صاحب مال شکایت فاصله برای امتناع از پرداخت اجاره بها در فروشگاه خود را

فاصله شکایت کرد که برای امتناع از پرداخت اجاره برای فروشگاه ها به طور موقت بسته در طول coronavirus همه گیر.

صاحب مال Simon Property Group گفت: در یک طرح دعوی در دادگاه واصل این هفته است که این خرده فروش لباس و مدیون سه ماه اجاره در مجموع $65.9 میلیون. فاصله بیش از 390 فروشگاه در ایندیاناپولیس-بر اساس سیمون مراکز از جمله اسم خود را با نام تجاری قدیمی نیروی دریایی و جمهوری موز.

سیمون این کشور بزرگترین مرکز اپراتور به طور موقت توقیف تمام خواص خود را در ماه مارس پس از خرده فروشی مجریان در مکان های مانند شکاف macy’s و Nodstrom بسته خود را درب. سیمون شروع بازگشایی مراکز در ماه گذشته به عنوان متحده شروع به کاهش محدودیت در کسب و کار در تلاش برای kickstart رشد اقتصادی است.

شکاف و دیگر خرده فروشان عمده از جمله کفش کتانی فروشنده Foot Locker, گفته اند که آنها نمی پرداخت اجاره برای فروشگاه ها که مجبور شدند تا از نزدیک با توجه به همه گیر. در آوریل شکاف هشدار داد که ممکن است شکایت خود را صاحبخانه و این اختلاف می تواند پرهزینه و “نامشخص نتیجه.”

J. Crew فایل برای ورشکستگی در میان coronavirus مستندات

سان فرانسیسکو-بر اساس فاصله نیست در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بازار بسته اند dented سیمون نتایج مالی با سهام این شرکت کاهش بیش از 50 درصد این سال است. مانند بسیاری از آجر و ملات خرده فروشان شکاف تلاش شد قبل از COVID-19 فلج اقتصاد ایالات متحده. این شرکت که قرار است گزارش خود را در سه ماهه اول سود پس از بازارهای سهام روز چهارشنبه شاهد آن قیمت سهام شیرجه بیش از 30 درصد این سال است.

دیگر خرده فروشی زنجیره ای تلاش کرده اند در طول این ویروس oubreak. J. C. Penney و Neiman Marcus, دو, دیگر بازار عمده مستاجران هر دو اعلام ورشکستگی کرده است. لباس فروشنده J. Crew نیز برای پرونده های فصل 11 ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de