ساکنان لوئیزیانا, اعتراض کلیسا برای هجوم Coronavirus تجمعات بان کی مون برای برگزاری خدمات: ‘خدا نمی خواهم احمق’

تظاهرات های نصب شده در مقابل یک لوئیزیانا کشیش که همچنان به سرپیچی از بهداشت عمومی اقدامات در طول COVID-19 همه گیر توسط بارها و بارها برگزاری کلیسا بزرگ خدمات.

Rev. تونی طلسم زندگی خیمه کلیسا در مرکزی, لوئیزیانا دستگیر شد و با صدور چند بزه اتهامات سه شنبه برای برگزاری خدمات با وجود فرماندار جان ادم ادواردز صدور سفارشات نیاز ساکنان به ماندن در خانه و منع تجمع بیش از 10 نفر. خدمات در کلیسا از سر گرفت همان شب طلسم دستگیر شد.

املا اصرار داشت که محله های کشیش نشین که شرکت خدمات که بیش از 1000 نفر هستند در معرض خطر به دلیل ویروس “با انگیزه های سیاسی.” معترضان به تازگی آغاز شده به نظر می رسد در خارج از کلیسا واقع در حومه شهر باتون روژ.

یکی از معترضان در سه شنبه شب خدمات برگزار می شود نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “خدا دوست ندارم احمق” در حالی که یکی دیگر از صحبت کردن در برابر اجتماعات بزرگ با هدف یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در محله های کشیش نشین با توجه به آسوشیتد پرس.

Church goers
با وجود هشدار دادند که آنها می تواند شتاب گسترش بیماری در تعدادی از ایالات متحده کلیساها حاضر به رعایت ممنوعیت در مجامع عمومی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.
گتی

محلی کمدین لنس Woolie که با استفاده از نام “لنس Knippers,” جریان زندگی می کنند اعتراض کلیسا به Facebook در صبح روز یکشنبه. این ویدئو نشان می دهد Woolie پوشیدن موقت hazmat کت و شلوار و دارای حق اعمال یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در حالی که خواندن معابر کتاب مقدس و با اشاره به کلیسا به عنوان یک “فرقه است.”

“شما پزشکان گفتن شما به ماندن در خانه و سرعت گسترش یافت و شما باید یک کشیش که مانند” بیایید با هم و جشن,'” Woolie گفت: این لیوینگستون محله اخبار. “من درک نقش کلیسا, اما من می خواستم به یک مثال است.”

در یک شنبه Facebook, پست, کشیش گفت که او خواهد بود و با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی برای رسیدگی به این وضعیت در روز پنج شنبه. جلسه تنظیم شده است که شامل یک پیام حمایت از سابق آلاباما judge Roy Moore که از دست دو کمپین برای آمریکا صندلی بعد از اخبار خود ادعا تجاوزات جنسی از نوجوانان زیر سن قانونی پدید آمده است.

طلسم ادعا کرده است که او در حال آزار و اذیت برای اینکه یک مسیحی اصرار دارد که خود را مذهبی و حقوق را باید مقدم بر نگرانی ها در مورد انتقال یک بیماری بالقوه کشنده.

“این یک نگرانی است. این ویروس به اعتقاد ما با انگیزه های سیاسی است. ما برگزاری مذهبی حقوق عزیز و ما در حال رفتن به جمع آوری مهم نیست که چه کسی می گوید” املا گفته WAFB در 17 مارس است.

پاستور همچنین ادعا کرد که “مسح دستمال” او ارائه می دهد در کلیسا قدرت به درمان بیماری های متعدد نشان می دهد که دستمال نیز می تواند موثر در برابر COVID-19.

“سرطان شفا در اینجا مردم شفا HIV در این خدمات و اعتقاد ما بر این است که امشب ما هم قصد عبور از مسح دستمال به افرادی که ممکن است ترس که ممکن است یک بیماری و ما معتقدیم که کسانی که مسح دستمال رفتن که شفا فضیلت است که برای رفتن بر روی آنها نیز گفت:” طلسم.

عصر ایران رسید, زندگی خیمه کلیسا از نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de