مرد به طور تصادفی می کشد همسایه با کمان پولادی در حالی که تلاش برای نجات او از پیت بول, حمله پلیس می گویند

یک “سامری خوب” به طور تصادفی به ضرب گلوله کشته و همسایه خود را با یک کمان پولادی در حالی که تلاش برای نجات انسان از حمله دو pit bulls, مقامات گفت.

پلیس در پاسخ به چند 911 تماس در مورد mauling در یک ملک در Bellevue Avenue, در, Adams, ماساچوست, مدت کوتاهی پس از 12 p. m. EST در چهارشنبه برکشایر عقاب گزارش شده است.

این Berkshire County دفتر دادستان منطقه گفت: افسران پلیس و یک K9 واحد وارد برای پیدا کردن دو مادر pit bulls در “فرار رویارویی” این روزنامه گزارش داد. افسران اخراج خود سلاح و کشته شدن حیوانات پس از آنها شروع به حمله به آنها را.

هر دو سگ تا به حال سابقه رفتار پرخاشگرانه با توجه به عقاب.

ماموران سپس وارد آپارتمان و یک مرد مرده از یک کمان پولادی آسیب است. یک کودک پیدا شد در اتاق دیگری آسیبی نرساند. محققان بر این باورند که مرد به طور تصادفی به ضرب گلوله توسط همسایه به عنوان او تلاش برای جلوگیری از گودال گاو حمله به او را عقاب گزارش شده است.

دفتر دادستان منطقه گفت: همسایه شنیده هیاهو و با عجله به قربانی آپارتمان. او سپس با عجله بازگشت به آپارتمان خود بازگشت و با خود پولادی.

او اخراج یک شات است که آمار یکی از سگ اما پیکان رفت و از طریق درب زده و مردی که در حال حمله. مقامات گفت که او تا به حال شده است در تلاش برای مانع شدن خود را در داخل آپارتمان خود را زمانی که او زده بود و کشته شدند.

دفتر دادستان منطقه گفت: پلیس بر این باورند که مرگ اتفاقی بود و توصیف همسایه که با شلیک گلوله به عنوان یک “خوب سامری” عقاب گزارش شده است.

“نشانه های اولیه که مرگ اتفاقی و همسایه در حال همکاری با مقامات گفت:” اندرو McKeever سخنگوی برکشایر دادستان منطقه Andrea Harrington با توجه به MassLive.

قربانی نمی خواهد شناسایی شود تا خانواده اش ابلاغ شده است و رئیس دفتر معاینات پزشکی تایید کرده خود هویت McKeever اضافه شده است.

WWLP گزارش داد که افسر-درگیر تیراندازی که منجر به کشته شدن گاو پیت در حال بررسی توسط دفتر دادستان منطقه Adams, پلیس, Adams کنترل حیوانات و رئیس دفتر معاینات پزشکی.

این Berkshire County دفتر دادستان منطقه را Adams, اداره پلیس و آدامز حیوانات کنترل شده است تماس, برای اظهار نظر ،

ماه گذشته دو سال باقی مانده بود در شرایط بحرانی پس از mauled توسط پیت بول در خانه اش در دالاس. این دختر بچه به نام آریا بود که در آغوش مادرش زمانی که پیت بول شروع به پریدن کرد تا ربوده و mauled او تا زمانی که کسی در خانه به ضرب گلوله کشته و حیوانات است.

در ماه دسامبر سه گودال گاو کشته شدن یک زن و به شدت مجروح دیگر در هوستون.

crossbow
عکس سهام. یک مرد به طور تصادفی به ضرب گلوله کشته و همسایه خود را با یک کمان پولادی در حالی که تلاش برای نجات او را از پیت بول, حمله, مقامات گفت.
گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im