از غروب سراسر پوشیده از برف مناظر برای پس از شام tipples زل زده مهتابی در سراسر دریاچه, همه, ایده عاشقانه متفاوت است. با روز ولنتاین در ذهن نویسندگان ما سهم خود را به یاد ماندنی ترین تجربیات سفر à deux

مدتها در انتظار زیارت به جهان رمانتیک ترین باغ

Destination باغ Ninfa, ایتالیا

ارتباط مرحله ده سال سالگرد

ما برای اولین بار آن را دیدم در یک فیلم مستند و سقوط کرد ، Ninfa است خراب ایتالیایی قرون وسطی شهر و خیابان های آن و کلیساها و سپس خالی از سکنه و بیش از حد رشد, قبل از اینکه landscaped: گل ادریسی و یاس مجاز به گسترش در سراسر دیوارهای سنگی; اوکس درختان سرو و صنوبر را تشویق به رسیدن به شاخه های خود را در سراسر رودخانه; آن مراتع پوشیده از چمن چپ به جلوه های ویژه گرافیکی را به باغ های گیلاس و باغ مرکبات.

مانند هر paradise گرفتن وجود دارد در زمان. آن را به ندرت در طول سال با چند اپراتور تور. عامل در دو کودکان نوپا و دو خواستار استخدام و به نظر می رسید غیر ممکن است. آن زمان 10 سال سالگرد عروسی تا در نهایت آن را به اتفاق می افتد در خود ما است. است که نه فقط بدون فرزند اما بدون هر کس دیگری در تمام. ما از قبل رزرو تور لغو شد اما یک بار در طول عمر تغییر ناگهانی ما اجازه به راه خود ما. پس از یک تور با راهنما ما سرگردان در امتداد مسیر به تنهایی تنفس در هوا با رایحه ای ملایم و نوشیدن از آب استخر. ما برداشت پرتقال و آن را پشت تکیه باستانی بلوط پا آویزان در آب سرد و غرق در Ninfa سحر و جادو.

باغ Ninfa ارائه یک نوع خاص از روستایی سحر و جادو به romantics

اعتبار:
کپی رایت Clive نیکولز/Clive نیکولز باغ تصاویر

آن اتفاق می افتد را ببینید رم و Ninfa با Brightwater تعطیلات در چهار روز سفر از £1,295 pp (brightwaterholidays.com).

کلر Irvin

دریاچه ایتالیا از طریق کلاسیک ویلا و هتل قصر

مقصد دریاچه کومو ماجیوره و بیشتر

ارتباط مرحله سعی و آزمایش

“ایتالیایی دریاچه مجموعه ای استاندارد که توسط سایر مناظر طبیعی باید در نظر گرفته شود.”

“چه کسی گفته ؟” او پرسید.

“من” به من گفت. “من فکر کردم شما می خواهم که به رسمیت شناخته شده من است.”

ما می خواهم ازدواج کرده و برای چندین دهه است. او معمولا به رسمیت می شناسد من. به هر حال من درست بود. دریاچه ها – کومو ماجیوره و بقیه – ارائه ترین سیاره پر شور ترتیب از کوه ها و آب است. بشریت در پاسخ روستاها و ویلا اضافه کردن گریس به شکوه و جلال است.

ما Como ویلا درنگ در Monastero باغ در Varenna و به پایان رسید تا در Bellagio گراند هتل ویلا Serbelloni. این ترتیب زمینه, سالن لوستر و یک کوارتت زهی در شام. ما dined سپس نشسته و در مهتابی تراس مشرف به دریاچه. یک پیشخدمت صحبت با ما از طریق کنیاک را انتخاب کند. همسر من انتخاب یکی از آخرین, با فرض این امر می تواند ارزان ترین. آن نبود. این یک هنسی XO هزینه تقریبا به اندازه هر شیشه تمام نوشیدنی های دیگر ما همیشه می خواهم مست در هر کجا همه هم اضافه شده است. دوست داشتنی اگر چه با مهتابی, دریاچه آرامش و تمام.

“زیبا” او گفت:.

