Shangri-لندن

تیاو تنظیم

سر خوردن از طریق شگفت انگیزی سنگ مرمر لابی Shangri-لندن – جنس مخالف بی بی سی در پایان غرب – و ensconce خود را در نقاشی با مداد رنگی-رنگی بهشت که در آن یک آبی بزرگ پیانو reworks کلاسیک و هر کیف دستی ارائه شده است کمی مدفوع خود را برای قرار گرفتن در حالی که شما می خورید.

کف دادگاه یکی از زیباترین اتاق چای در لندن و این حملات فقط یادداشت ها حق از زنانگی و زرق و برق. و پس از آن باید: Langham بوده است در خدمت چای بعد از ظهر پس از افتتاح آن در سال 1865. اتاق خود را نسبتا بزرگ است توجه و سطح سر و صدا هرگز بالاتر از یک رضایت سوفل.

ورود به Langham نخل دادگاه

تیاو چای

حس روشنی از سنت نور scones با زوج خوشمزه منعقد کرم Langham را در خانه جام جم و ظرافت برش ساندویچ انگشت شروع تشریفات. اما مواد تشکیل دهنده فصلی در وسواس در اینجا به طوری که چای شده است تعمید SeasonaliTea و امکانات بهترین مواد تشکیل دهنده برای بهترین طعم ممکن است.

هنوز طعم کلاسیک جای خود را; اگر شما آمده است همراه با یک اشتیاق برای ساندویچ خیار و توت فرنگی, مربا, کف دادگاه ارائه آن بیش از حد. چای انتخاب گسترده ای هستند. ارائه طیف گسترده ای از رنگ سفید و سبز و چای سیاه و سفید این تیم از چای sommeliers در دست است به راهنمای شما را از طریق آنها.

گل وجوود می افزاید: ظروف یکبار مصرف زنانه توجه به چای بعد از ظهر در Langham

تیاو شکوفا

یک خوش طعم فنجان چای گل یاس, به نظر می رسد فقط به عنوان شما در حال نشسته و اگر وجود دارد هر چیزی که شما نمی موفق به خوردن آخر نشسته آن را صفحه اصلی: Langham را اوریگامی-مانند گل چاپ, سگ کوچولو کیسه ها فراتر از شیک.

به طور طبیعی, شیرینی وارد بر یک نقره ایستاده و ظرافت است خو با علم به این که آشپز شیرینی اندرو Gravett با این نسخهها کار برای ایجاد لقمه به اندازه کیک است که سرگرم کننده و طعم دار. کیک به روز رسانی به طور منظم وابسته به چیزی است که در فصل و به زندگی به ارمغان آورد با کاهش شکر تصفیه شده واقعا برجسته کردن طعم دهنده های طبیعی از مواد تشکیل دهنده.

اضافه کردن یک لیوان شامپاین اگر شما هیچ برنامه ای بعد از, و یا خود را ارتقا دهید تا به منوی بالا چای که شامل فوق العاده خوش طعم و البته مانند خرچنگ کوکتل با آووکادو و cep سمور یا کدو بو داده و کنت ترشی چغندر tartlet.

بهترین برای

ویژه مناسبت چای برای درمان مستحق فرد در زندگی خود و یا عاشقانه اواسط بعد از ظهر جشن à deux.

جزئیات

چای بعد از ظهر در خدمت از 12.30 -5.30 ساعت و هزینه از £62 در هر فرد. شامپاین چای بعد از ظهر هزینه £75 در هر فرد است.

Portland Place, London, W1B 1JA; langhamhotels.com

ریتز

تنظیم

جای تعجب نیست برای یک هتل که یک ضرب المثل برای توانگری چای بعد از ظهر در کف دادگاه به خوبی ritziest در لندن است. سفید سفره طلاکاری لوستر و سقف ارائه لازم حس تجمل و شکوه و جلال در حالی که سایه از رنگ صورتی و طلا و tinklings از زنده پیانو را برای نجیبانه جو است.

چای بعد از ظهر در ریتز نخل دادگاه مجلل امر

Take توجه داشته باشید از لباس رسمی کد: آقایان باید پوشیدن کت و شلوار و کراوات و در حالی که وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع برای زنان حتی خود fanciest پوش خوشحالم نمی تواند شکست دادن پر زرق و برق اطراف.

تیاو چای

اصل انگلیسی با پنج ستاره لهستانی. ساندویچ انگشت هستند roll-call of کلاسیک: خیار و پنیر دودی ماهی قزل آلا و لیمو, کره, تخم مرغ, سس مایونز و غیره – يافته خاموش به طور طبیعی با گزینه های اضافی در دسترس برای گیاه خواران.

تازه پخته شده scones – ساده و کشمش – در حال عظیم الجثه crumbly امور خدمت با Cornish منعقد کرم و ریتز-ساخته شده با جم. خوش عکس شیرینی های ساخته شده توسط هتل سرآشپز شیرینی متفاوت فصلی, در حالی که روز تازه پخته کیک خدمت کرده از یک مدرسه قدیمی, دسر چرخ.

بیست و یک از انواع چای انتخاب شده توسط ریتز را ‘چای sommelier’ شامل چندین منحصر به فرد به هتل و سه و غریب اعتبار می آمیزد که متحمل £5 مکمل. همه چیز قابل تعویض پس از آن در واقع ممکن است جهان را classiest همه-شما-می-خورند.

هتل نخل دادگاه

تیاو شکوفا

شامپاین چای بعد از ظهر همراه با یک لیوان شامپاین بارون روچیلد ریتز رزرو – به عنوان نام نشان می دهد به طور انحصاری در خدمت ریتز در لندن و پاریس. خدمات است که هر بیت به عنوان تصفیه شده به عنوان جریمه استخوان چین و جلا نقره کیک پایه که در آن خدمت کرده است.

شیک کارکنان ارائه یک حس از مراسم بدون veering به تملق گوی خاک و ساکن پیانیست ایان گومز مصرف شده است درخواست برای 25 سال و شمارش. بزرگترین جمعیت pleaser? Puttin’ on the Ritz.

بest برای

مارک به طور جدی مناسبت های ویژه; جشن, کیک, دستور 48 ساعت در پیشبرد بیرون آمده و به یک گروه کر از ‘مبارک تولد’.

جزئیات

چای بعد از ظهر در خدمت روزانه در 11: 30 am 1.30 ساعت 3.30 ساعت 5.30 ساعت 7.30 pm. سنتی چای بعد از ظهر هزینه £60 در هر فرد شامپاین چای بعد از ظهر هزینه £79 در هر فرد.

150 پیکادلی لندن, W1J 9BR; theritzlondon.com

Claridge را

تنظیم

یک خط تیره در سراسر chequerboard سنگ مرمر کف Claridge را در لابی هتل سالن انتظار و اتاق مطالعه است که یکی از پایه های چای بعد از ظهر سنت است. رسمی, سفید, سفره, قوی, گل نمایش و اصلی هنر دکو آینه را برای شیک پس زمینه و وجود دارد یک حس واقعی از مناسبت با تشکر از ceremonious شلوغ سفید-jacketed پیشخدمت.

شامپاین چای بعد از ظهر در Claridge را

Groups می توانید پیله خود را بر روی مبل های چرمی و یا banquettes در cosier خواندن اتاق پشت آن آینه. فلش و یا ‘نفوذی’ عکاسی ممنوع است – به عنوان شلوار جین پاره پاره و فلیپ فلاپ به عنوان befits تصفیه تنظیم.

چای

در خدمت داشتن چای بعد از ظهر برای بیش از 150 سال Claridge است جزئیات را به یک توپ را روی گوه. پر کردن ساندویچ دقت اندازه گیری به طوری که قسمتهای داخلی خود را – که آیا کلارنس دادگاه اردک تخم مرغ و خردل شاهی یا مرغ لیمو آویشن سس مایونز و گوهر کاهو – دقیقا همان عرض یکنواخت برش (پهلو برش) نان هر دو طرف است.

