یکی از مواد مخدر رئیس جمهور تهمت به تبلیغ به عنوان یک پتانسیل “بازی تعویض” برای درمان COVID-19 حیاتی دارو برای بیماران مبتلا به لوپوس. این دارو هیدروکسی کلروکین — شده است از نظر بالینی آزمایش شده و یا تایید شده برای درمان coronavirus و ملت بیماری های عفونی متخصص می گوید هیچ مدرکی وجود دارد موثر است.

در حال حاضر وجود دارد گزارش از مردم انباشت مواد مخدر و افراد مبتلا به لوپوس می گویند که آنها در حال تلاش برای پر کردن خود را به مدت طولانی نسخه.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در NIH به نام آقای تهمت اظهارات در مورد هیدروکسی کلروکین “حدیثی” و گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد که آن را موثر برای COVID-19 بيمار. اما ظاهرا متوقف نشده مردم به دنبال مواد مخدر است. بنیاد لوپوس آمریکا منتشر شد بیانیه ای هشدار “این داروها ممکن است در تقاضای بالا در هفته های آینده.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما به طور جدی با ما علمی و پزشکی و مشاوران و دیگر بیمار گروه, همکاران, و دولت فدرال را به مراحل اطمینان حاصل شود که افراد مبتلا به لوپوس خواهد شد محافظت شده از اختلال در دسترسی به بحرانی داروها” این بنیاد گفت:, و اضافه کرد که “بیمارستان ها و درمانگاه ها که در درمان افراد مبتلا به لوپوس نیز در حال کار برای اطمینان حاصل شود که کسانی که با نسخه موجود خواهد بود قادر به ادامه دوره درمان ،

این بنیاد اشاره کرد که محققان در چین و فرانسه تلاش کرده اند هیدروکسی کلروکین و کلروکين که همچنین داروهای ضد مالاریا به عنوان درمان پنومونی ناشی از کوروناویروس. سازمان جهانی بهداشت راه اندازی کرده است یک جهانی کارآزمایی بالینی به مطالعه پتانسیل اثربخشی تعدادی از داروها برای درمان coronavirus از جمله هیدروکسی کلروکین و کلروکين.

اما علم گزارش مجله “در ارشاد منتشر شده در جمعه, آمریکا جامعه از مراقبتهای پزشکی گفت: با وجود شواهد کافی به موضوع یک توصیه در استفاده از کلروکين یا هیدروکسی کلروکین در بدحال مبتلا به COVID-19.'” آن را اضافه می کند که هیدروکسی کلروکین خاص می تواند عوارض جانبی در برخی از موارد موثر بر قلب است که می تواند یک نگرانی جدی برای آسیب پذیر COVID-19 بيمار.

لوپوس همچنین به عنوان شناخته شده لوپوس اریتماتوی سیستمیک (SLE) یک بیماری خود ایمنی مزمن است که می تواند مفاصل و تقریبا هر عضو اصلی در بدن از جمله قلب و کلیه و پوست و ریه ها و مغز. به عنوان بسیاری از 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده به لوپوس.

روز یکشنبه ProPublica گزارش داد که افراد مبتلا به این بیماری ناتوان کننده در حال حاضر در تلاش برای پر کردن نسخه خود را از هیدروکسی کلروکین (همچنین به نام Plaquenil). متخصصان پزشکی و افراد مبتلا به لوپوس گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای جلب توجه به این مسئله است.

“داروخانه ها در حال اجرا هستند و شرکت های بیمه هستند که نیاز به جدید قبل از مجوز” یک پزشک نوشت. “نتیجه نهایی: #لوپوس و سایر rheum بیماران نمی گرفتن داروها آنها نیاز دارند.” یک بیمار پرسیدم بیماران مبتلا به لوپوس مثل خودم نیاز به کمک. داروخانه ها در حال خروج از سهام plaquenil. من شخصا ده ها تن از داروخانه ها در نیویورک بود و دوستان تماس در بوستون. این است که به خطر انداختن زندگی می کند.” بیمار دیگر نوشت: “من نیاز به این مواد مخدر به زندگی می کنند.”

مقامات نیجریه می گویند بيمارستان وجود دارد دیده می شود موارد کلروکين مسمومیت پس از آقای ترامپ تبلیغ این دارو به عنوان یک درمان جدید کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de