“هر چیزی برای شما،” سپس من خال خال پیشخدمت بازگشت. “اگر ما شاید می تواند جست و خیز یک دوم کنیاک.”

مجلل گرند هتل ویلا Serbelloni یکی از دریاچه کومو را بزرگترین مکان برای یک نوشیدنی

اعتبار:
فردریک DUCOUT

آن را اتفاق می افتد پرواز به میلان-برگامو با Rynair از £54. دو برابر در گراند هتل ویلا Serbelloni Bellagio از £359 (villaserbelloni.com).

آنتونی Peregrine

در جاده ها در غرب وحشی با شعله

مقصد وست تگزاس

ارتباط از مرحله پرت کردن تعطیلات

تابستان گذشته من خوش تیپ نوازنده از نشویل. برای ما تاریخ سوم من پرواز به Austin برای دیدار با او در هتل سان خوزه که در آن ما علامت خاموش چند ملزومات: یک لوکس شیب در بارتون چشمه و tacos در وراکروز قبل از بیدار شدن از خواب در اوایل صبح روز بعد به درایو را به تگزاس غرب وحشی.

راه سفر نمی کنید خیلی رمانتیک تر از اینجا. مناظر جاست سینمایی تاریخی هتل ها (مانند Paisano در Marfa و گیج در ماراتن) در اتمسفر و کل سفر ما بود soundtracked توسط music در مستقل جشنواره مانند Trans-پیکس جشنواره موسیقی + عشق.

من شخصی نسخه ای از عاشقانه تا به حال هرگز هر چیزی برای انجام با گل و شامپاین و داد و بیداد کن هتل ها. به ذهن من, عاشقانه شکوفه به موسیقی راک چشمگیر در افزایش و یا بیش از آن سوم بوربن در محلی’ شیرجه نوار. چه ساخته شده است آن را حتی بیشتر خاص بود که این احساس مثل یک منحط قرض هفته به عنوان من می دانستم که از من شروع شد و بعید است برای دیدن جیمی دوباره. برای این هفته در غرب تگزاس, ما سوار یک خودرو وام گرفته شده را از طریق یک چشم انداز و قرض خواب در قرض اتاق های هتل با ما قرض عاشقان.

سفرهای جاده ای دریافت نمی بیشتر عاشقانه است که در حیات وحش وست تگزاس

اعتبار:
اعتبار: ZUMA Press, Inc. / Alamy سهام عکس/ZUMA Press, Inc. / Alamy عکس سهام

آن را اتفاق می افتد پرواز به آستین از طریق نروژی از £298 بازگشت; اجاره یک جیپ (hertz.com); اقامت در هتل سان خوزه (bunkhousegroup.com) و گیج (gagehotel.com).

آنا هارت

یک minimoon از دست رفته در برف عمیق ترین تاریک ترین فنلاند

مقصد لاپلند فنلاند

ارتباط مرحله فقط ازدواج

ما نه به طور کامل ارسال-up-the-شراره از دست داد اما ما نمی دانیم که در آن ما شد یا نه.

من اسکن پاکسازی قبل از ما. سفید از زمین داستد در برف تقریبا توسط یک قاب, fuzzy سبز treeline بلد به یک پلاتین آسمان است. زیبا بود; تک رنگ شاهکار که هنوز هم آن را به عنوان سرد (بسیار). بود اما در مجموع کابوس است که در آن به حرکت.

پورشه بودی و من در ماه عسل در Iso-Syote در لاپلند فنلاند در شکار برای یک کابین در جنگل.

حرکت صعودی وجود دارد که تنها چهار ساعت از نور روز این دور شمال بود و هزینه های دیگر 20 luxuriating در لباس عروس مجموعه غوطه ور شدن در ما در اتاق وان آب داغ نهفته در سونا و به طور کلی خیس در سعادت. حرکت نزولی بود و ما در حال حاضر فقط سه ساعت برای پیدا کردن کلبه ساخت آتش طبخ ناهار و بازگشت به هتل قبل از death do us part. بیایید قوس سمت چپ ما موافقت کرد.

