خانم CJ واکر: ‘الهام بخش همه ما’

زمانی که روزنامه نگار آمریکایی یک’Lelia بسته نرم افزاری منتشر شده او اولین مقاله در مورد بزرگ و مادر بزرگ خانم CJ واکر در سال 1982 آن را در “از دست رفته زنان” ستون از یک مجله زنان.

مشخص شده است که کاملا comedown برای خانم واکر که تاسیس مراقبت از کسب و کار ساخته شده است که او در کشور خود ساخته زن میلیونر -“جهان ثروتمندترین رنگ کاری مهمترین تولید کننده و نیکوکار از نژاد” به عنوان یک روزنامه توصیف او هنگامی که او درگذشت در سال 1919.

در این روز خانم CJ واکر محصولات می تواند خریداری شده در فروشگاه ها – بعید میراث برای یک زن که تاريخيش در فقر و برای چندین دهه است که پدر و مادر تا به حال بردگی گرفته شده اند.

اما “برای سال های بسیاری از خانم واکر بود فقط کمی پاورقی در تاریخ است. به عنوان یک زن ساخته شده است که محصولات مراقبت از مو, محصولات او واقعا پروری به چیزی بی اهمیت می گوید:” خانم بسته نرم افزاری منتشر شده که برای اولین بار در تمام طول بیوگرافی خانم واکر “در خود زمین” در سال 2001.

در حال حاضر Ms واکر “داشتن یک لحظه” به عنوان Ms بسته نرم افزاری قرار دادن آن در پست های اخیر وبلاگ.

او داستان را می توان در برخی از 200 کتاب او برجسته شده است در چندین نمایشگاه های موزه از جمله در Simthsonian در واشنگتن دی سی و نیویورک به نام یک خیابان را به افتخار او در سال گذشته است. در ماه مارس Netflix منتشر شده خود-ساخته شده از یک سری چهار بخشی بازیگران Octavia Spencer در مورد زندگی و کسب و کار الهام بخش دیگر تبلیغات حمله رعد اسا – و دوباره صدور Ms بسته نرم افزاری’ بیوگرافی.

در ضمن او را با نام تجاری احیا شده است و توسط یونیلور تابعه ساعت آفتابی مارک های شناخته شده برای آن SheaMoisture مو محصولات خریداری شده که حقوق در سال 2013. این بنیاد آغاز شده توسط ساعت آفتابی بنیانگذار ریچلیو دنیس نیز خریداری 34-اتاق نیویورک عمارت ویلا Lewaro با برنامه ای برای تبدیل آن به یک تانک فکر می کنم برای زنان کارآفرین.

“خیلی از داستان او است که متاسفانه هنوز هم به موقع می گوید:” Elle جانسون یکی از نویسندگان از Netflix سری از وزوز. “زمانی که من در نگاه او به زندگی و آنچه که او انجام شده, من نمی تواند کمک کند اما شگفت زده می شود.”

متولد در لوئیزیانا در سال 1867 به عنوان سارا Breedlove خانم واکر یتیم در سن هفت و یک مادر بیوه 20. مبارزات خود را با ریزش مو یک مشکل مشترک در آن زمان با توجه به نادر شستشو – الهام او برای شروع کسب و کار خانم CJ واکر تولید شرکت در سال 1906 که به فروش می رسد یک “درمان” که شامل ماساژ پوست سر و ویژه پماد.

توسط 1916 او شاغل بیش از 10000 عوامل و زد شبکه ای از مدارس است که آموزش زنان برای ورود به صنعت مو – یکی از راه های خارج از داخلی کار می کنند که زنان می تواند پول در آن زمان.

“من تا به حال کم و یا هیچ فرصت زمانی که من شروع به در زندگی است . . . من تا به حال به خود من زندگی می کنند و خود من فرصت” او بعدا بازگو, با توجه به بسته نرم افزاری Ms’ بیوگرافی. “اما من آن ساخته شده است. است که چرا من می خواهم برای گفتن به هر Negro زن حال حاضر نمی نشستن و منتظر فرصت می آیند اما شما باید به گرفتن آنها را!”

