Lyft, توصیه سان فرانسیسکو کارکنان برای رفتن به خانه پس از Coronavirus قرار گرفتن در معرض

نیوزویک | No comments

کارکنان در Lyft دفتر مرکزی آن در سان فرانسیسکو تشویق شدند برای کار از خانه پنج شنبه بعد از یک عضو از کارکنان بود که کشف شده اند در تماس با یک فرد در معرض کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

“ما به تازگی متوجه شدند که یک Lyft, عضو تیم ما در سان فرانسیسکو ستاد در تماس با کسی که در معرض COVID-19” گفت: Lyft سخنگوی دانا دیویس در بیانیه ای به رادیو فردا. “این عضو تیم است به نمایش گذاشته هر گونه علائم است و در تماس با متخصصان پزشکی. ما پایگاه در هر مرحله از پاسخ ما روند در CDC هدایت و از فراوانی از احتیاط در حال تشویق ما در سان فرانسیسکو ستاد کارکنان به محل کار از خانه باقی مانده از این هفته است.”

سان فرانسیسکو گزارش داد که دو مورد اول از coronavirus پنج شنبه هر دو معتقد به نتیجه جامعه گسترش یافته است. نه بیمار بود و به تازگی از سفر و یا گزارش از تماس با فرد آلوده است. یکی از بیماران گزارش شده است در بیماری جدی در حالی که دیگر به عنوان ذکر شده است که در شرایط عادلانه.

“ما نمی دانیم که در این نقطه چگونه آنها در معرض ویروس که نشان می دهد آن است که گسترش در جامعه” گفت: سان فرانسیسکو, بهداشت عمومی, مدیر دکتر گرانت, Colfax, در یک شنبه بیانیه ای. “ما انتظار می رود که به اتفاق می افتد و در حال بررسی بیشتر شرایط این بیماران قرار گرفتن در معرض.”

coronavirus
کارکنان در Lyft دفتر مرکزی آن در سان فرانسیسکو تشویق شدند برای کار از خانه پنج شنبه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus توسط یک عضو هیات.
گتی

“ما می خواهیم همه را به آرامش و ادامه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفظ خود و خانواده خود را سالم” خواندن بیانیه ای از سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد است. “ما شده اند افزایش منابع و نیروی انسانی برای آماده سازی برای جامعه گسترش این ویروس و ما همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از سلامت عمومی است.”

“شهر در تماس منظم با تمام بیمارستانها و امکانات بهداشتی در سان فرانسیسکو” نژاد بیانیه ادامه داد: “و ما سلامت سیستم آماده شده است برای ارائه مراقبت برای همه در نیاز و ارائه یک پاسخ هماهنگ به عنوان موارد اضافی از رمان coronavirus را تایید کرد.”

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه پس از اولین مرگ ناشی از کروناویروس در کشور گزارش شد.

“ایالت کالیفرنیا است که استقرار هر سطح از دولت برای کمک به شناسایی موارد و آهسته گسترش این coronavirus” Newsom در بیانیه ای گفت. “این اورژانس اعلام خواهد شد کمک به دولت بیشتر آماده جوامع ما و ما سیستم مراقبت های بهداشتی در این رویداد آن را به طور گسترده تر.”

در سواحل سان فرانسیسکو یک شاهزاده خانم کروز کشتی است که مانع از متصل کردن به عنوان مسافر و خدمه نشان داده اند که علائم کروناویروس. Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه که تست کیت برای این ویروس بودند تحویل به کشتی.

“کشتی نمی خواهد آمد در ساحل تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران و مناسب ارزیابی پروتکل ها و روش هنگامی که مردم آن را به زمین دولت, دولت اموال” Newsom گفت.

Newsom همچنین گفت که دریافت نتایج حاصل از این آزمون باید یک فرایند طولانی است. “ما در حال حاضر به یک چرخش از حدود چهار ساعت برای تست” Newsom توضیح داد.

آمار اخیر نشان می دهد 213 تایید موارد مثبت کروناویروس در آمریکا با 12 مرگ و میر ناشی بودن نسبت به این ویروس است.

Statista Map U.S. Coronavirus March 5, 2020
نقشه توسط ana ortega نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده از 5 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>