به عنوان پاداش برای دستیابی به هدف ما تنظیم خورشید بسیج قدرت کافی برای سوراخ تخته سنگ آسمان و از کار افتاده افق سوخته صورتی. در حال مرگ از نور بازیگران روشن و خاموش شدن در سراسر قطب شمال بی پایان چشم انداز قبل از ما عقب نشینی در داخل خانه به مقابله با یکی دیگر از شش ساعت از پژمرده شدن و قبل از شام.

سفر نویسنده هیو تلاش می کند برای پیدا کردن یک راه را از طریق برف در یک ماجراجویی حماسی پست عروسی

آن را اتفاق می افتد به بهترین وجه در خدمت پیشنهاد سفر در منطقه از £815pp (بهترین خدمت کرده است.co.انگلستان).

هیو موریس

مه in-تا سعادت در کالیفرنیا تاکستان

مقصد رفسنجان در کالیفرنیا

ارتباط مرحله Up-and-coming, قدیمی,

نشسته در سایه گرم از کالیفرنیا منتکیتو کوهپایه دوست دختر جدید من و من دو سوم از راه ما را از طریق یک بطری ظریف pinot نوآر و در حال حاضر eyeing دوم. پشت ما کوه basked در یک شطرنجی چهل تکه از نور و تنگی اما دور به شمال غرب, سفید سانتا باربارا مخابره کنار مات شمال اقیانوس آرام.

ما کاهش یافته است می خواهم برای هر یک از دیگر در دلتنگ لندن اما طراوت و شادی از شراب کشور ما جدید دوست دارم حتی بیشتر هیجان انگیز است. با مون بلان طعم خوشمزه خشک کن در حالی که تازه صدف, صدف و langoustines کردند و حتی شیرین منش.

هر روز صبح ما می خواهم سوار بر یک دو ساعت پیاده روی از San Ysidro در مرتع پرورش احشام به Santa Ynez کوه, هزینه های قبل از ما و بعد از ظهر bumbling بین اتاق مزه. حتی hangovers شد بیشتر سرگرم کننده با خوردن شکلات تیره در بستر ما ریورساید کلبه.

سه سال بر ما خود را با هم صاف و لذت بردن از چیزی بیش از supping شراب خوب را در آفتاب. هنگامی که در شک, ما موافقت می کنید که زندگی کوتاه است و آن است که همیشه ارزش باز کردن که بطری دوم.

یکی از صمیمی کلبه کنار رودخانه در San Ysidro در مرتع پرورش احشام

آن را اتفاق می افتد پرواز به لا از طریق بریتیش ایرویز برای £289 بازگشت. دو برابر در San Ysidro تگزاس شروع از £685 یک شب (sanysidroranch.com).

Simon Parker

یک interrailing ماجراجویی از پاریس به وین

مقصد برجسته از اروپا

ارتباط با مرحله اول گر عشق

من واجد شرایط به عنوان یک روزنامه نگار در همان زمان من حدود یک سال بود که در پایان مدرک خود. به جشن ما رزرو ما مناسب تعطیلات با هم: دو هفته Interrail سفر را از طریق اروپا است. من بسیاری از خاطرات شاد و خوشی از آن دو هفته: larking در موزه لوور, شنا در دریاچه ژنو تماشای غروب آفتاب بیش از گراند کانال در ونیز. در رم ما ترسیم قدم به قدم گریگوری پک و آدری هپبورن و تقریبا بی پول اما پیدا کردن لذت در هر یک از دیگر شرکت

که گفت: آنچه عمدتا به ذهن چشمه است فروزان استدلال: یکی در وسط از زوریخ, این منطقه نور قرمز هنگامی که ما خودمان را پیدا کنید قفل در آپارتمان ما; دیگر در مراحل Venezia سانتا لوسیا ایستگاه (من فکر می کنم آن چیزی است که در مورد یک نقشه). پس از آن زمان من به راحتی ، disorientated همراه بازگشت از صبح زود سفر به حمام در ما مطلوب پاریس خوابگاه پشت سر هم به اتاق اشتباه باعث شد ما سریع خارج شوید. به من ترس او سپس همین دوباره قطار شب به وین. ما با هم گیر کرده هر چند و پنج سال بعد ما در بسته بندی کیسه های ما برای ماه عسل ما است.

