجرا در لندن ؟

بله اتوبوس در حال اجرا هستند اما با کاهش خدمات. صادق خان گفت: اتوبوس شبکه را در حال حاضر ارائه خدمات مشابه به طور منظم شنبه.

شب اتوبوس شبکه ادامه خواهد داد برای ارائه به کارگران با اعتماد شب گزینه در روز جمعه و شب شنبه در حالی که در زیر زمین است و دیگر در حال اجرا و در طول هفته.

TfL خواسته است که در خط با دولت هدایت مردم و نه سفر با هر وسیله مگر اینکه سفر خود را کاملا ضروری است.

آیا من می توانم ترک خانه ؟

دولت دستور داده است تا انگلیسی ها به ترک خانه مگر اینکه شما کاملا باید. اعضای عمومی تمرین های اجتماعی فاصله می تواند خانه را ترک به فروشگاه برای مواد غذایی و دیگر ملزومات و ورزش یک بار در روز و ارائه آنها به نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران (حدود 2 متر). دولت همچنین گفت: مردم از خانه کار می کنند در صورتی امکان پذیر است.

افرادی که خود منزوی زیرا آنها به نمایش گذاشته علائم کروناویروس نیست به ترک خانه حتی به مغازه اما می توانید باغ خود را و یا ورزش در خارج از منزل در یک فاصله امن.

آیا من می توانم سفر از لندن در طول مستند?

بله. شده است وجود دارد هیچ محدودیت سفر در داخل و خارج از پایتخت و دولت را به صراحت رد کرد معرفی موانع و یا دیگر ممنوعیت سفر.

دولت را هدایت این است که مردم را از سفرهای غیر ضروری که شامل جاده ها و راه آهن سفر در داخل و خارج از پایتخت.

آیا من می توانم جریمه برای عدم پیروی از رهنمودهای دولتی?

بله. بوریس جانسون اعلام کرد در مارس 23 که پلیس باید قدرت به موضوع در نقطه جریمه £30 به مردم جلسه بدون دلیل خوب است.

علاوه بر این Coronavirus لایحه با توجه که رفت و قبل از عوام در روز دوشنبه شامل دامنه را برای دولت به بازداشت مردم آن مظنون بودن ناقل بیماری و یا جریمه افرادی که حاضر به آزمایش می شود 1000 پوند.

آیا ارتش نامیده می شود برای کمک به?

به نظر می رسد به احتمال زیاد ارتش بریتانیا نامیده خواهد شد برای کمک به. بیست هزار نیروهای آماده به کار برای کمک به خدمات اضطراری برای پاسخ به کروناویروس در همان راه به عنوان ارتش اغلب کمک می کند تا با سیل و پاسخ.

حدود 150 پرسنل نظامی نیز آموزش داده می شود به درایو اکسیژن تانکر برای حمایت از بیمه خدمات درمانی در صورت نیاز و ذخیره ممکن است به نام تا به کمک coronavirus پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>