مرد متهم به ‘دولت طلایی قاتل’ به اعتراف به گناه برای جلوگیری از مجازات اعدام

یک مرد متهم متجاوز و قاتل که terrorised ساکنان کالیفرنیا در 1970s و 1980s موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به ده ها تن از جنایات در بازگشت برای در امان بودن مجازات اعدام در قانون اجرای منبع و یک قربانی را نسبی دانست.

جوزف دی آنجلو یک افسر سابق پلیس را متهم گلدن استیت قاتل است انتظار می رود به اعتراف به گناه در ژوئن 29 و محکوم در ماه اوت به زندگی بدون امکان آزادی مشروط پس از بازماندگان قربانیان و بستگان کشته شدگان مقابله با او را در دادگاه.

“ما تا کاملا حمایتی از مجازات اعدام و در عین حال ما کاملا حمایتی از این تصمیم به اجازه دولت طلایی قاتل اعتراف به زندگی بدون امکان آزادی مشروط” گفت: Ron Harrington. برادر کوچکترش کیت و جدید sister-in-law, Patti بودند مورد ضرب و شتم به مرگ در اورنج کانتی خانه در ماه اوت سال 1980.

“تقریبا 40 سال گذشت و به معنای واقعی کلمه برخی از قربانیان گذشت وجود دارد بنیادی مسائل از نظر مدارک,” او توضیح داد. “شما کردم قربانیان که در حال حاضر گذشت چگونه آنها می رویم به شهادت?”

Sacramento County public مدافعان نیست پاسخ دادن به تلفن و ایمیل درخواست برای اظهار نظر در مورد 74 ساله مشتری که به نظر می رسد به طور فزاینده ای ضعیف در آخرین حضور در دادگاه در ماه مارس است.

وکلای منطقه در شش شهرستان بود که به دنبال مجازات اعدام با صدور یک بیانیه مشترک که در آدرس نیست که موضوع اما با اشاره به حوزه جرایم آغاز شده است که بیش از چهار دهه پیش و درگیر ده ها تن از قربانیان در 11 شهرستان بیش از بیش از یک دهه است.

دی آنجلو شناسایی شد تنها زمانی که محققان مخفیانه جمع آوری DNA بیش از دو سال پیش است که آنها می گویند ثابت می کند او کسی است که شکست را به دو فاک,’ خانه های حومه شهر در شب. مسلح و نقاب متجاوز خواهد کراوات و شمع ظروف بر پشت او را تهدید به کشتن هر دو قربانیان اگر او شنیده صفحات سقوط در حالی که او مورد ضرب و شتم ،

“قربانیان جرم مجاز به قطعیت در پرونده های جنایی و همچنین انتظار است که فرد محکوم به ارتکاب جرم مجازات خواهد شد,” دادستان گفت. آنها گفت: دفاتر خود را “در حال همکاری نزدیک با قربانیان در این مورد برای اطمینان از اظهارات خود در نظر گرفته شده توسط دادگاه قبل از صدور حکم است.”

دادستان گفت که آنها “باید اخلاقی و معنوی مسئولیت به در نظر گرفتن هر گونه پیشنهاد از دفاع با توجه به گسترده دامنه مورد (و) سن پیشرفته بسیاری از قربانیان و شهود”.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است متوقف اعدام تا زمانی که او فرماندار هر چند مجازات اعدام قانونی باقی مانده در کالیفرنیا است.

آقای Harrington گفت: تصمیم گیری ساخته شده بود حدود دو هفته پیش دادستان پس از مشورت با بازماندگان و سوگند آنها را به پنهان کاری تا زمانی که این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط ساکرامنتو زنبور عسل.

او انتظار دارد که یک روز شنیدن فقط به خواندن تمام اتهامات و برای شنیدن برگزار می شود, در یک هنوز نامشخص محل بزرگتر از هر دادگاه فقط به نگه داشتن ده ها تن از قربانیان و تماشاگران در یک فاصله امن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دی آنجلو مشکوک است از حداقل 13 قتل و بیش از 50 مورد تجاوز جنسی در سراسر کالیفرنیا. در بسیاری از تجاوز آقای Harrington گفت: “اساسنامه محدودیت ها اجرا شده است و او نمی تواند به طور رسمی متهم با آنها, اما من درک او در حال رفتن به طور رسمی اذعان یا اعتراف به آنها نیز هست”.

صدور حکم ممکن است به خوبی span چند روز در اواسط ماه اوت آقای Harrington گفت: از آنجا که هر یک از بازماندگان و یا اعضای خانواده را باید یک فرصت برای مقابله با DeAngelo در فرد توسط ویدئو و یا نوشتن.

وجود یک اجماع در میان بازماندگان به همراه درخواست برخورد آقای Harrington گفت: به او گفته شد.

“بیش از حد بسیاری از قربانیان را گذرانده اند و بسیاری از افراد دیگر – و نه فقط در مورد ما – که می خواست بسته شدن” Harrington گفت. “ما در حال نزدیک شدن به حد بسته شدن به عنوان ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im