در رم شما می توانید ردیابی قدم به قدم گریگوری پک و آدری هپبورن

اعتبار:
©2018 روبرتو Moiola/روبرتو Moiola / Sysaworld

آن را اتفاق می افتد پانزده روز جهانی عبور از €332 (£281) (interrail.اتحادیه اروپا).

تام Mulvihill

مناقصه وداع نوزاد-رایگان تعطیلات در یک پرت و دور افتاده جزیره

مقصد موریس

ارتباط مرحله یک دختر بچه در راه

این تنها زمانی که شما بازگشت به خانه و زندگی حرکت می کند شما متوجه چقدر خاص یک babymoon شد.

آنها را آخرین فرصت برای تنبلی کردن در تخت دست نخورده به خواندن یک کتاب بی وقفه برای لذت بردن از زیاده وعده های غذایی که در آن شما لازم نیست که به دست آوردن یک کودک به غذا خوردن به عنوان مواد غذایی خود را رشد می کند ؛ لوکس Grand Gaube در موریس به ما همه از آن و بیشتر. آن را به اندازه کافی از ریخت و پاش به احساس خاص اما نه آنقدر که ما احساس گناه.

ما طبقه همکف اتاق جدا شد از ساحل توسط یک چمن خال خال با هممککس. ما به عنوان خوانده شده شنا و snoozed. ما راه می رفت و همه جا دست در دست. ما درنگ بیش از هر شام پنبه حلاجی شده در اطراف نام کودک و تلاش برای تصویر چگونه زندگی خواهد بود با سه. ما می تواند انجام داده ام یک جزیره تور اما دورترین ما جرأت شد در دو کایاک به خلیج.

در باغ های گرمسیری و یک درخت آرزوها اضافه می کنیم و ما به مجموعه ای از برچسب ها گره خورده با رشته است. آرزوی ما برآورده شد و ما نمی خواهد او را برای تغییر جهان است. اما اگر من می تواند به عقب در زمان به بطور منظم احساس که بی خیال تعطیلات یک بار دیگر من آرزو می کنم که بیش از حد.

غروب در موریس ساخته شده در یک پس زمینه مناسب برای babymoon شلیک

آن را اتفاق می افتد از £1,099 pp هفت شب’ B&B در لوکس Grand Gaube از جمله مستقیم BA پرواز (travelbag.co.انگلستان).

کاترین Lawrey

تابستان staycation هستید حاشیه با Aperols و شنا

مقصد بریستول و چراغ Brecon

ارتباط با مرحله جدید آغاز

من اولین سفر دور با من در حال حاضر-دختر آمد و نه در اوایل رابطه ما – یک هفته به عنوان ما می خواهم دوستان قبل از آن شده بود مرتب برای ماه – یک آخر هفته طولانی و برای اولین بار در بریستول و سپس در یک ماجراجویی ورزشی جشنواره در برکن چراغ.

تنظیم کردن ما بی هیجان. این یکی از کسانی که بار زمانی که همه چیز را توطئه می شود ، ما Airbnb یک اتاق زیر شیروانی با مخابره سقف و پنجره های اصلی مشرف به شهر است. ما شنا در میعادگاه قشنگ ساحلی احاطه شده توسط گل های گل قبل از نوشیدن Aperol spritzes در نوار. آن شب ما خوردند در کنزینگتون آغوش پایین کلید میخانه دوست داشتنی.

همه چیز در زمان به نوبه خود در ولز زمانی که من آمد با یک ویروس است. اما در حالی که با تب و لرز در یک چادر بود که چگونه من می خواهم پیش بینی سفر, مراقبت گرفته شده ساخته شده من احساس خوش شانس – و من انجام داده اند بوده است.

بازدید از بریستول لیدو در بهار یا تابستان به احاطه شده توسط گل گل

آن را اتفاق می افتد یک خوابه Airbnb در کلیفتون از £58.

راشل Cranshaw

خانه بازی در یک ماهیگیر کلبه توسط دریا

مقصد St Ives, کرن

ارتباط مرحله عشق جوان

ما تعطیلات زمستانی به سنت ایوس اولین بار نیست زمان آدم و من تا به حال شده دور هم بود اما پس از این سفر که من امیدوار بود که او شخص من همیشه تعطیلات با. ما را نجات داد تا به شام در پولمن حمل و نقل در قطار از لندن و بی احساس بطرف خود کش کرد به لباس پوشیدن و خرچنگ دوون حلزون اسکالوپ و سرویس sauvignon بلان با روستا نورد.

آن زمین سیاه و سفید هنگامی که ما وارد و در کوچک ماهیگیر کلبه. داخل آن را مانند یک شیک, عروسک,’ خانه با سفید دیوارها و پله ها شما را برای clamber تا با توجه به سقف پایین است. صبح روز بعد ما را برداشت تا تخم مرغ تازه و Cornish کره برای صبحانه – من به یاد داشته باشید که هیجان زده به “خانه بازی” که خنده دار است داده می شود که چگونه ما lazily سر و کله زدن در مورد زندگی داخلی در حال حاضر.

روز سپری شد meandering بین بارها سوزش زبان ما در پاستا, بازی هاکی روی هوا در نئون روشن های آرکید و رفتن برای پر باد ساحل راه می رود. ما تا به حال تعطیلات نیمه راه در سراسر جهان از, اما در لحظات ضعف ذهن من همیشه ریش بازگشت به سنت ایوس.

پر باد ساحل پیاده روی مهر و موم معامله برای سفر نویسنده Emma

اعتبار:
کپی رایت © نیک Isden. تمام حقوق محفوظ است./نیک ISDEN

آن را اتفاق می افتد برق از £20 در هیئت مدیره بزرگ غربی را پولمن حمل و نقل (gwr.com). شن و ماسه و سنگ با فرار از’ ماه آبی کلبه از £108 در هر شب (sandandstoneescapes.com).

اما Beaumont

پر از سوراخ در دنج تسلیم در کوه های راکی

مقصد بنف کانادا

ارتباط مرحله دیدار با خانواده

من هرگز برای عاشقانه با سرمایه R. اول تاریخ واقعی من رفت و من در حال حاضر با شوهر کامرون نبود در نظر گرفته شده بود و به یک قلب و گل, شمع روشن شام برای دو اما برای من ترسناک رستوران خیلی جذاب آن را به پایان رسید تا احساس مانند یک. من تا به حال یک حمله وحشت در نیمه راه از طریق استارت و ما یو بی اس در بازار. که افسانه هاو روایات قومی که روابط ساخته شده است.

چند سال بعد ما رفت و ما در اولین تعطیلات بزرگ با هم به آلبرتا, کانادا به دیدار گیری خانواده. معرفی به خوبی پیش رفت و ما تصمیم به گرفتن برخی از زمان به خودمان با سفر به نزدیکی کوه های راکی. من به یاد داشته باشید زیبایی از مناظر بوی درختان کاج و بزرگ زرهی زباله سطل که طراحی شده برای نگه داشتن خرس. خرس بزرگ. ما بررسی می شود به یک هتل به نام بوفالو کوه الج است که تا به حال لوستر ساخته شده از شاخ و گوزن سر بر روی دیوار مانند چیزی است که مستقیما از Twin Peaks. اتاق ما تا به حال یک شومینه با دو صندلی های راحت در مقابل آن. من همیشه به یاد داشته باشید و من نشسته در صندلی های ما در مقابل آن آتش نوشیدن شکلات داغ و خواندن. که من ایده عاشقانه.

بوفالو کوه الج است که در یک سرزمین عجایب زمستانی در کانادا

آن را اتفاق می افتد پرواز به کلگری کانادا از طریق هوا CAD$750 (£435). دو اتاق از CAD$209 (£121) (crmr.com/buffalo).

چارلی Condou

نوشیدن منجمد کوکتل در یک ترک ساحل کارائیب

مقصد آنگویلا

ارتباط مرحله خارش به پیشنهاد

چند سال پیش من در حال حاضر و من سه روز ترجمه شده در کارائیب. وجود دارد یک تجربه خاص که ایستاده بود و نبود متکی به داشتن یک قایق است که هزینه های بیش از 500 ، 000 پوند در هفته به منشور.

