عمده فیلم جشنواره متحد برای یوتیوب رویداد

عمده جشنواره های فیلم از جمله برلین, جشنواره کن, تورنتو و ونیز – به پیوستن به نیروهای برای یک رویداد آنلاین.

ما یکی: جهانی جشنواره خواهد شد که توسط یوتیوب از 29 May.

می آید پس از coronavirus باعث اختلال در بسیاری از رویدادهای بین المللی به عنوان صنعت فیلم زمین را متوقف کند.

10 روز دیجیتال جایگزین کمک خواهد کرد به جمع آوری کمک مالی برای سازمان بهداشت جهانی (WHO)’s Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق و فراتر از آن.

بیست و جشنواره از سراسر جهان درگیر هستند از جمله BFI London Film Festival, بیت المقدس, جشنواره فیلم بمبئی جشنواره فیلم فجر و جشنواره بین المللی فیلم مراکش و همچنین جشنواره فیلم ساندنس و ترایبکا جشنواره فیلم.

  • جشنواره فیلم کن نه ممکن است در شکل اصلی’
  • مستند مسابقه فیلم مطالب ‘تحریک’ سازمانده

ترایبکا شرکت تاسیس شده توسط رابرت دنیرو (تصویر بالا) و جین روزنتال در نیویورک ملحق شده اند نیروهای با پخش آنلاين غول برای قرار دادن در رویداد آنلاین پس از مجبور به تعویق انداختن جشنواره امسال.

آنها امیدوارند که آن را “متحد داران و هنرمندان و گوهای برای سرگرم کردن و ارائه کمک به مخاطبان در سراسر جهان”.

‘الهام بخش و متحد’

“ما اغلب صحبت در مورد فیلم منحصر به فرد قدرتمند در نقش الهام بخش و متحد مردم در سراسر مرزها و تفاوت ها برای کمک به التیام جهان” گفت: روزنتال.

“همه جهان نیاز به درمان در حال حاضر.”

این رویداد رایگان خواهد شد شامل فیلم کوتاه, مستند, موسیقی, کمدی, و مکالمات و یک برنامه کامل در دسترس خواهد بود نزدیکتر به ماه آینده رویداد.

با توجه به مهلت وجود ندارد و انتظار می رود هر فیلم برنامه ریزی شده برای آینده 2020 جشنواره به صورت های مالی و حقوق ،

ماه گذشته در جشنواره فیلم کن نیز به تعویق افتاد با توجه به مستند نگرانی ها در مورد ویروس. رئیس جمهور آن Pierre Lescure و به طور کلی نماینده تیری Frémaux گفت: آنها “افتخار” به درگیر در آنلاین جشنواره به جای.

“ما مفتخریم به پیوستن با ما شریک جشنواره به ویژه واقعا فوق العاده فیلم و استعداد اجازه می دهد مخاطبان به تجربه هر دو تفاوت های ظریف از داستان سرایی از سراسر جهان و هنری شخصیتهای هر جشنواره است.”

به عنوان آن می ایستد به طور بالقوه نسخه اصلاح شده سالانه جشنواره های فیلم در تورنتو و ونیز و لندن هنوز هم با توجه به پیش بروید در پاییز در حالی که برلین رویداد صورت گرفت در اواخر فوریه.


Follow us on Facebook و یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de