مرد شکار کودک در حال سقوط از ساختمان در حال سوختن

سابق دبیرستان بازیکن فوتبال کبوتر برای گرفتن یک کودک که بود کاهش یافته و از طبقه سوم از یک ساختمان در حال سوختن, CBS وابسته WWMT گزارش. فیلیپ شاهد سابق گیرنده گسترده ای برای کالامازو دبیرستان مرکزی در میشیگان و بازنشسته ایالات متحده آمریکا, دریایی, نجات کودک در طول یک آپارتمان را به آتش در ققنوس.

اطرافیان تصویری از جولای 3 آتش و شاهد گرفتن ویروسی رفت. او گفت WWMT این هفته او در آپارتمان پیچیده به ملاقات با یک دوست برای یک صبح زود تمرین. که زمانی که او شنیده ام ،

بدون تردید شاهد رقابت بیش از گرفتن یک کودک خردسال او می گوید که “twirling مانند یک هلیکوپتر” به عنوان او را از سقوط از طبقه سوم بالکن, WWMT گزارش.

screen-shot-2020-07-09-at-9-47-04-am.png
در مصاحبه با CBS وابسته WWMT شاهد گفت: او را دیدم پسر “twirling مانند یک هلیکوپتر” به عنوان او را از سقوط از طبقه سوم بالکن و او شتافت به سوی او. WWMT

“مردم فریاد شد ‘وجود دارد کودکان و نوجوانان وجود دارد و به پرتاب بچه های” شاهد گفت. “من تو را دیدم یک مرد ایستاده بود وجود دارد آماده برای گرفتن پسر, اما او به نظر نمی آید مانند او از رفتن به آن را انجام دهد, بنابراین من پا در مقابل او. راه من او را گرفتار من در کنار من و البته آسیب دیده پای خود را, اما مهم ترین چیز این است که سر خود را امن بود.”

ویدئو نشان می دهد که شاهد مهد کودک به عنوان او می افتد و فرار از ساختمان در حال سوختن با پسر بچه در آغوش او.

یکی دیگر از ویدئو های گرفته شده توسط یک تماشاچی به نظر می رسد برای نشان دادن یک زن معتقد به مادر کودک, راشل, طولانی, پرتاب پسرش بیش از بالکن آریزونا خانواده ، پسر شناخته شده است به عنوان یک 3 ساله به نام جیمسون با توجه به ایستگاه.

طولانی بر روی آتش بود اما رفت و برگشت به آپارتمان برای نجات دختر 8 ساله Roxxie خانواده اش گفت: خروجی. Roxxie ذخیره شد توسط یکی دیگر از خوب سامری اما مادر هم زنده آتش است.

شاهد نیز صحبت کرد و به آریزونا خانواده در روز چهارشنبه گفته است: “قهرمان واقعی در این داستان من نیست.”

“او تا به حال قدرت و شجاعت آنها را در خارج – که قدرتمند” شاهد گفت. “در این نوع از وضعیت و هنوز هم مراقبت در مورد زندگی مال شما نیست که بسیار قوی است ، او یک جنگجو است.”

شاهد گفت: پس از ابتلا به کودک او را برای یک محل در پارکینگ به مجموعه ای او را و کسی را باز کرد تا ماشین خود را برای او. یکی دیگر از اطرافیان گذاشته ورق مرطوب در پسر برای کمک به سهولت درد خود را از سوختگی آریزونا خانواده ،

“برای حدود یک دقیقه من فقط نگه داشتن او را به عنوان او جیغ و من در گفتن او را که در آن قرار بود به همه چیز خواهد بود خوب” شاهد گفت.

CBS اخبار رسیده به ققنوس آتش و ادارات پلیس.

untitled-collage-62.jpg
اطرافیان تصویری از آتش سوزی را نشان می دهد پسر افت را شاهد’ اسلحه. او و پسر به زمین خورد اما با این پسر هنوز در گهواره در آغوش شاهد می شود روی پای خود را و اجرا می شود به دور از ساختمان در حال سوختن. آلبرت زنگ سوم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de