اکثریت آمریکایی ها در حمایت از ورزش بازگشت بدون طرفداران, یک نظرسنجی جدید توسط ESPN را نشان می دهد.

نظرسنجی منتشر شده توسط ESPN Coronavirus مستند فن مطالعه و بررسی 1,004 طرفداران ورزش در سنین 18 سال و بالاتر.

این نظرسنجی نشان داد که اکثریت 65 درصد بودند در حمایت از ورزش بازگشت حتی اگر طرفداران مجاز به در می ایستد. طرفداران همچنین خواسته شد اگر آنها را در حمایت از بازگشت از ورزش بدون طرفداران اگر ورزشکاران حرفه ای نگهداری می شدند در اتاق های هتل ها و تماس خود را با دیگران بود از نزدیک تحت نظارت و با افزایش تصویب امتیاز از 76 درصد است.

به ESPN نظرسنجی همچنین نشان داد که 88 درصد از افراد مورد بررسی که خود را مشتاق طرفداران ورزش گفت: آنها طرح به سازمان دیده بان به عنوان مقدار ورزش به عنوان آنها می توانند هر زمان که آنها بازگشت.

این نظرسنجی در میان یک زمان که در آن تعدادی از های مختلف ورزشی حرفه ای لیگ را آغاز کرده اند که بحث در مورد پتانسیل از سرگیری فصل خود را بدون طرفداران.

Coronavirus in U.S.
اکثریت آمریکایی ها در حمایت از ورزش بازگشت بدون طرفداران, یک نظرسنجی جدید توسط ESPN را نشان می دهد.
پاتریک اسمیت/گتی

گلف یکی از ورزش به اعلام از سرگیری آن فصل بدون فن. در اواسط ماه آوریل PGA Tour اعلام کرد که سر فصل آن در ژوئن 8 با چارلز شواب چالش در فورت ورث ، این دوره از مسابقات به عنوان به خوبی به عنوان زیر سه مسابقات در لیگ, برنامه تنظیم شده به بازی می شود بدون فن.

لیگ اصلی بیس بال (MLB) نیز به عنوان یک پتانسیل طرح به بازی بدون فن. شده اند وجود دارد چند برنامه های مختلف مورد بحث توسط MLB جمله کوتاه فصل به عنوان به خوبی به عنوان یک برنامه که در آن تیم تنها مجاز به بازی در درون خود بخش. با وجود متفاوت گزارش برنامه MLB هنوز به طور علنی رسیدگی به موضوع آغاز فصل آن بدون طرفداران در حضور.

شبیه به MLB وجود دارد همچنین گزارش شده است به از سرگیری برنامه های فصل بدون برای طرفداران NBA و NHL. هر دو لیگ هنوز به طور علنی رسیدگی به وضعیت.

در حالی که ظاهر می شود در سی ان ان دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا به تازگی صحبت در مورد او چگونه است “محتاطانه خوشبین” است که NBA فصل سر گرفته خواهد شد و بدون طرفداران در می ایستد.

“هنگامی که ما می تواند تعیین کند که ما می توانیم نگه داشتن بازیکنان و از همه مهم پرسنل مورد نیاز برای قرار دادن در یک بازی پس از آن ما قطعا نگاه همه گزینه” کوبا گفت. “من با احتیاط خوش بینانه ما قادر خواهید بود به پایان یک فصل برای تلویزیون من انتظار ندارم که ما باید طرفداران.”

NHL معاون کمیسر لایحه دالی همچنین به تازگی صحبت در مورد احتمال بازگشت این فصل است.

“من می خواهم بگویم آن را یک امکان برای اطمینان حاصل کنید و آن چیزی که در نظر گرفته شده است و چیزی است که مورد بحث” دالی گفت: با توجه به NHL.com. “این ما ترجیح نتیجه و یا نتیجه است.”

جدید کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده با توجه به یک ردیاب ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر وجود دارد بیش از 1.1 میلیون موارد تایید شده در ایالات متحده و همچنین به عنوان حداقل 68,326 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de