مدونا پست تماس تصویری کروناویروس “بزرگ اکولایزر”

مدونا است که در مواجهه با واکنش های آنلاین پس از او نوشته شده یک ویدیو به Instagram تماس با کروناویروس “بزرگ اکولایزر” در حالی که نشسته در یک وان حمام پر از گل رز احاطه شده توسط شمع. کلیپ آورد با انتقاد از برخی که او را متهم بودن “از لمس.”

“این چیزی که در مورد COVID-19,” مدونا گفت: در این ویدئو ارسال شده در روز یکشنبه ، “آن را نمی مراقبت در مورد چگونه غنی شما چگونه معروف شما چگونه خنده دار شما, چگونه هوشمند شما هستند که در آن شما زندگی می کنند, چگونه ساله شما چه داستان های شگفت انگیز شما می توانید بگویید.”

“این بزرگ اکولایزر و چه وحشتناک است در مورد آن چیزی است که در مورد آن” او ادامه داد. “چه وحشتناک در مورد آن ساخته شده و همه ما در برابر بسیاری از راه و چه فوق العاده در مورد آن این است که آن را ساخته شده است همه ما در برابر بسیاری از راه … ما همه در همان قایق است. و اگر کشتی پایین می رود و همه ما در حال پایین رفتن با هم.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

این ویدئو بلافاصله باعث انتقاد از پیروان که متهم به ستاره بودن قطع از واقعیت های بسیاری در سراسر جهان در حال برخورد با میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من شما را دوست دارم اما این فقط گنگ است.شما در سراسر آمده به عنوان بی سواد و به شدت از تماس” نوشته وبلاگ نویس پرز هیلتون. “غنی باید منابع بیشتر و دسترسی به کمک از یک فرد به طور متوسط مبتلا به کروناویروس … نه همه برابر است اینجا مدونا!”

“جز آن برابر نیست. به جز ما مردم را با مقدار زیادی از پول و شهرت قادر به تست سرعت” نوشت: user @shamey_ames. “ستاره های هالیوود و بازیکنان NBA MLB بازیکنان و غیره در حالی که بقیه normies مبارزه است. در حالی که در رشته پزشکی دست به گريبان است.”

برخی Instagram کاربران همچنین با انتقاد از ویدیو خود اظهار نظر در محل سکونت او در انتخاب فیلم به صورت تصویری. “این اشاره می کند که ما همان نیست!!” نوشت: user @lesroc. “من مطمئن هستم که هر کس زیبا حمام با وان پر از لوکس گل و روغن در آن است. جای اشتباه و عجیب و غریب برای انجام یک پیام که می خواهم!”

در حالی که مردم در سراسر جهان همه مستعد ابتلا به به بیماری های برخی ممکن است تحت تاثیر این بیماری همه گیر در همان راه به عنوان دیگر. برخی از کارگران قادر به کار از خانه و جمع آوری چک. دیگر کارگران بیشتر در حد متوسط و پایین-پرداخت ساعتی شغل ارائه چند مزایای خود را از دست داده گیگابایت و یا دریافت کاهش می یابد ساعت با توجه به شیوع.

دیوید ویلیامز یک استاد در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد گفت:”فردا صبح یکشنبه” نیز وجود دارد ترس است که برخی کمتر خواهد بود به احتمال زیاد برای دریافت مراقبت و تجهیزات آنها نیاز به این همه گیری همچنان ادامه دارد.

“آنچه ما از ترس اتفاق خواهد افتاد و آنچه که به احتمال زیاد به رخ می دهد این است که افرادی که فقیر هستند افرادی که نژادی یا قومی اقلیت هستند کمتر احتمال دارد به هواکش نسبت به کسانی که ثروتمند هستند و به خوبی متصل” ویلیامز گفت: صحبت کردن از ایالات متحده آمریکا به طور خاص. “و آنچه باعث می شود آن را حتی بیشتر به چالش کشیدن است که گروه های محروم ما فقط صحبت کردن در مورد آنها هستند که شروع این روند که بیشتر آسیب پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر