خود را از دست داد ؟ در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک “تماس با ردیاب”

سی بی اس آمریکا | No comments

به عنوان ایالات متحده بیکاری soars به تاریخی سطوحداغترین کار از سال می تواند یک نجات دهنده زندگانی: تماس با ردیابی. حاوی coronavirus به عنوان اقتصاد به تدریج بازگشایی شده نیاز فوری برای صدها هزار نفر از افراد آموزش دیده برای شناسایی افراد آلوده و پیگیری کردن هر کسی و هر کس می تواند آنها را در معرض ویروس.

در غیاب فدرال طرح برخی از شهرستان و دولت در بخش سلامت در حال حاضر به دنبال برای پر کردن هزاران نفر از این موقعیت. کارشناسان تخمین می زنند که بین 100000 تا 300,000 تماس با ردیاب — که می توانید درآمد تا $65,000 در هر سال مورد نیاز خواهد بود در سراسر کشور بر اساس دولت جمعیت و پیش بینی COVID-19 عفونت نرخ.

“من فکر می کنم که این یک کار فوق العاده برای افرادی که furloughed و این چیزی است که مردم می تواند آموزش دیده برای انجام” گفت: Roger شاپیرو یک استاد پزشکی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد. “در آن طول می کشد برخی از آموزش اما آن را غیر ممکن است برای آموزش تقریبا هر کسی با معقول مهارت های اجتماعی که می تواند کار کردن یک اسکریپت شروع گفتگو با مردم انتقال چند پیام کلیدی و جمع آوری داده ها,” او گفت:.

شاپیرو انتظار دارد تقاضا برای تماس ردیاب برای رفتن به کسب و کار شروع به بازگشایی و آمریکایی از سرگیری فعالیت های عادی که کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند می تواند باعث عفونت ویروس به شعله ور شدن. “این فوق العاده به رشد صنعت در حال حاضر با توجه به وضعیت اقتصادی,” او گفت:.

آنچه که در تماس با ردیابی?

تماس با ردیابی یک محاکمه و درست با رویکرد شامل عفونت. آن است که معمولا استفاده می شود برای جلوگیری از عفونت ايدز و سل.

تماس با ردیاب شناسایی افراد آلوده بر اساس نتایج آزمون به دست آمده توسط شهرستان و دولت بهداشت و درمان بخش است. سپس آنها را از تماس با مردم — در ابتدا توسط تلفن در اکثر موارد — که آزمایش مثبت برای coronavirus. ردیاب را بپرسید آنها را به یاد بیاورید که نام هر کس که با آنها به تازگی آمد. در نهایت تماس با ردیاب را هشدار می دهند کسانی که مردم از آنها بالقوه قرار گرفتن در معرض توصیه آنها را به خود قرنطینه و ارائه آنها را با دسترسی به منابع آنها ممکن است نیاز به دنبال پروتکل.

مهار روش موثر در اخلال در انتقال زمانی که فرد مبتلا در تماس فورا اطلاع داده است که آنها را در معرض شده است. اما نتایج تست سرعت میباشد گفت: چریستینا Coyle, یک استاد در دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت عمومی و قبلا یک تماس ردیاب برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“اگر سه روز تاخیر بین آزمون و نتایج بسته به جایی که آن شخص می رود صدها نفر از مردم در معرض می تواند در مقابل اگر فرد آزمایش شده است و نتایج 15 دقیقه بعد از آنها می توانید شروع به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی بلافاصله,” او گفت:. “هنگامی که شما نمی دریافت نتایج برای یک زن و شوهر از روز ارزش تست تا حد زیادی کاهش یافته اگر آنها نمی تواند تبدیل به اطراف به سرعت برای اهداف تماس با ردیابی.”

کومو به تشریح طرح “ردیابی ارتش” برای مبارزه با کروناویروس

نرم افزار می تواند کمک بیش از حد. اپل و گوگل ساخته شده اند ابزار در دسترس برای سازمان های بهداشت عمومی به طوری که آنها می توانید تماس ردیابی برنامه های کاربردی است که اجازه می دهد coronavirus مثبت افراد به رکورد خود را تشخیص و با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای هشدار به دیگر کاربران برنامه است که آنها تا به حال شده است در نزدیکی.

اما کارشناسان استرس است که تکنولوژی نمی تواند جایگزین انسان تماس با ردیاب که طولانی انجام مصاحبه و انجام کارآگاه مانند کار در شکار بی شمار و مسیرهای پیچ در پیچ بیماری می توانید آن را به عنوان نژادها را از طریق جمعیت.

“تماس با ردیابی برنامه های کاربردی ممکن است مکمل انسان, تماس, ردیابی و اضافه کردن بهره وری, اما آنها نمی جای تمام چیزهایی که شما می توانید آموزش ارتش از تماس با ردیاب به تماس تماس با ما و رسیدن به” شاپیرو گفت. “بنابراین بسیاری از چیزهایی که رفتن به یک تماس خواهم که کمک می کند که کسی درک ماهیت تماس و آنچه که باید در مورد آن انجام دهید اگر آنها بیمار است.”

در ضمن یک مقاله از موسسه بروکینگز معتقد است که تماس-ردیابی نرم افزار می تواند تهدید حریم خصوصی و “خدمت به عنوان وسایل نقلیه برای سوء استفاده و دروغ در حالی که ارائه یک احساس امنیت کاذب برای توجیه بازگشایی محلی و اقتصاد ملی و قبل از آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

آیا من نیاز به تجربه است ؟ چه مهارت ها مورد نیاز است ؟

متقاضیان برای تماس با ردیاب موقعیت نمی نیاز به یک پس زمینه در مراقبت های بهداشتی اما قوی و مهارت های فردی و همدلی هستند musts ، حداقل داشتن علاقه بهداشت عمومی نیز می رود راه طولانی است. مرکز تماس کارکنان اغلب موفق “بیماری کارآگاهان” به عنوان تماس با ردیاب نیز شناخته شده است.

“درک که آنها نیاز به پزشکان و یا دکترای خود را در سطح اپیدیولوژی دقیق نیست در همه. آنها باید علاقه به بهداشت عمومی و راحت با اصطلاحات پزشکی. اما اساسا اگر شما راحت صحبت کردن به مردم, پاسخ به سوالات و جمع آوری اطلاعات شما می توانید آن را انجام دهید” Coyle گفت.

در حالی که یک layperson آموزش می تواند در سلامت عمومی روش های آشنایی با جامعه — به منظور دسترسی به مخاطبین —و توانایی برای ایجاد اعتماد در دیگران هستند و همچنین ویژگی های ضروری.

“[Y]ou تماس از وزارت بهداشت و درمان, و شما نیاز به ایجاد اعتماد در آن افراد است. بنابراین درک از محرمانه بودن مسائل اطراف جمع آوری اطلاعات از آنها خواسته برای و چگونه از آن خواهد شد به اشتراک گذاشته شده — شما باید قادر به توضیح همه از آن,” دکتر گفت: Amanda کستل سابق اپیدمی هوش مسئول خدمات برای CDC و استاد اپیدمیولوژی در hariri دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن.

“شما نیز دعوت مردم زمانی که آنها بیمار هستند به خوبی احساس نمی کرد در مورد تاثیر این می تواند در خانه خود زندگی و شغل خود را به طوری که آن را مهم همدلانه و ارائه اطمینان به افراد به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

انگلستان راه اندازی ردیابی نرم افزار برای ردیابی COVID-19

یکی دیگر از صفت مطلوب در متقاضیان توانایی قانع کننده و متقاعد کردن مردم به خود-قرنطینه اگر آنها شده اند می تواند در معرض ویروس. و در حالی که وظیفه اساسی ردیابی عفونت نسبتا ساده است تلاش به سرعت پیچیده تر می شود هنگامی که مردم خواسته برای ورود به قرنطینه.

“سپس شما باید به در نظر گرفتن هر فرد و مراقبت از آنها نیاز دارید و شال خدمات مورد نیاز به کمک به آنها را از طریق جداسازی” گفت: لری ترمل Freeman, مدیر عامل شرکت از انجمن ملی از شهرستان و شهر بهداشت مقامات یک گروه مدافع که با پشتیبانی از تقریبا 3,000 ادارات بهداشت محلی.

“بسیاری از مردم آسیب پذیر در جوامع ندارد و بسیاری از منابع آنها نمی توانند جدا از آنجا که آنها نیاز شغل خود را ازفریمن گفت: “و شاید آنها احساس خطر می کنند که کار خود را به پایان خواهد رسید و یا آنها نمی توانند جدا از آنجا که آنها زندگی می کنند در چند خانه و آنها را آلوده هر کس دیگری در خانه است.”

به طوری که استخدام?

در میان طرح به استخدام تماس با ردیاب در حال حاضر در جریان است:

  • در ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو در هفته گذشته اعلام کرد که دولت استخدام به 17,000 ردیاب به عنوان بخشی از یک بازگشایی استراتژی در هماهنگی با بلومبرگ Philanthropies و دانشگاه جانز هاپکینز.
  • شهر نیویورک, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی با همکاری صندوق برای بهداشت عمومی در شهر نیویورک به استخدام خود سپاه از تماس با ردیاب. متقاضیان موفق را کسب حقوق و دستمزد $65,000.
  • در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom گفت که او می خواهد 10,000 تماس با ردیاب بررسی شبکه انتقال در سراسر کشور.
  • ماساچوست به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای جذب 1,000 افراد را به انجام تماس ردیابی فعالیت های در کنسرت بوستون غیر انتفاعی همکاران در سلامت. کار خود را شرح نقل نیاز به “مهارت های فردی بسیار عالی” و “توانایی ارتباط برقرار کردن حرفه ای با فرهنگی متنوع افراد در طول زمان بحران و پریشانی.” در حالی که تسلط به زبان انگلیسی مورد نیاز است که توانایی به صحبت می کنند و دوم نیز با ارزش با توجه به ارسال کار. کار و دستمزد است نه تبلیغ.
  • گرجستان وزارت بهداشت نیز تبلیغات دهانه برای تماس با مربیان که می توانید انتظار برای کسب درآمد تا 15 دلار در هر ساعت برای کار خود را. حداقل مدارک تحصیلی شامل دیپلم دبیرستان عالی و مهارت های فردی و بیشتر.
  • در واشنگتن دی سی Contrace بهداشت عمومی سپاه یک سرمایه گذاری اجتماعی است که کمک های محلی و سازمان های دولتی صفحه نمایش و آموزش افرادی که می خواهید برای تبدیل شدن به تماس با ردیاب (به در نظر گرفته شود در اینجا اعمال می شود.)
  • واشنگتن فرماندار جی Inslee ماه گذشته گفت که او انتظار می رود حدود 1,500 تماس با ردیاب به کار در وزارت امور خارجه در اواسط ماه مه.

فریمن توصیه می کند که متقاضیان خود چک محلی و ایالتی ادارات بهداشت برای دیدن اگر آنها در حال استخدام.

“ادارات بهداشت محلی انجام شده است تماس, ردیابی از آغاز زمان هستند و قطعا به خوبی آشنا و با تجربه در آن,” او گفت:. “اما زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به مقیاس پاسخ بر اساس تهدید در جامعه وجود دارد باید یک افزایش در نیروی کار به جای آنچه در جریان است با این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>