Scones خدمت هستند با لخته و مارکو پولو gelee در Claridge را

Sاوچ توجه به جزئیات مشهود است در سراسر چای: شسته و رفته جفت: بیسکویت ساده و کشمش پخته شده را مطابق رنگ طلایی خود را درست در سایه انعکاس جید-و-سفید راه راه گلدان که در آن منعقد و مارکو پولو gelée (“یکی از بهترین مربا در جهان”) خدمت کرده است.

بeautifully تزئین شیرینی هر هفته تغییر گردد توسط پاریس pâtissier ژروم Chaucesse آنها اضافه فرانسوی استعداد به این ترین بریتانیا وعده غذایی ممکن است شامل پرتقال mousseline اپرای gâteau یا مینیاتوری شاه بلوط و عسل éclairs. 26-چای قوی منو یکی از تنها دو نفر در جهان ارائه می دهد که فوق العاده نادر مالاوی شاخ چای در کنار یک قرار دادی Claridge مخلوط.

این شکوفا

کارکنان متخصص وقتی که می آید به ساخت مهمانان احساس می کنید در یک بار cosseted و راحت; اگر به عنوان کمک خود را به یک پف شیرینی ترش از یک لایه نقره ای ایستاده به گونه ای از زنده پیانو-ویولن سل اواز یا موسیقی دو نفری است که یک رخداد روزمره است. اضافی دوره از profiteroles شد کاملا غیر ضروری است اما تعجب خوش آمدید; به عنوان بودند بسته Claridge را شیرینی های ارائه شده به عنوان هدیه در کنار زیبایی بسته بندی شده تا پس مانده غذا و شیرینی در پایان.

شیرینی اضافه کردن استعداد فرانسوی به منو

بest برای

سنت که می خواهند به احساس می کنید خراب برای چند ساعت.

جزئیات

چای بعد از ظهر است و خدمت در هشت نشست روزانه بین 2.45 ساعت 5.30 pm و هزینه £70 در هر فرد و یا £80 با یک لیوان Laurent-Perrier لا Cuvée Brut.

Brook Street, London W1K 4HR; claridges.co.انگلستان

Ting, Shangri-La در سفال

تنظیم

لندن بالاترین چای بعد از ظهر در خدمت از 35 طبقه از سفال میان جلا آرام از شانگری لا هتل تینگ رستوران و سالن. دکور inoffensive, معاصر, هتل پنج ستاره شیک با آسیایی, طعم, حسن نیت ارائه میدهد از ظریف بامبو-سبک صفحه نمایش و عجیب و غریب تزئینی لاک و طلا-برگ کابینه.

لندن بالاترین چای بعد از ظهر در خدمت تینگ در هتل شانگری لا

بut شما در اینجا برای مبلمان: فک انداختن 360 درجه نمای لندن از شال کف به سقف پنجره تمام دکوراسیون شما نیاز دارید.

تیاو چای

با یک منو است که تغییرات فصلی چای فیوز سنتی فهرستی از ساندویچ انگشت و scones با لذیذ آسیایی الهام گرفته از تاب. گیاهی ساندویچ شامل تند و مهره و گوجه فرنگی مخلوط همراه با خیار, فلفل صورتی و پنیر چدار در چغندر نان و شیرینی ممکن است شامل کنجد yuzu و لیمو choux انبه و نارگیل شکلات یکجور دوربین عکاسی یا وانیلی پودینگ برنج با ریواس.

همه چیز را ظریفانه به اندازه بنابراین شما نمی خواهد احساس بیش از حد زیاده سفارش پر کردن مجدد – که نامحدود هستند. پایان با یک تکه از کیک – شکلات و پسته و سنگ مرمر ، Effusive خدمات آمپر تا ویژه مناسبت طبیعت; مهمانان ساخته شده است هرگز به احساس عجله و تشویق به کشف 32-لیست قوی از چای در حالی که نوشیدن در آن شهر نمایش ها.

تینگ بعد از ظهر چای ارائه می دهد سنتی با طعم آسیایی الهام گرفته از پیچ و تاب

تیاو شکوفا

مراسم آغاز می شود با ظروف کاسه پالت-پاکسازی میوه و چای ارائه شده بر روی چیزی شبیه یک کشتی بخار بامبو بیش از آن آب ریخته شده است dousing جدول در یک خزنده لایه ای از یخ خشک. این یک زرق و برق دار شروع و همه چیز را که در زیر فقط به عنوان دقت ارائه شده تا کنون که بدون جلب توجه و دور از محیط است.

