Lori Loughlin فایل به پرتاب کردن کالج رشوه خواری مورد مدعی ‘دولت سوء’

وکلای مدافع برای خانه پر ستاره Lori Loughlin و Mossimo Giannulli خواسته اند یک قاضی فدرال به پرتاب کردن خود را از کالج پذیرش رشوه خواری مورد ادعا سوء و به دام افتادن.

وکلای مدافع برای Loughlin, Giannulli و دیگر پدر و مادر متهم در عملیات “Varsity Blues” طرح گفت: ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل Gorton که رفتار دادستان در این مورد بود که زمینه را برای اخراج در دادگاه تشکیل پرونده در روز چهارشنبه.

“این فوق العاده دولت سوء رفتار ارائه شده در این مورد را تهدید می کند قبر آسیب زدن به متهمان و یکپارچگی این اقدام” وکلای نوشت: در پرونده. “که سوء رفتار را نمی توان نادیده گرفت.”

Loughlin و Giannulli بلند اعتراض خود را به بی گناهی در این طرح که همچنین شامل یک میزبان از دیگر برجسته پدر و مادر از جمله بازیگر Felicity Huffman که محکوم شد به مدت دو هفته در زندان, جامعه, خدمات و $30,000 خوب پس از شفاعت گناه سال گذشته است.

زن و شوهر می گویند آنها غافل بودند که طرح متفکر ویلیام خواننده خیریه بود نه واقعی زمانی که آنها به او $500,000 به عنوان یک کمک مالی. دادستان ها می گویند که پول در نظر گرفته شده برای خرید دو دختر خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در قایقرانی بورسیه با وجود نه دختر شرکت کننده در ورزش.

وکلای دفاع اصرار دارند که یادداشت های نوشته شده توسط خواننده نشان می دهد که ماموران فدرال تحت فشار او را به متقاعد کردن پدر و مادر به توافق برسند که پول تشکیل یک پرداخت برای کالج پذیرش به جای کمک در ثبت مکالمات تلفن.

“یادداشت های دولت است که عوامل browbeat خواننده و دستور او را به دروغ به منظور استخراج شواهد گمراه کننده بود که مغایر با حقایق واقعی است که خواننده توضیح داده شده بود به عوامل” وکلای نوشت.

Lori Loughlin outside court
دادستان فدرال می گویند بازیگر Lori Loughlin و شوهر Mossimo Giannulli اهدا $500,000 به جعلی خیریه در تلاش برای خرید پذیرش کالج را برای دختران خود.
یوسف PREZIOSO/خبرگزاری فرانسه/گتی

دادستان بدرفتاری با عدم ارائه یادداشت به دفاع تا ماه گذشته به وکلای مدافع استدلال می کنند در اتهام تلاش برای محور متهمان به شفاعت گناه.

“در حالی که خودداری یادداشت ها و بسیاری از دیگر نمونه هایی از مواد exculpatory اطلاعات دولت اقدام به اجبار متهمان به شفاعت گناه با تهدید که اگر آنها نمی, آنها را به اتهام های اضافی” را نوشت وکلا.

اگر این مورد است و نه رد وکلای مدافع می پرسید که قاضی پرتاب کردن تماس های ضبط شده بر اساس شواهد و مدارک بود “آلوده” با توجه به این ادعا فشار مبارزات انتخاباتی.

Loughlin و Giannulli pled گناه نیست به رشوه, کلاهبرداری و پول شویی توطئه اتهامات پس از تحت تعقیب در 2019. آزمایشی خود را برای ماه اکتبر و آنها می تواند به صورت یک زندان های طولانی مدت تا 50 سال در صورت محکومیت همراه با میلیون ها دلار جریمه.

نیوزویک رسیده به باراک اوباما در بوستون نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de