لس آنجلس می شود عمده شهرستان به ارائه رایگان Coronavirus تست به همه ساکنان علامتی یا نه

مقامات اعلام کرده اند که لس آنجلس را تبدیل به اولین شهر بزرگ ایالات متحده به ارائه رایگان coronavirus تست به ساکنان صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال نشان دادن علائم.

گسترش آزمایش اعلام شد شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. آزمون قبلا در دسترس برای افرادی که دچار علائم و یا برای کسانی که در ضروری مشاغل پرخطر مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“لس آنجلس را تبدیل به اولین شهر بزرگ در آمریکا به ارائه widescale تست برای تمام ساکنان آن با یا بدون علائم” Garcetti گفت. “کسانی که با علائم خواهد شد البته باید اولویت… این آزمون رایگان برای عموم بدون هیچ هزینه در تمام برای شما.”

“اما شما نمی توانید یک قیمت در صلح از ذهن دانستن که شما می توانید آلوده نیست کسی در اطراف شما,” او اضافه شده است.

در علاوه بر این به کسانی که ساکن این شهر در این آزمایش در دسترس خواهد بود برای همه ساکنان در شهرستان لس آنجلس, پرجمعیت ترین و یکی از بزرگترین شهرستانهای استان در کشور با حدود 10 میلیون نفر در یک منطقه که شامل بیش از 4000 کیلومتر مربع است.

بیش از 22,000 نفر در لس آنجلس به حال آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان از آوریل 29, از جمله بیش از 1 ، 000 مرگ و میر. گسترش تست می تواند یک عامل کلیدی در موفقیت کاهش خطر جدید سنبله در موارد زمانی که اقتصاد شروع به بازگشایی شده است.

“همراه با دست شستن و ضد عفونی پوشش چهره ما و اجتماعی فاصله تست یکی از بهترین ابزار ما برای جلوگیری از گسترش این ویروس گفت:” Garcetti.

Bolinas کوچک ساحلی جامعه در شمال کالیفرنیا شد برای اولین بار به آزمایش تمام ساکنان در اوایل این ماه به عنوان بخشی از یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. با کمال تعجب هیچ یک از 1,800 ساکنان آزمایش مثبت برای این ویروس اگر چه برخی می تواند نتایج منفی کاذب. شهر رعایت دقیق پناهگاه در محل سفارشات و ممنوع در خارج از بازدید کنندگان در طول بیماری همه گیر.

تست در دسترس است در لس آنجلس تنها با وقت قبلی. Garcetti حساب توییتر به اشتراک گذاشته شده یک لینک برای ساکنان به برنامه آزمون آنلاین در روز چهارشنبه.

شهردار گفت که گسترش تست لازم بود چرا که بسیاری از کسانی که قرارداد این ویروس ممکن است بدانید که آنها آلوده به دلیل عدم وجود علائم.

“ما می دانیم coronavirus قاتل خاموش است که حرکت می کند بی سر و صدا از طریق جمعیت و بسیاری از افرادی که به این بیماری نمی دانند که آنها آن را” Garcetti گفت. “این نشان می دهد که چرا ساخت و تست در دسترس به هر کسی که می خواهد آن ضروری است.”

نیوزویک رسیده به Garcetti را به صورت اضافی در نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Eric Garcetti
شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گوش به عنوان فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom صحبت می کند در مقابل بیمارستان کشتی USNS Mercy لنگر انداخت در بندر لس آنجلس در مارس 27, 2020.
کارولین Cole-استخر/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر