لوئیزیانا اجازه می دهد تا مو سالن و رستوران و سینما برای بازگشایی جمعه به عنوان Coronavirus بهبود بیش از 22,000

نیوزویک | No comments

فرماندار لوئیزیانا جان ادم ادواردز اعلام کرد که دولت خود را برای حرکت به فاز اول آن طرح بازگشایی پنج شنبه, اجازه می دهد رستوران ها و قمار باز در 25 درصد از حداکثر ظرفیت خود را.

مقامات بهداشت در لوئیزیانا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه از coronavirus گزارش روز دوشنبه که 22,608 مردم احتمالا بهبود از بیماری جدید از مجموع 31,815 گزارش موارد مثبت.

با استناد به مکالمات با مراقبت های بهداشتی مقامات و دولت داده ادواردز گفت: در طول یک شنبه اخبار جلسه که “آینده اعلام خواهد شد احتمالا صادر شده در روز پنج شنبه و احتمالا موثر جمعه.” او همچنین گفت: منظور خواهد بود در محل به مدت 21 روز.

“اقامت در خانه سفارش برداشته خواهد شد برای همه” خواندن بیانیه ای از Edwards’ دفتر روز دوشنبه “اما ما را تشویق کسانی که آسیب پذیر افراد به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.”

رستوران ها اجازه خواهد داشت برای نگه داشتن محیط داخل جدول خدمات در 25 درصد از حداکثر ظرفیت خود را. صندلی در فضای باز خود ادامه خواهد داد و اجازه داده می شود با اجتماعی فاصله پروتکل نگهداری می شود.

کازینو و پوکر ویدئو purveyors نیز مجاز به باز کردن در 25 درصد حداکثر ظرفیت. مسابقه اسب نیز ممکن است بازگشایی برای کسب و کار بدون هر گونه تماشاگران در غرفه اگر تایید شده توسط لوئیزیانا مسابقه کمیسیون.

john bel edwards
فرماندار جان ادم ادواردز اعلام کرد که Lousiana اقامت-در-خانه سفارش خواهد بود برداشته اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی در روز جمعه.
جاناتان Bachman/گتی

گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر اجازه خواهد داشت به اتفاق چند راهنمایی از کاخ سفید توصیه می کند در برابر چنین اعمالی. ادواردز’ دفتر می گوید او را “همچنان همه را تشویق به رعایت این هدایت است.”

لوئیزیانا نیز تشویق ساکنان آن را به پوشیدن ماسک صورت اما نه الزامی پوشش صورت در تنظیمات عمومی.

“من معتقدم که ما در حال اعتصاب تعادل مناسب با این طرح” ادواردز گفت: “و بدیهی است که تعادل بین سلامت عمومی از یک طرف و این اضطراری برای بهداشت عمومی و دوباره درگیر شدن بیشتر اقتصاد ما بیشتر از کسب و کار ما باز کارفرمایان به کار مشتریان در فروشگاه ها و رستوران ها و غیره.”

در حالی که سالن های سینما و مراکز تناسب اندام نیز ممکن است باز در 25 درصد از حداکثر ظرفیت کسب و کارهای دیگر از جمله سرو خال کوبی, ماساژ, موسسات و چشمه های معدنی بسته باقی می ماند.

مجالس ترحیم و عروسی و خدمات عبادت نیز ممکن برگزار شد و در داخل با استفاده از 25 درصد از حداکثر ظرفیت دستورالعمل اما هیچ محدودیت اندازه قرار داده شده در خدمات فضای باز تا زمانی که اجتماعی فاصله پروتکل ها نگهداری می شود.

“در حال حاضر این داده ها نشان می دهد بهبود و ما نیز در حال حاضر بسیار قوی تر تست و قرارداد ردیابی برنامه در جریان است که اجازه خواهد داد که ما را بهتر شناسایی موارد و منزوی کسانی که ممکن است آلوده شده اند” ادواردز گفت. “با این حال ما نه از جنگل و اگر ما دیدن چشمگیر افزایش موارد ما ممکن است به افزایش محدودیت. زندگی ما نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی برای برخی از زمان.”

نیوزویک رسیده به فرماندار ادواردز’ به نظر بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>