اکثر کالیفرنیا دانش آموزان آغاز خواهد شد کلاس های از راه دور این سقوط

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom جمعه اعلام کرد که مدارس واقع در شهرستانهای بر دولت نظارت لیست به صورت بالقوه COVID-19 شیوع بیماری نمی خواهد بود قادر به باز کردن کلاس های درس خود این سقوط را وادار به میلیون ها نفر از دانش آموزان برای ادامه آموزش از راه دور.

بیش از 80 درصد از جمعیت کالیفرنیا زندگی می کنند در 32 58 شهرستانهای استان است که در دولت فهرست پیگیریهای. کسانی که در استان ها تنها می تواند باز کردن مدارس خود را هنگامی که آنها شده اند از لیست برای 14 روز متوالی.

Newsom روز جمعه به خبرنگاران گفته است که او ترجیح میدهد در کلاس, آموزش, اما تنها در صورتی می توان آن را با خیال راحت. وی افزایش coronavirus موارد در کالیفرنیا و دولت ناتوانی خود را به پهن کردن منحنی به عنوان دلایل تصمیم خود را به حد مدرسه دهانه.

“ما باید آن را در راه است که می تواند تضمین سلامت نه فقط بچه های ما بلکه کسانی هستند که سپرده با مراقبت از خود” Newsom گفت. او اضافه کرد که مدارس “باید معنی دار ارائه آموزش در این بیماری همه گیر” آیا آنها باز هستند یا نه.

مدارس در شهرستانهای استان است که قادر خواهد بود برای باز کردن باید به طور منظم نمایش درمانی دوره ای تست از تمام کارکنان اطمینان فیزیکی فاصله و نیاز دانش آموزان در کلاس سوم و بالاتر به پوشیدن ماسک. دولت در حال حاضر تحویل بیش از 18 میلیون پوشش صورت به مدارس در سراسر کالیفرنیا.

“ایمنی پایه و اساس است و ایمنی را در نهایت تعیین چگونه ما در مورد آموزش بچه های ما که ما را به حرکت سقوط” Newsom گفت.

فرماندار همچنین گذاشته دستورالعمل که باعث تعطیلی اگر دانش آموزان یا کارکنان در مدارس شهرستان و نه در نظارت بر لیست شروع به تست مثبت برای coronavirus. او گفت: مدارس را به نزدیک اگر 5 درصد یا بیشتر از جمعیت خود را با این ویروس آلوده. علاوه بر این Newsom گفت: اگر حداقل 25 درصد از مدارس در یک منطقه و رسیدن به آستانه است که کل منطقه خواهد بود مجبور به تعطیل فرد در آموزش.

چند مدرسه منطقه از جمله آنهایی که بزرگ مانند لس آنجلس و سن دیگو, اوکلند, San Francisco, San Jose, و سانتا کلارا در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای قرار دادن خاموش در فرد یادگیری برای دانش آموزان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روشن ساخته است که بازگشایی مدارس بخش مهمی از دستور کار خود در حال حرکت رو به جلو است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در موارد مختلف گفت که مدارس باید باز در پاییز و معاون رئیس جمهور پنس به تکرار این پیام با بیان اینکه بازگشایی مدارس می رود دست در دست با بازگشایی این کشور است.

سه شنبه گذشته رئیس جمهور تهمت برگزار شد میزگرد رویداد در کاخ سفید به موضوع به بحث و گفت آن را بسیار مهم برای کشور و رفاه دانش آموزان و والدین برای بازگشایی مدارس است.

“ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران و هر کس دیگری برای باز کردن مدارس” آقای ترامپ گفت. “ما را از آتش سوزی به عنوان آنها می آیند اما ما باید برای باز کردن مدارس ما,” او اضافه شده است. روز بعد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او “ممکن است به قطع کمک های مالی” اگر مدارس نیست باز در پاییز.

روز جمعه Newsom گفت: او به رسمیت می شناسد و می داند که رئیس جمهور اصرار به باز کردن مدارس از یک پارادایم اقتصادی اضافه کرد که او با احترام و قدردانی از مکالمات در حال وقوع است.

“من به دنبال نمره ارزان امتیاز سیاسی با مردم که از نقاط مختلف از نظر” Newsom گفت. “همه ما تشخیص به عنوان پدر و مادر نیاز نه تنها به بچه های ما به مدرسه که آنها سالم و امن, اما همچنین برای ما به بازگشت به کار به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

اما Newsom تاکید کرد که در نهایت این مسئولیت فرمانداران و superintendents و شهرستان افسران بهداشت به جلو حرکت کند با خیال راحت.

“ما فقط صحبت کردن در مورد فرزندان ما, ما همچنین صحبت کردن در مورد کسانی که به ما واگذار فرزندان ما با” Newsom گفت. “این است که یک اکوسیستم ما آموزش عمومی سیستم, سیستم آموزش و پرورش ما گسترده است و ما مسئول برای رسیدگی به نیازهای که اکوسیستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit