کاربران اینترنت هستند که هدفمند با نرم افزارهای مخرب آلوده نما به عنوان اطلاعات سلامت مورد جدید coronavirus به عنوان هکرها بهره برداری از ترس در مورد شیوع بیماری برای آلوده کردن دستگاه های.

چین ویروس های کامپیوتری Emergency Response مرکز گفت: در این هفته malware گردش بود از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی پلت فرم WeChat با فایل های مشکوک به نام “coronavirus.exe” و “رمان coronavirus pneumonia.exe” دولت-اجرای رادیو فردا خبر داد.

دولت اخبار خروجی آشکار نیست که چه نوع از نرم افزارهای مخرب کشف شد اما ذکر آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرقت اطلاعات و یا از راه دور کنترل دستگاه.

کارشناسان امنیت سایبر می گویند آن است که جای تعجب نیست برای دیدن هکرها یا مجرمان با استفاده از رویدادهای جهانی به عنوان یک فریب هنگامی که در تلاش برای فوران کردن نرم افزار های مخرب.

در واقع چندین کمپین فیشینگ با استفاده از coronavirus خال خال شده است در هفته های اخیر نشان دادن طرح نه محدود به چین است.

تهدید هوش محققان IBM X-Force به تازگی کشف کرده اند نرم افزارهای مخرب-ایمیل زده بودند در تلاش برای فریب قربانیان ادعا می کنند برای ارائه راه های جلوگیری از آلوده شدن توسط ویروس که ادعا کرده است صدها نفر از زندگی است.

در صورتی که کاربر کلیک بر روی دلبستگی آنها در معرض خطر عفونت با یک تروجان به نام “Emotet,” بدنام قطعه از نرم افزار است که می توانید با دانلود نرم افزارهای مخرب های اضافی را به کامپیوتر آلوده. آن را با هدف, ژاپنی, کاربران, اما این کمپین تا به حال بالقوه به گسترش در این تیم گفت.

محققان نوشت: “انتظار ما برای دیدن بیشتر ایمیل های مخرب ترافیک بر اساس coronavirus در آینده به عنوان عفونت گسترش می یابد. این احتمالا شامل زبان های دیگر بیش از حد.”

“در این اولین نمونه, ژاپنی, قربانیان احتمالا هدفمند با توجه به نزدیکی به چین است. آن کاملا معمول است برای بازیگران تهدید به بهره برداری اساسی بشر احساسات مانند ترس—به خصوص اگر یک رویداد جهانی در حال حاضر باعث ترور و وحشت” تحلیل اضافه شده است.

عمیق-شیرجه رفتن به Emotet انجام شده توسط Malwarebytes. این شرکت گفت که این نرم افزار قادر است برای فرار از تشخیص توسط برخی از محصولات ضد تروجان و می تواند گسترش به دیگر کامپیوتر های متصل شده. آن را برای اولین بار ظاهر در سال 2014 مورد استفاده قرار گرفت و به سرقت اطلاعات بانکی قبل از به روز رسانی.

اما شواهد نشان می دهد این تنها نرم افزارهای مخرب در حال حاضر در شهر است.

روسیه امنیت سایبر شرکت کسپرسکی گفت: آن محققان همچنین دریافتند نمونه از نرم افزارهای مخرب که به عنوان مبدل PDF, MP4 و DocX فرمت های فایل. نام فایل نشان می دهد که آنها عبارتند از: حفاظت از ویروس دستورالعمل تهدید تحولات و تکنیک های تشخیص یک پست وبلاگ اشاره کرد.

“ما فقط شناسایی ده منحصر به فرد فایل های, اما از آنجایی که این نوع از فعالیت های مشترک رسانه ای محبوب موضوعات ما انتظار داریم این تعداد را افزایش می دهد” گفت: malware تحلیلگر آنتون ایوانف.

“همانطور که مردم همچنان به نگرانی در مورد سلامت خود اسناد و مدارک جعلی که گفت: به آنها آموزش در مورد کوروناویروس ممکن است گسترش بیشتر و بیشتر نرم افزارهای مخرب” ایوانف اضافه شده است.

در ماه ژانویه ایمیل های فیشینگ ادعا به داشتن اطلاعات در مورد ایالات متحده ویروس پاسخ از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) KnowBe4 گزارش شده است.

محققان از Mimecast و همچنین یک تروجان کمپین نما به عنوان نکات ایمنی با توجه به سیمی. “رفتن را از طریق سند متصل در اقدامات ایمنی در مورد گسترش کرونا ویروس. این اندازه گیری می تواند به شما صرفه جویی در” یک ایمیل جعلی خواندن در کنار یک بمب گذاری شده لینک.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان که در آن coronavirus تایید شده است در سراسر جهان.

coronavirus, cases, countries, 2019-nCoV
دادهنمایی به نمایش تایید تعداد موارد 2019-nCoV در سراسر جهان است.
گتی

Coronavirus شیوع منجر به بیش از 490 مرگ و میر و بیش از 24,500 تایید موارد با توجه به داشبورد نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این ویروس اعلام شد اورژانس بهداشت جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت در ژانویه 31.

وزارت امور خارجه ایالات متحده یک “سفر نیست” سفارش در محل در رابطه با چین گفت که هر یک از شهروندان در این کشور در حال حاضر باید “تلاش برای ترک تجاری به معنی.”

“ما به شدت اصرار شهروندان ایالات متحده باقی مانده در چین به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و محدود کردن تماس با دیگران از جمله همایش بزرگ” آژانس گفت.

“نظر کردن در مواد غذایی و لوازم دیگر برای محدود کردن جنبش در خارج از خانه. در صورتی که وضعیت رو به وخامت بیشتر توانایی آمریکا سفارت و کنسولگری های ایالات متحده به ارائه کمک به اتباع ایالات متحده در چین ممکن است محدود” یک مقام مشورتی ادامه داد.

Coronavirus - Beijing Railway Station
مسافران پوشیدن facemasks وارد از استان های مختلف در ایستگاه راه آهن پکن در تاریخ 1 فوریه سال 2020 است.
NOEL CELIS/خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im