ما گرفته شد به یک جزیره در سواحل آنگویلا به نام جزیره شنی که در آن هشتاد فضل نوار آگهی ها فیلم برداری شده بود. هیچ کس وجود دارد به جز برای یک مرد فروش منجمد piña coladas پینا از رم زیستن در میان درختان نخل. در زمان ما بودند مشغول بود اما یکی از ما پیشنهاد وجود دارد نمی توانست به مکانی بهتر است. ما قدم برداشت تا پوسته و تعجب کنید که چگونه زندگی آنقدر کامل است.

جزیره شنی زیبا خالی از سکنه جزیره در سواحل آنگویلا

آن را اتفاق می افتد پرواز به آنگویلا از طریق نروژی از £640 بازگشت. نگاهی به دریا شاتل از زمین شنی ساحل US$10pp بازگشت (mysandyisland.com).

جنی Southan

غیرقانونی برخورد شناور در اقیانوس قطب جنوب

مقصد قطب جنوب

ارتباط از مرحله پرت کردن ممنوع

آن را به شدت ممنوع – چگونه می تواند آن را نه عاشقانه است ؟ ملاقات ما در هیئت مدیره یک کشتی کروز محدود برای قطب جنوب است. او قد بلند, بی باک, نوع, کانادا به اتهام کایاک اعزامی است. من یک مسافر با تازه قلب شکسته و ایمان از دست رفته در بشریت است. بسیار سرد قاره درخواست تجدید نظر برای من در آن زمان بود و نبود آن از مردم و تنهایی سفر صرف به تنهایی در کابین.

آن را در زمان دو روز برای او به اعتصاب یک مکالمه با من درست در این زمان ما عبور دریک پاساژ ترین در جهان پر سر و صدا اقیانوس راهرو. آن زمان یک مکالمه و ما besotted. همه چیز خواهد بود به دور از آسان است; او ممنوع از fraternising. جای تعجب نیست هیچ سیگنال تلفن در قطب جنوب – هماهنگی جلسات می تواند روی حیله و تزویر. و بنابراین ما با توسل به دزدکی نگاه در میان توده ها, یادداشت ها گذشت احتیاط و مخفی راهرو خزنده.

کسانی که نیمه شب ساعت صرف شده در دریا در کابین خود تبادل داستان زندگی جعلی خاطرات من لبخند در بستر مرگ. ایمان به بشریت بازگرداند.

سفر نویسنده Annabel کاهش یافت و برای بیش از این چشم انداز در قطب جنوب

اعتبار:
DreamPictures

آن را اتفاق می افتد Abercrombie & کنت ارائه می دهد برنامه های سفر شروع £9,123 برای 10 شب کروز از شبه جزیره قطب جنوب (abercrombiekent.co.انگلستان).

Annabel فنویک-Elliott

خواب در کنار هم بر روی یک کنترل از راه دور, ساحل

مقصد Butterfly Valley, ترکیه

وضعیت ارتباط اول تعطیلات تابستان

من و همسرم شده بود و قدمت نزدیک به یک سال و هنگامی که ما برنامه ریزی ما برای اولین بار تعطیلات تابستان را با هم. در عشق شکست ناپذیر و نادیده گرفتن این واقعیت است که ما ناچیز حساب های بانکی ارائه شده به کل نقطه مسئله ما اعلام کرد و ما را نجات دهد بی نهایت استخر برای آینده زمانی که ما بیشتر تحریک پذیر با هر یک از دیگر. چرا اتلاف آنها در حال حاضر زمانی که ما با خوشحالی می تواند خواب, خشن, سکس ساحلی تا زمانی که ما تا به حال هر یک از دیگر ؟

پروانه دره واقع شده است و در ترکیه معروف لیکیایی راه است. شما می توانید تنها رسیدن به آن را با قایق به طور معمول از Oludeniz, در 5 کیلومتری شمال که در آن hoards از گردشگران چرب خوردن صبحانه و سرخ پوست خود را. در تضاد پروانه دره اعلام شد منطقه ویژه حفظ در سال 1987. حدود 100 گونه از پروانه زندگی می کنند وجود دارد. انار و زردآلو و گردو رشد. آبشار آبشار پایین 350m دیوار دره عمیق و باریک. وجود ندارد هتل, هیچ, واقعی ساختمان. فقط چند shacks هممککس و کاهگلی.

