لویی مترو شورا رای به ممنوعیت استفاده از هیچ-knock حکم

لویی مترو شورا در روز پنج شنبه رای دادند به اتفاق آرا به ممنوعیت استفاده از “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو CBS وابسته WKLY-تلویزیون گزارش شده است. این لایحه “Breonna قانون” نامگذاری شد پس از Breonna تیلور26 ساله تکنسین اورژانس که کشته شد توسط پلیس مواد مخدر در طول یک حمله در خانه اش در ماه مارس است.

شهردار گرگ فیشر در توییتر گفت: او قصد دارد برای ثبت نام در این لایحه به زودی از آن بازدید میز خود: “من به حالت تعلیق در استفاده از این حکم به طور نامحدود در ماه گذشته و از صمیم قلب موافق با شورا است که خطر ابتلا به ساکنان و افسران با این نوع از جستجو سنگین تر بودن از هر گونه بهره مند شوند.”

این قانون نیاز به افسران برای پوشیدن بدن دوربین هنگام اجرای جستجو در حکم WKLY گزارش.

پلیس وارد تیلور خانه در مارس 13 با یک حکم به جستجو برای مواد مخدر — اما با توجه به طرح دعوی در دادگاه توسط خانواده او هیچ یک یافت شد. تیلور به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار. WLKY گزارش می دهد که مقامات گفته اند که ماموران نمی شد و نیاز به پوشیدن دوربین زیرا آنها ساده-لباس ماموران مبارزه با مواد مخدر.

افسران — Jon Mattingly, 47; Myles Cosgrove, 42; و برت Hankison, 44 — که قرار است در اداری انتقال. هیچ یک از افسران متهم شده اند در تیلور مرگ با وجود تماس های گسترده از مردم برای انجام این کار است.

شهردار فیشر گفت: شهر نمی تواند در حال حاضر خاتمه افسران به دلیل قرارداد بین برادرانه منظور از پلیس و شهر تصریح می کند که افسران نمی توان اخراج قبل از بررسی کامل است WLKY گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de