اکثر آمریکایی ها اعتماد ندارند جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صداقت در مورد COVID-19 تهدید یک نظرسنجی جدید پیدا کرده است.

آخرین نظرسنجی از یاهو! اخبار و YouGov یافت که 53 درصد از آرای بزرگسالان ایالات متحده ندارد ایمان به رئیس جمهور برای گفتن حقیقت در مورد تهدید جدید کروناویروس در حالی که یک سوم از پرسش شوندگان گفتند که اعتماد commander-in-chief.

بیشتر از 14 درصد از 1,635 بزرگسالان ایالات متحده نظرسنجی گفته بودند “هنوز مطمئن شوید که” آیا آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع.

زنان کمتر به احتمال زیاد به اعتماد به رئیس جمهور نسبت به مردان با توجه به نتایج نظرسنجی که 56 درصد از زنان نیست شخصا اعتماد رئیس جمهور باید صادقانه در مورد COVID-19 در حالی که فقط 49 درصد از مردان گفت: همان.

درصد بالایی از دموکرات ها نیز گفت: آنها اعتماد ندارند تهمت به یک ارزیابی صادقانه از جدید کروناویروس تهدید. بیش از سه چهارم (79 درصد) از 569 آرای دموکرات ها گفت: به او اعتماد نکردند بر این موضوع که 73 درصد از جمهوری خواهان گفت مخالف است.

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم حاضر مدال آزادی ریاست جمهوری در شرق کاخ سفید مارس 10 سال 2020 در واشنگتن, DC.
درو Angerer/گتی ایماژ

وقتی پرسیده شد که اگر آنها راضی بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام شده بود همه چیز را می تواند به متوقف کردن ویروس کثرت (44 درصد) از پاسخ دهندگان گفته بودند نه. بیش از یک سوم (37 درصد) به نظرسنجی آنها راضی بودند در حالی که بیشتر از 19 درصد گفت: آنها مطمئن نیست.

چهل و شش درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که یا “به شدت” یا “تا حدودی” مخالف از راه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته جدید کروناویروس در حالی که 41 درصد تایید از عملکرد خود را.

YouGov و یاهو! اخبار انجام نظرسنجی بین مارس 10 – 11. حاشیه آن از خطا بود و در 3.2 درصد است.

این بررسی جدید که نتایج منتشر شده بودند پس از رئیس جمهور به نظر می رسد به ردیف پشت در موقعیت اولیه در COVID-19 همه گیر در اوایل این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک مقایسه بین COVID-19 و آنفولانزا در روز دوشنبه گفت که “هیچ چیز تعطیل است” با گسترش ویروس.

“در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!,” او اضافه شده است.

اما به عنوان گسترش جدید کروناویروس بزرگ شد و یک عضو برجسته خود را نیروی کار در برابر این بیماری هشدار داده است که آن را بسیار کشنده تر از آنفولانزا رئیس جمهور تهمت به نظر می رسید به تغییر موضع خود در COVID-19.

“رسانه ها باید این را به عنوان یک زمان از وحدت و قدرت است. ما یک دشمن مشترک در واقع دشمن جهان CoronaVirus” او در توییتر نوشت چهارشنبه. “ما باید به ضرب و شتم آن را به عنوان سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است. وجود دارد هیچ چیز برای من مهم تر از زندگی و ایمنی از ایالات متحده!”

رئیس جمهور همچنین اعلام کرد: بیشتر اقدامات با هدف مهار گسترش COVID-19 در چهارشنبه نشانی از جمله 30 روز اروپا ممنوعیت سفر است که می آید را به اثر در 11:59 p. m. (ET) در روز جمعه.

در زمان نوشتن بیش از 1600 تایید موارد COVID-19 ثبت شده در ایالات متحده آمریکا توسط دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

در مجموع از 40 کشته و 12 نفر از مجموع بازیابی در آمریکا را ناشی از این ویروس تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de