جلوتر از زمان خود

خانم واکر – که تغییر نام داد و خودش پس از ازدواج با شوهر سوم خود را با خانم اضافه شده برای مقاصد تجاری – بخشی از یک موج از کارآفرینان پدید آمده است که در دهه های پس از برده داری به پاسخگویی به نیازهای یک جمعیت تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط سفید کسب و کار.

که شامل دیگر زنان آمریکایی آفریقایی تبار با عمده مراقبت از کسب و کار مانند آنی Turnbo مالون که محصولات خانم واکر به فروش می رسد قبل از در حال توسعه خود فرمول. رقابت خود را – که Ms بسته نرم افزاری می گوید اغراق آمیز است برای اثر دراماتیک – یک نقطه مرکزی جدید Netflix سری.

اما خانم واکر – که زندگی نیز الهام گرفته از یک دوک الینگتون opera – باقی مانده بهترین شناخته شده است. که در قسمت عهد به بازاریابی زرنگ و دانا از جمله تمایل او به مهر محصولات خود را با تصویر خود او – استاندارد کرایه در سن اجتماعی اثرگذارندهها اما یک حرکت جسورانه که سفید زیبایی استانداردهای روز حکم داد.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما فکر می کنم ما اختراع یا بیرون آمد و از دانشکده کسب و کار هاروارد و این چیزی است که این زن انجام شد 100 سال پیش می گوید:” نیکول, Jefferson, آشر یکی از نویسندگان از Netflix بکشد نشان می دهد. “این بود که او ذاتی خود فراست کسب و کار.”

مکرر سخنران عمومی خانم واکر همچنین صحبت کردن در مسائل سیاسی مانند cnn و توصیف ماموریت شرکت او در نظر زن توانمندسازی. او اعلامیه به رسمیت شناخته شده برای انسان دوستی به عنوان به خوبی به عنوان او ثروت است.

“امروز ما صحبت های زیادی در مورد کارآفرینی اجتماعی و کسب و کار با داشتن یک خط پایین دو یا سه خط پایین [به حداکثر رساندن خوب اجتماعی و زیست محیطی و همچنین سود] می گوید:” تایرون Freeman, استاد بشردوستانه مطالعات در دانشگاه ایندیانا که در مورد کتاب خانم واکر کار خیریه است که به دلیل این سقوط. “من می بینم واکر انجام این 100 سال پیش است.”

Ms آشر می گوید خانم واکر دستاوردهای ساخته شده او را یک “قهرمان محلی” برای نسل های سیاه – حتی اگر او اغلب به اشتباه با اختراع داغ شانه صاف کننده مو.

اما اگر چه او ژنده پوش به ثروت داستان به نظر می رسد ساخته شده برای این فیلم تا همین اواخر آن را سخت برای به دست آوردن هالیوود برای خرید به داستان متمرکز, سیاه, ستاره, Ms آشر می گوید: در حال حاضر در زمانی که امریکا و اقتصادی تقسیم در حال رشد گسترده نژادی و جنسیتی شکاف در کانون توجه است و قدرت اختیار داشت توسط این کشور نخبگان کسب و کار از طریق شرکت های خود را و خود را انسان دوستی است تحت بررسی سوالات مطرح شده توسط او داستان طنین انداز.

“این یک داستان در مورد کارآفرینی زنان و رویای آمریکایی و به طور خاص سیاه و سفید رویای آمریکایی” او می گوید. “ما بیشتر بدانید, درباره تاریخچه, درباره این دوره زمانی به ما کمک خواهد کرد از طریق دوره زمانی ما در حال حاضر مبارزه در حال حاضر است.”

اما خانم واکر داستان فوتی و فوری در حق خود او می افزاید. “نمونه ای از آن است انعطاف پذیری و عزم و همت بلند واقعا باید الهام بخش همه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im