در طول هفته عاشقانه کلیشه مورد حمله قرار گرفت و از هر زاویه. اجاره یک زهوار در رفته پلت فرم نشسته در یک درخت ما polkadotted با پشه نیش انزال در عرق و serenaded تمام شب طولانی با پیری هیپی. سفر با قایق به طور منظم disgorged آفتاب سوخته گردشگران خراب ساحل زیبا. ما متوجه هیچ یک از آن.

انار و زردآلو و گردو رشد در ترکیه Butterfly Valley

اعتبار:
اعتبار: لئونید Serebrennikov / Alamy سهام عکس/لئونید Serebrennikov / Alamy عکس سهام

آن را اتفاق می افتد بریتیش ایرویز پرواز به دالامان از £188 بازگشت.

Hattie Garlick

محل مناسبی برای اعلام عشق خود را اگر تنها…

مقصد تاسمانی

ارتباط مرحله آماده به پاپ سوال

آن شب سال نو 2001 و دوست دختر من و من ایستاده بودند در الیزابت خیابان اسکله در بندر هوبارت داشتن فقط به صرف کریسمس با خانواده در ملبورن. وجود داشته است چندین خاله حاضر در این جشن همه آنها آگاه بودند که خود را خواهر زاده عاشقانه زندگی بود که در یک مرحله حساس. “شما شده ام با هم به مدت هفت سال!” من به یاد بود بارها و بارها. “شما می رویم به ارائه ؟ شما می رویم به پیشنهاد در تاسمانی?”

خوب جواب این بود که من تا به حال در جریان بوده است اما در حال حاضر من به سادگی از آنجا که آنها می خواهم پرسید و من فکر کردم آن را مانند نگاه من شده بود و تحت فشار قرار دادند به آن است. که bloody-minded از من. ما از 10 ، 000 مایل از ما “واقعی” زندگی می کند. ما حال می خواهم در آخرین شب از شام سال در بندر تاسمانی شراب با هر دوره. وجود آتش بازی در نیمه شب و سیدنی به هوبارت مسابقه قایق شد و به پایان آمدن به این معنا که هر کس در شهر و در یک حالت از عیاشی. من تقریبا پرسید. و من آرزو می کنم من تا به حال چون در پایان من این کار در هیچ-بیشتر-از-کافی رستوران گیاهی در برایتون یک ماه بعد. نبود همان.

سفر نویسنده بن راس و همسرش-به-در تاسمانی نزدیک به 20 سال پیش

آن را اتفاق می افتد Wexas سفر ارائه می دهد 11-بعد تاسمانی غذا و شراب دنباله خود درایو تعطیلات از £2,575 pp از جمله پرواز (wexas.com).

بن راس

وحشی کمپینگ در میان اسکاتلندی lochs

مقصد ارتفاعات اسکاتلند

ارتباط با مرحله اول سال از زندگی زناشویی

“آیا من به عنوان بد به عنوان شما انجام دهد؟” من لمس موهای من خود آگاهانه – ما می خواهم اردو به مدت یک هفته پس از آن در زمینه های وحشی irises و دوش گرفتن زیر آبشار تحصیل پدر سگ گوش Ordnance Survey نقشه. او سرش را تکان داد; با اشاره پاهای پوشیده مانند صورت من در نیش. این midges نگهبان از ارتفاعات اسکاتلند بود و در نهایت گزارش به وظیفه.

همیشه نگران او مرا به نزدیکترین روستا و بررسی ما را به هتلی لوکس خدشه دار شد با حضور افراد دیگر بنابراین ما رفت و برگشت به ما دو مرد چادر در این زمان چسبیده به ساحلی lochs که در آن نسیم دریا نگه داشته midges در خلیج. من نمی دانم که به زودی من می خواهم صرف 20 سال آینده بررسی برخی از جهان لوکس ترین هتل ها, اما هنوز هم هیچ چیز مقایسه به تنهایی در بیابان با مرد عشق من کار به عنوان یک تیم برای ایجاد ad hoc وعده غذایی یک خانه موقت و تازه گذاشته تخت.

