آلاباما مرد به طور غیر قانونی برخوردار آرام آرام, والت دیزنی جهان را کشف جزیره در حالی که اموال دیزنی بسته شد در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پلیس ریچارد مک گوایر, 42, پس از او, گفته, گیر افتاد, کمپینگ توسط دیزنی امنیت جهان است. مک گوایر پلیس گفت که او “غافل” که سفر خود را به رها جزیره خاطی در حالی که توصیف این جزیره به عنوان یک “بهشت گرمسیری.” او متهم بود با یک بزه تعداد خاطی و ممنوع از دیزنی خواص.

مک گوایر است از Mobile, آلاباما, با توجه به دستگیری استشهاد به دست آمده توسط نیوزویک. او گفت مقامات که او به دست آورده بودند دسترسی به این جزیره در روز دوشنبه یا سه شنبه و برنامه ریزی شده به اردوگاه وجود دارد برای حدود یک هفته است. او بعدها خال خال با امنیت و قبل از بازداشت اجرای قانون تا به حال برای او جستجو با استفاده از هلیکوپتر و قایق و همچنین به عنوان بر پا است.

Disney World
دیزنی جهان بسته شده است از تاریخ 16 مارس به علت نگرانی های بهداشتی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.
رابرت سالیوان/خبرگزاری فرانسه/گتی

متعدد “هیچ خاطی” نشانه هایی گفته می شود قابل مشاهده و در نزدیکی جزیره. قبل از او دستگیر شد, در روز پنجشنبه نمایندگان با استفاده از یک سیستم بلندگو در رفت و آمد مکرر به او اطلاع او خاطی و نیاز به ترک بدون پاسخ.

کشف جزیره بسته شده به مردم از سال 1999 داشتن استفاده شده است به عنوان یک دیزنی پارک حیات وحش برای قبلی 25 سال است. این شرکت در سمت چپ تمام ساختمان های اصلی در این جزیره که یکی از آنها مک گوایر بود و معتقد شده اند به ماندن در زمانی که او کشف شد.

همه دیزنی پارک ها بسته شده اند و به طور نامحدود از تاریخ 16 مارس به علت نگرانی های سلامت ناشی از این بیماری همه گیر. اگر چه معلوم نیست که دیزنی جهان خواهد بود در کسب و کار در سهشنبه انواع گزارش داد که یک فلوریدا نیروی کار به تازگی به این شرکت دستورالعمل برای بازگشایی در مراحل آغاز و در 50 درصد ظرفیت است.

شده است وجود دارد بیش از یک گزارش از خاطی در دیزنی پارک از آنها بسته میان همه گیر. 18 سال, پیر مرد دستگیر شد و در آوریل 19, پس از گفته شکستن به دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی پارک در آناهایم, کالیفرنیا.

خاطی حادثه در پارک دیزنی نیز اتفاق افتاده است با برخی از فرکانس قبل از coronavirus تعطیلی. فلوریدا مرد گفته شده است تحت بررسی در ماه فوریه پس از ارسال “urban explorer” ویدئوها از رسانه های اجتماعی, ویژگی های غیر مجاز بازدید از دیزنی اموال.

مثال دیگری درگیر سابق دیزنی کارگر پاتریک خوشه دستگیر شد و در سال 2019 پس از گفته شکستن به رفت و آمد مکرر با پسر عموی خود و سرقت اقلام متعدد. خوشه نیز ارسال شده پشت صحنه عکس از پارک به حساب های رسانه های اجتماعی تحت نام “BackDoorDisney.”

او به اتهام پنج فقره جنایت پس از گفته بودن گرفتار در تلاش برای فروش اقلام به سرقت رفته از پارک عمارت خالی از سکنه. مورد حل و فصل شد در ماه فوریه پس از خوشه های رسیده و درخواست مقابله با دادستان انداختن بسیاری از اتهامات موافقت خود را برای 10 سال آزادی مشروط و 250 ساعت خدمات اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im