بهترین برای

Out-of-towners که می خواهند یک دیدگاه منحصر به فرد از لندن نمادین ترین نشانه.

جزئیات

چای بعد از ظهر در خدمت از 12 – 4 بعد از ظهر دوشنبه تا شنبه از 12 بعد از ظهر – 6pm روزهای یکشنبه. این هزینه £59 در هر فرد و یا £69 با یک لیوان Veuve Clicquot.

تیاو سفال, 31 سنت توماس سنت لندن SE1 9QU; ting-shangri-la.com

Fortnum & Mason

تنظیم

این خانم گراند سنتی چای بعد از ظهر موسسات به Fortnum & Mason نما در Piccadilly است که شناسایی آن به عنوان نعناع سبز کیسه های حامل و علامت. و این که سنت گرایی حمل از طریق به خوش طعم eau-de-صفر و کبوتر خاکستری تن از grandly با عنوان جشن الماس چای سالن که دودی از نوع سفید-دستکش تخت جذابیت شما می خواهم انتظار سرنشین یک به نوبه خود از قرن اقیانوس پیمای.

جشن الماس چای سالن

تیاو چای

فلوت شامپاین رسید به عنوان اگر توسط سحر و جادو که ما حل و فصل را به صندلی ما و ما تحت تاثیر قرار گرفته بودند که با وجود قدیمی جهان, محیط زیست Fortnum & Mason رونده است و در آن منو ارائه شده: وگان, گلوتن رایگان و لبنیات رایگان موارد همه از ویژگی های.

گیاه خواران در سراسر جهان تمایل به فشرده با یک توجه داشته باشید risotto اما این منو گسترده است و جالب; ترشی celeriac با کلم پستو ساندویچ در کنار سنتی پنیر و پیاز قرمز و مارمالاد و خیار (با علاوه بر این از نعناع و پنیر).

ما تصمیم گرفتند برای خوش طعم چای بعد از ظهر; معمول میوه scones جایگزین Shropshire آبی پنیر با ژله آلبالو و شیرینی به شکل خوشمزه canape “دسر”.

تصفیه چای بعد از ظهر

تیاو وعده هستند و خوشبختانه نور; زودتر به ما خداحافظی به مینی شیرین ارائه شده از ورود شاهزاده صدایی “کیک حمل و نقل” نوردد طور به میز ما.

Tدر اینجا بی شمار چای در ارائه; ما پیشخدمت راهنماهای ما به تزریق گیاهی برای خلاقانه تر را در چای بعد از ظهر با مخلوط آلبالو و پرتقال که سلیقه تقریبا کوکتل و یک تند, aniseed مخلوط شیرین بیان نعناع و لیمو و گل شاه پسند.

این شکوفا

این showstopper بر کیک اتصالات grand finale; سنتی خط تا از مورد علاقه های شما مانند لیمو نم نم باران و اسفنجی ویکتوریا کاملا در همراهی با coiffed مشتریان در یکشنبه بهترین.

بهترین برای

Sightseers در شهر به صورت سنتی معتبر لندن تجربه.

جزئیات

چای بعد از ظهر هزینه £60 در هر فرد با شامپاین از £13.50 در شیشه ای.

181 Piccadilly, W1A, fortnumandmason.com

این Corinthia

تنظیم

چند قدم تا از Corinthia hotel گل پر لابی, کریستال, ماه, سالن, توسط عظیم یکنوع بازی ورق لوستر آویزان از سقف گنبدی شکل نورگیر.

یک کیک سه لایه چرخ فراهم می کند و تقریبا قریب به اتفاق مجموعه ای از دسر گزینه های در Corinthia

Despite اتاق رو به افزایش سقف و ستون ها با شکوه, ‘متفرقه’ هنوز هم احساس می کند مناسب: گروه معطل می تواند بر روی کاناپه در حالی که زوج می تواند استراحت در دمپایی صندلی در اطراف مرکز نمایش گل و یا بیشتر به راحتی شاید در چرم wingback صندلی که خط ویندوز بر روی محوطه داخلی.