سفر نویسنده Pippa صرف هفته کمپینگ در زمینه های وحشی irises و دوش گرفتن زیر آبشار تحصیل او پدر سگ گوش Ordnance Survey نقشه

اعتبار:
©ریچارد گاستون/کون تصاویر

آن را اتفاق می افتد این است که قانونی به اردوگاه وحشی در اسکاتلند است. اردوگاه 100yd از جاده ها است. نمی اردوگاه محصور در زمینه محصولات یا مزرعه حیوانات.

Pippa de Bruyn

غیرمتعارف سردرگمی در پاریس

مقصد پاریس

ارتباط مرحله عشق پایدار

من فکر کردم من بود که عاشقانه وقتی که من مورد توافق در ماه عسل. من تا به حال موفق به مبارزه با همه مزخرف را به رجیستری و یک میان وعده با چند آمپول اما من عامل رزرو یک هتل در پاریس. او برای آن پرداخت. لو وارویک بود ruinously گران است. در روز دوم به من گفت: “ما را ترک کنند.”

ما در یک تاکسی. “ما را به Rue de Seine.” راننده بود یک عکس از انزجار تمام راه را به هتل ما در بر داشت در سمت چپ. سعادت. ما bohemians. اما بود که 39 سال پیش است. من شک دارم اگر کسی می تواند آن را انجام دهد در حال حاضر. ما سعی کردیم – ما سالگرد 25th, ما چک به Crillon. ما خوردند سه ستاره و شب بعد برای بار خاطر نقل مکان به یک هتل ارزان در سمت چپ. که من پیدا کردم من عاشق لوکس فوق العاده غنی پاریس ، هر چه اتفاق افتاد که غیرمتعارف ،

آن را اتفاق می افتد یورواستار به پاریس از £58 بازگشت. دو برابر در هتل Le Crillon از €970/£817 (rosewoodhotels.com).

Griff Rhys Jones

کاوش در شهر جدید دست در دست

مقصد پورتو, پرتغال

ارتباط مرحله آزمایشی اجرا

من سفر به پورتو با من دوست پسر, جو, پس از ما شده ایم دوستیابی برای سه ماه. شهر قطعا علامت جعبه برای یک عاشقانه والنتاین به دلیل محیط های دیدنی و جذاب در رودخانه دورو آسان سفر روز به wineries و صمیمی خانواده متعلق به رستوران نارسایی آبی-کاشی خیابان.

اما این آخرین روز درجا وقتی که من احساس می کردم که ما تا به حال به یک مرحله جدید در روابط ما. ما هنوز هم تا به حال 10 و یا رستوران ها و مغازه ها و مناظر چپ در لیست ما است. آن را به حال شده است باران در تمام طول روز نامحدودی شهر رویایی غبار. به جای اجازه دادن به بد آب و جلوگیری از ما گرفت و باران و لغزنده چشم انداز تپه – در گشاد گشاد راه رفتن و مهاجرت بیش از همه دست در دست. دیدن چگونه ما کاملا در هماهنگی با یکدیگر در جایی که ما می خواستم برای رفتن در کمتر از شرایط ایده آل من اطمینان که ما می تواند برای هر یک از دیگر در دراز مدت. و من درست بود.

آسان سفر روز به wineries اضافه کردن به جذابیت پورتو به عنوان سفر نویسنده زهره و دوست پسر او را در بر داشت

آن را اتفاق می افتد بازگشت پروازها به مقصد پورتو با Easyjet از £57. دریافت راهنمای شما ارائه می دهد بسیاری از سفر روز به دورو دره (getyourguide.com)

زهره ونگ

به اشتراک گذاری خود را عاشقانه داستان های سفر با اظهار نظر زیر ایمیل travelviews@telegraph.co.uk یا اجتماعی @telegraphtravel.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im