لس آنجلس فایل اتهامات چهار مغازه ها برای نقض ‘امن تر در خانه’ سفارش

روز جمعه در لس آنجلس دادستان پرونده اتهامات جنایی علیه چهار فروشگاه ماند که باز با وجود شهردار اریک Garcetti اجرایی “امن تر در خانه” سفارش خواستار تعطیلی همه غیر ضروری کسب و کار. اتهامات علامت گذاری به عنوان شناخته شده به عنوان مثال از یک شهر تعقیب کسب و کار است که بی اعتنایی سفارشات به شاتر میان coronavirus بیماری همه گیر.

این پیگرد قانونی کسب و کار در حال برادر کفش, تجارت, تخفیف, الکترونیک, the FRANCES فروشگاه دود و جعبه دود فروشگاه. علاوه بر این چهار مغازه های شهر دفتر دادستان می گوید آن را با توجه به تعقیب 30 کسب و کارهای دیگر متهم عامل در برابر شهر ،

با توجه به LA بارشهر تحت پیگرد قانونی کسب و کار تنها پس از عرض حاضر به طور داوطلبانه پایان عملیات با وجود هشدارهای توسط شهردار به تازگی راه اندازی کسب و کار سفیران برنامه.

برنامه تماس و هشدار noncompliant کسب و کار به توقف عملیات تحت مجازات قانونی ممکن است اتهامات عنوان شده علیه. Noncompliant کسب و کار در صورت تخطی از قانون و اتهامات دیگر ممکن است استناد و ابزار بسته آف توسط شهرداری و اداره آب و برق.

“غیر ضروری کسب و کار باقی مانده باز در این زمان خطر اندازد بهداشت عمومی و ایمنی” شهر Atty. مایک Feuer گفت: انتشار, “و من متعهد است که با شور و نشاط اجرای شهردار سفارش.”

شهردار Garcetti تکرار Feuer احساسات را بیان کرد: “ما می خواهیم به مردم اجازه می دانم که ما در این مورد جدی است که کسب و کار است که وقیحانه نقض این خواهد بود که تعطیل کوتاه مدت و پیگرد قانونی در میان مدت نیز هست.”

Los Angeles California
مردم راه رفتن و گذشته بسته فروشگاه جبهه در ساحل ونیز در لس آنجلس در مارس 20, 2020, یک روز پس از لس آنجلس اعلام کرد که نزدیک به مستند اصرار تمام ساکنان به ماندن در خانه به جز نیازهای ضروری.
فردریک J. Brown/خبرگزاری فرانسه/گتی

تا کنون 46 متحده خواستار خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار—تنها آرکانزاس, نبراسکا, داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی نیست با توجه به ABC News. در حالی که جزئیات از ایالت به ایالت متفاوت ترین اجازه می دهد زیر را “ضروری” کسب و کار باقی می ماند باز: داروخانه ها, منابع غذایی, بانک ها, ایستگاه های گاز ، laundromats فروشگاه سخت افزار و ادارات دولتی.

در ضمن دیگر مغازه های سالن زیبایی, مکانهای تفریحی, ورزشگاه, میله, ناهار خوردن در رستوران ها و مناطق تفریحی عمدتا تلقی شده است “غیرضروری” و به طور نامحدود.

وضعیت افزایش اختلافات بیش از آنچه واجد شرایط به عنوان یک کسب و کار ضروری. برای مثال متحده اجازه داده اند شاهدانه خرده فروشان و فروشگاه ها مشروب را باز باقی می ماند و تا حدی به عنوان یک وسیله مصرف خودسرانه دارو در طول اپیدمی اما باید بسته, تفنگ, فروشگاه ها.

در مارس 27, National Rifle Association, دوم متمم بنیاد و سلاح گرم سیاست ائتلاف و دیگر شاکیان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom و Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا به اتهام نقض متمم دوم به دلیل سفارشات خود را به طور موثر بسته مغازه اسلحه در نتیجه محدود کردن فروش اسلحه گرم.

“اسلحه گرم و مهمات خرده فروشان مسلما ارائه ضروری ترین عملکرد کسب و کار ممکن است قادر می سازد کالیفرنیا به صورت قانونی از خود دفاع عزیزان خود و اموال خود را” کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de