روشن و معاصر آن احساس آرامش بیشتری نسبت به دیگر chintzier هتل پنج ستاره; و یا به عنوان آرام به عنوان آن ممکن است به احساس در زیر دو تن از کریستال baubles.

تیاو چای

هیچ جایزه برای حدس زدن محتویات ساندویچ که در حال تحویل به جدول خوش طعم سینی های نقره ای اما هر طعم کلاسیک همراه با یک پیچ و تاب: تخم مرغ سس مایونز است truffled در حالی که دودی ماهی قزل آلا همراه با مارمالاد کشک. ریواس و Litsea Cubeba جم باعث می شود یک جایگزین خوشمزه برای توت فرنگی (که آن هم خدمت) – و وجود دارد و تقریبا قریب به اتفاق انتخاب دسر چرخ در اطراف اتاق در سه ردیف چرخ.

این Corinthia به چای بعد از ظهر است و خدمت در سفارشی ساخته ریچارد ایمپلنت استخوان چین راه راه

We عاشق مینیاتوری, شور, کارامل, گردو و شکلات موس لیمو و نم نم باران کیک بسیار است که ما تا به حال افزودنیهای پیشنهاد شده بسته بندی شده تا به صفحه اصلی. چای منو شامل یک قرار دادی Corinthia در ترکیب سه نقاط قوت متفاوت همراه با یک انتخاب مناسب و معقول از کافئین-گزینه های رایگان و کارکنان را از شما می خواهم را به پایان برساند با باد صبا-صدر شکلات داغ.

این شکوفا

با استفاده از جداول مجموعه ای با راه راه چین استخوان توسط ریچارد ایمپلنت و سنگین کریستال شامپاین فلوت – بیشتر یکنوع بازی ورق – وجود فضای کمی چپ پس از دسر های ارائه شده در محکم ایستاده در کنار در حالی که scones آمده در خالی جواهرات-جعبه-مانند ظرف بهتر است به آنها را گرم نگه دارید.

زن دارای حق اعمال دسر برقی بود و قانع کننده در تلاش های خود به ما را امتحان کنید به عنوان بسیاری که ممکن است ، رشته های بلند از طعم باد صبا snipped به قطعات در جدول غیر ممکن است به کاهش است.

بest برای

گروه به دنبال پر زرق و برق و در عین حال آرام نقطه به حل و فصل در بعد از ظهر.

جزئیات

چای بعد از ظهر در خدمت از 2-6pm روزهای هفته و 12-6pm در آخر هفته. سنتی چای بعد از ظهر است £55 در هر فرد و یا £65 با یک لیوان Laurent-Perrier, شامپاین.

محل وایت هال لندن SW1A 2BD; corinthia.com

کالینز اتاق در برکلی

تنظیم

Nestled بین هاید پارک و کاخ باکینگهام باغ برکلی یک هتل پنج ستاره در نخست Knightsbridge محل. کالینز اتاق روشن و مدرن نور-آب گرفتگی هنرستان باعث طراوت محیط برای چای بعد از ظهر.

چای بعد از ظهر در اینجا است که به عنوان یک درس در تاریخ راه باریک و گربه آن را به عنوان مورد با بهره گیری از مجلل bakes

تیاو میزهای شیشه ای بازی میزبان را به سفارشی طراحی شده وجوود کارد و چنگال در سایه یاس بنفش و زرد در کنار رنگ صورتی رنگی تیره گل سرخ و پودر صورتی چراغ هنگام شب در مجموعه. برای comfiest صندلی سعی کنید به امن یک گوشه که در آن شما می توانید نزول به مبل ها برای بعد از ظهر.

چای

برکلی را Pret-a-Portea چیزی است که از میان افسانه مد پیروان و زمان Couture Cakewalk نسخه یک رنگ روشن ضربه مناسب به مهمانان دوست داشتن و دوست نداشتن.

