پستانداران مطالعه توضیح می دهد که چرا زنان دیگر زندگی می کنند’

بی بی سی جهان | No comments

یک مطالعه جدید که به نظر می رسد در طول عمر در پستانداران نشان می دهد که زنان زنده قابل ملاحظه ای طولانی تر از مردان است.

این تحقیق نشان میدهد که به طور متوسط زنان زنده 18.6 درصد بیش از مردان از همان گونه.

این است که بسیار بزرگتر از خوبی مورد مطالعه تفاوت بین مردان و زنان است که حدود 8 درصد.

دانشمندان می گویند تفاوت در این پستانداران دیگر با توجه به ترکیبی از جنس صفات خاص و محلی عوامل محیطی.

در هر جمعیت انسانی زنان زندگی می کنند طولانی تر از مردان است به طوری که نه نفر از 10 نفر زندگی می کنند که به 110 سال, پیر زن هستند.

این الگوی محققان می گویند بوده است سازگار از اولین دقیق تولد سوابق موجود شد در قرن 18.

در حالی که همان فرض شده است برگزار شد در مورد گونه های حیوانی در مقیاس بزرگ داده ها در پستانداران در طبیعت بوده و فاقد

اکنون یک تیم بین المللی از محققان به بررسی سن خاص آمار مرگ برای یک به طور گسترده ای متنوع از 101 گونه است.

در 60 درصد از تجزیه و تحلیل جمعیت دانشمندان دریافتند که زنان احترام مردان – به طور متوسط آنها تا به حال یک عمر که 18.6 درصد طولانی تر از مردان است.

“قدر از طول عمر و پیری در سراسر گونه است که احتمالا یک کنش متقابل بین شرایط محیطی و جنسیت خاص تغییرات ژنتیکی گفت:” منجر نویسنده دکتر ژان-فرانسوا Lemaître از دانشگاه لیون فرانسه است.

او به عنوان مثال از گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی که محققان تا به حال دسترسی به اطلاعات خوبی در جمعیت های مختلف.

که در آن منابع طبیعی به طور مداوم در دسترس وجود دارد کمی تفاوت در طول عمر. اما در یک محل که در آن زمستان به خصوص شدید مردان زندگی بسیار کوتاه تر زندگی می کند.

“نر گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی با استفاده از بسیاری از منابع نسبت جنسی رقابت نسبت به رشد یک توده بدن بزرگ و آنها ممکن است بیشتر حساس به شرایط محیطی و گفت:” دکتر Lemaître.

“به وضوح قدر از تفاوت در طول عمر است که با توجه به تعامل این جنس خاص ژنتیک این واقعیت است که مردان اختصاص منابع بیشتر به سمت توابع خاص در مقایسه با زنان و به شرایط زیست محیطی محلی.”

حتی اگر زندگی زنان طولانی تر از مردان این تیم متوجه شد که آن معنی نیست که خطر مرگ در حال افزایش بیشتر در مردان نسبت به زنان به عنوان آنها مسن تر. انتظار نر مرگ و میر است که همیشه بالاتر است اما میزان مرگ و میر است که در مورد مشابه در هر دو جنس به عنوان سن آنها.

یک مطالعه اخیر در این زمینه نشان می دهد که تفاوت های ژنتیکی بین زنان و مردان شد کلید.

در انسان سلول های ما شامل کروموزوم های مختلف بسته به جنس. زنان دارای دو کروموزوم X در حالی که مردان دارای یک X و Y. نظریه این است که فوق العاده X در زنان دارای یک اثر محافظتی در برابر جهش های مضر است و این صادق است در گونه های دیگر است.

نویسنده این مطالعه جدید در پستانداران می گوید که هر دو قطعه از تحقیقات مکمل هستند.

“آنها نشان می دهد که در XX یا XY سیستم های XX, یا, زن, زندگی, دیگر, بنابراین به وضوح وجود دارد این است که یک اثر از کروموزوم جنسی” گفت: Dr Lemaître.

“آنچه که ما نشان می دهد در مقاله ما این است که تفاوت بسیار متغیر در سراسر گونه معنی وجود دارد عوامل دیگری که باید در نظر گرفته شود به توضیح این تنوع.”

مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>