رویداد اصلی انتخاب هفت کیک و خیالات با الهام از یاد باریک و گربه لحظات

یک مورد پسند و انتخاب از ساندویچ های مختلف نان از brioche به هفت دانه شامل پر کردن اعم از موروثی beetroots و ترب کوهی معطر فتا به صفحه اصلی-ماهی قزل آلا با موسیر سویا mirin کره. طرف خوش رفتار همراه با یک فرانسوی شکوفا از جمله پخته پنیر کاممبر brioche با چاشنی ویکتوریا مربا آلو.

تیاو رویداد اصلی است انتخاب هفت کیک و خیالات با الهام از نمادین ترین راه باریک و گربه لحظات دوران اخیر از Moschino میلیون دلاری شکوه یک پسته دلی به پر زرق و برق چرخید شکر تناسخ در جسم تازه از نئون صورتی مولی گودارد لباس که Villanelle عینک در قتل حوا.

این شکوفا

شامپاین Prêt-à-Portea می آید با یک لیوان Laurent-Perrier, Laurent-Perrier آناناس یا Laurent-Perrier Blanc de Blancs چای سبز طبیعت. به عنوان سه ردیف از مدل مضمون کیک و شیرینی در حال تنظیم کردن آگاه و دوستانه صحبت کارکنان از طریق منوی; آن را به عنوان یک درس در تاریخ راه باریک و گربه آن را به عنوان مورد با بهره گیری از مجلل پزد.

این Moschino میلیون دلاری در صدر پسته دلی

بest برای

مد-دوستداران دقیقه به فراغت.

جزئیات

Prêt-à-Portea – مدل Cakewalk خدمت از 1 بعد از ظهر-5:30بعد از ظهر در هر روز است. این هزینه £60 در هر فرد £70 از جمله یک لیوان لوران Perrier, شامپاین یا £76 هر فرد از جمله یک لیوان آناناس شامپاین.

ویلتون محل SW1X 7RL; the-برکلی است.co.انگلستان

این Rosebery در ماندارین شرقی

تنظیم

ماندارین شرقی یکی از منحط ترین هتل ها در لندن و با آن بی تردید ویکتوریا نما و معروف نوار Boulud توسط آن طرف تساوی یک well-heeled جمعیت. به نام خداوند Rosebery این چایخانه آغاز زندگی در سال 1889 تبدیل شدن به محبوب با نخست وزیر در دهه های 1920 و قبل از آن در نهایت بسته در سال 1929.

Reopening تابستان گذشته پس از بازسازی گسترده این هتل دارای هرگز احساس تازه تر – و Rosebery شده است را با روشن و پر زرق و برق داخلی نیز به روز شده در توسط طراح داخلی جویس وانگ.

پر نور فضای مجلل art déco نوار (کامل با یک حرکت عمودی از یک طاووس که به شما جلب کردن گارد اواسط بیسکویت) و استثنایی, ‘سفر جهان’ چای بعد از ظهر. اصلی ویکتوریا ویژگی های مانند سقف بلند و عظیم شومینه همراه با مدرن هنری شکوفا را در این راه بزرگ نقطه به چای.

اصلی ویکتوریا ویژگی های مانند سقف بلند و عظیم شومینه همراه با مدرن هنری شکوفا را ماندارین اورینتال بزرگ نقطه به چای

تیاو چای

ساندویچ انگشت ساخته شده است حتی ساده تر در خدمت باریکش هم مانند سوشی رول و در سطح جهانی تحت تاثیر پر کردن برای یک پیچ و تاب و هیجان انگیز در چای سنتی. پورتلند خرچنگ wasabi tobiko خرچنگ, miso, گشنیز و yuzu ساندویچ کاملا یک ضربه آزاد و ماهی قزل آلا, teriyaki و مارچوبه رول ساندویچ کاملا متعادل است.

وجود دارد مقدار زیادی از چای در ارائه از سبز به puer است و تکمیلی شارژ برای برخی از بیشتر استادانه درست شده اولانگ انواع. به خصوص لذت بخش است, شرقی, زیبایی, روشن مرکبات چای از تایوان.

در نهایت دستباف شیرینی و scones هر دو کشمش و دشت در حال آویزان مزین فلز توسط شعبه خود را در جدول. گرفتن الهام از شهرستانها مختلف در سراسر جهان patisseries طیف وسیعی از سوار شدن در اطراف یک ریکشا در کیوتو’ (گریپ فروت و انگور و گلابی و لیمو اسفنج) به ‘شیرین درمان در سنت پترزبورگ’ (عسل کیک خامه ترش موس و لانه زنبوری gel).

این Rosebery را ‘سفر جهان’ چای بعد از ظهر

تیاو شکوفا

یک تعداد از ارتقاء در دسترس هستند به صورت تکمیلی و قیمت از یک لیوان Ruinart blanc de blancs به Alsacian grand cru.

بهترین استفاده را از موقعیت مکانی خود را با امید بستن به خاطر چای بعد از ظهر و لذت بردن از سه نفر از جفت; Akitabare “Shunsetsu” Honjozo (بهار برف) همسان است با ساندویچ Dewazakura “اکا” Ginjo (گیلاس های دسته گل) با scones و Ume هیچ Yado – Aragoshi Umeshu به پایان کردن در کنار شیرینی.

شرقی, زیبایی, روشن مرکبات چای از تایوان, طراوت چای را انتخاب کنید

بest برای

کسانی که عشق را در سراسر جهان طعم و به دنبال یک پیچ و تاب و سنتی.

جزئیات

سنتی چای بعد از ظهر هزینه £58 هر فرد با یک مکمل £14 برای شامپاین £18 رز و £19 برای انتخاب سه حالت مختلف sakes.

66 Knightsbridge, SW1X 7LA; mandarinoriental.com

اسکار وایلد سالن در هتل کافه رویال

تنظیم

این نور کم سالن اسراف با یک پیانیست طنین انداز دور در مرکز طلا و آینه دیوار, سقف, نقاشی های دیواری و گل رز صورتی آبشاری از سقف و در سراسر راهرو – که از طریق آن هیجان زده چهره زیرچشمی نگاه کردن به گرفتن یک نگاه اجمالی از این شکوه تنظیم.

بهترین جداول هستند که با مخمل خواب دار قرمز settees شما اجازه می دهد برای استراحت به بعد از ظهر و از زیاده روی است. و شما در شرکت خوب; Virginia Woolf, Noel Coward و لرد آلفرد داگلاس تنها برخی از اعضای جامعه بالا که چای در هتل کافه سلطنتی در زمان از دست رفته.

این نور کم سالن اسراف با طلا و آینه دیوار, سقف, نقاشی های دیواری و گل رز صورتی آبشاری از سقف و در سراسر راهرو

تیاو چای

تیاو مفهوم از بعد از ظهر چای ویکتوریا بود اختراع به پر کردن تا کنون چندان طولانی فاصله بین ناهار و شام است. در جشن ملکه ویکتوریا, هتل, کافه رویال ارائه می دهد ملکه چای بعد از ظهر.

هر ساندویچ, شیرینی و کیک است که با الهام از اواخر ملکه از پرداخت ساندویچ مرغ – مارک نفوذ خود را در هند – به رز و سرخالو موس با مربا تمشک با الهام از او را ترجیح داده رایحه گل رز بلغاری.

با بیش از 30 چای در منو (و در دسترس برای فروش) عاقلانه است که برای درخواست مشاوره در هنگام انتخاب. برای یک میوه ای شکوفا انتخاب ترش, چای قرمز مایل به زرد تزریق جنگل میوه ها و شاخه گل.

ملکه بعد از ظهر چای ایجاد شده در جشن ملکه ویکتوریا

تیاو شکوفا

به عنوان هر یک بخشی از این بسیار سنتی چای بعد از ظهر گذاشته است قبل از شما انتظار کارکنان را توضیح دهد چگونه هر یک از عناصر مرتبط به ملکه ویکتوریا. ارتقاء شامل شامپاین در دسترس هستند اما اگر شما می خواهید به کشش تجربه خود را به یک کل روز لوکس, هتل, کافه رویال نیز ارائه می دهد یک چای بعد از ظهر و بسته های آبگرم برای £225 در روزهای هفته.

این شامل شامپاین چای بعد از ظهر یک 90 دقیقه صورت آروماتراپی یا ماساژ در Akasha جامع رفاه و دسترسی کامل به امکانات آبگرم.

هر ساندویچ, شیرینی و کیک ارائه شده قبل از شما الهام گرفته است اواخر ملکه

بest برای

سلطنتی پیروان با یک میل شدید برای توانگری, طلا, و طلا بیشتر است.

تیوی جزئیات

ملکه بعد از ظهر چای هزینه £55 به ازای هر نفر 65 پوند در هر فرد از جمله یک لیوان Veuve Clicquot, £70 به ازای هر نفر از جمله یک لیوان Veuve Clicquot آناناس و 75 پوند در هر فرد از جمله یک لیوان Ruinart blanc de blancs.

10 هوایی خیابان W1B 4DY; hotelcaferoyal.com

آینه اتاق در چوب بلسان بنفش لندن

تنظیم

واقع در قلب از چوب بلسان بنفش لندن, آینه, اتاق طراحی شده است که شبیه به یک جعبه جواهر با هنرمندانه سرپرستی کف تا سقف آینه کاری و جادار, سالن, سبک, صندلی. آن را گسترده و آرام فضا که با این نسخهها کار برای هر دو چای برای دو نفر و برای گروه های بزرگتر. کتاب ساعت و خرده ریز و سبز رنگ آن را ساده احساس به عنوان اگر شما در یک گرند استقبال اتاق نشیمن.

آینه اتاق طراحی شده است به مانند یک جعبه جواهر با هنرمندانه سرپرستی کف تا سقف آینه کاری و جادار, سالن, سبک, صندلی

تیاو چای

بر خلاف پرنیان آرام از آینه اتاق پیکاسو هنر بعد از ظهر چای مدل های خود در اسپانیایی, نقاش, مجسمه ساز و printmaker روشن و جسورانه و زیبایی. اجرایی آشپز شیرینی مارک پرکینز به خود جلب کرد با الهام از عناصر پیکاسو کوبیسم و سورئالیسم مشارکت و دمدمی دکور چوب بلسان بنفش خود را.

در حالی که ساندویچ سنتی و شعار نیست – کاملا به خوبی با هم قرار داده و لذت بخش تجربه بالا است یک شکاف زمانی که شیرینی ها تنظیم هر کدام پس از یک پیکاسو آثار هنری است.

یک نور اسفنجی ساخته شده با مرنگ, حاوی رنگارنگ شکوفه پرتقال و عسل ganache و صدر با Turron طعم شلاق کرم شکلات را به تصویر می کشد آه کسانی که گیتار (1921) و و Valrhona Jivara موس شکلات با رنگ نارنجی genoise و انبه ژله با میوه شور مراجع رویا (1932). همه در حال لذت بخش در زیبایی و همچنین به خوردن.

پیکاسو هنر بعد از ظهر چای مدل های خود در اسپانیایی, نقاش, مجسمه ساز و printmaker روشن و جسورانه و زیبایی

اعتبار:
پاتریشیا نیون

تیاو شکوفا

تزریق در ارائه خریداری از Mariage Frères فرانسه شرکت چای است که پس از عمل پس از سال 1854 یکی از قدیمی ترین در جهان است.

کارکنان انتظار دارند فوق العاده در عمق دانش از این چای و تکمیلی شارژ شما می توانید سعی کنید برخی از انواع غیر معمول مانند مائوری آبی; برداشت در Waikato منطقه در نیوزیلند شناخته شده است برای محیط زیست تنوع و عطری از شبدر و عسل و چوب صندل و وانیل.

این کیک با الهام از پیکاسو آه کسانی که گیتار (1921)

اعتبار:
پاتریشیا نیون

بest برای

کوبیسم طرفداران هستند که در زیبایی و لذت بردن از آرامش پرنیان.

جزئیات

پیکاسو هنر بعد از ظهر چای هزینه £65 برای هر نفر 75 پوند در هر فرد با یک لیوان Ruinart چای و £110 در هر فرد با یک لیوان دم Pérignon, قدیمی, 2008.

252 بالا Holborn WC1V 7EN; rosewoodhotels.com

ثبت نام برای تلگراف لوکس عضویت در خبرنامه به صورت هفتگی خود را دوز طعم نفیس و نظر کارشناس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de