منچستر سیتی لیگ قهرمانان اروپا ممنوعیت حکم زندگی می کنند به روز رسانی: CAS اعلام تصمیم باشگاه درخواست تجدید نظر

  • دادگاه داوری ورزشی ارائه خواهد شد حکم خود را در منچستر سیتی تجدید نظر در 9.30 صبح امروز
  • باشگاه می تواند در ممنوع از لیگ قهرمانان برای دو سال
  • خواهد رسید ماندن ؟ می تواند دو سال ممنوعیت لغو شود? چگونه صبح امروز CAS حکم را تحت تاثیر قرار خواهد مرد شهر

به روز رسانی خودکار

منچستر سیتی پیدا کردن CAS حکم صبح

Manchester شهر امیدوار است بازی در فصل آینده لیگ قهرمانان استراحت در نتیجه تجدید نظر با توجه به اعلام 9.30 صبح امروز.

شهرستان تحویل داده شدند دو سال ممنوعیت از رقابت و 30million یورو – پوند 24.9 میلیون – خوب در ماه فوریه پس از اتهام “نقض جدی” از باشگاه صدور مجوز و مالی Fair Play مقررات.

باشگاه به سرعت حاکی از قصد خود برای درخواست تجدید نظر در میان حدس و گمان است که این مجازات می تواند هزینه آن برخی از بزرگترین نامها به عنوان به خوبی به عنوان مدیر پپ گواردیولا و سوئیس مستقر در دادگاه داوری ورزش ارائه خواهد شد حکم خود را در 9.30 در زمان انگلستان در روز دوشنبه.

تحریم های تحمیل شده بود توسط اروپا-بدن حاکم لیگ باشگاه های مالی کنترل بدن پس از آن حکم داد که شهر به نقض قوانین توسط “overstating آن حمایت درآمد در حساب های خود را و شکستن و حتی ارسال اطلاعات به یک هشتم بین 2012 و 2016” در روند مقامات متهم به عدم همکاری با تحقیقات خود را.

این باشگاه با شور و نشاط هرگونه تخلف از خاموش رد پروب به عنوان “ناقص” و “مخاطره اندازد” و تعهد به چالش نتیجه گیری خود را.

این تحقیقات به دنبال ادعای مجله آلمانی اشپیگل براساس اسناد که شهر صاحب شیخ منصور بود تا شکوه ارزش ضمانت نامه در نقض FFP قوانین.

این باشگاه که رد این مجله ادعا می کند به دنبال این تحقیقات متوقف شد در حالی که آن را در حال پیشرفت بود اما CAS حکم در ماه نوامبر سال گذشته که درخواست تجدید نظر شد “قابل پذیرش نیست” چون در آن مرحله CFCB تا به حال مشخص نیست چه اگر هر گونه تحریم های شهرستان باید چهره.

شهرستان استدلال در اولیه که درخواست تجدید نظر در دادگاه اسناد و مدارک منتشر شده در اوایل سال جاری که تصمیم CFCB را تحقیق مجلسی برای ارجاع پرونده به adjudicatory اتاق گرفته شده بود “نادرست و قبل از موعد مقرر”.

آنها همچنین گفت: یوفا در حال نقض محرمانه بودن طول پروب ادعا که روزنامه نگاران بودند که جریان توسط مردم با آگاهی از این مورد است.

درخواست تجدید نظر خود را به CAS شنیده شد بیش از سه روز در هفته گذشته و همه در ورزشگاه اتحاد و طرفداران به طور یکسان شده اند منتظر نتیجه.

FFP معرفی شد توسط یوفا در شروع فصل 2011-12 به عنوان تلاش برای جلوگیری از باشگاه در حال سقوط به جدی مشکل مالی توسط ولخرجی.

همه باشگاه ها رقابت در Uefacompetitions انتظار می رود به کار به معنی درون خود و دیدار با شکستن حتی اهداف در حالی که معاملات باید شفاف باشد.

رونالدو در کنار, که دنباله تازه تاج گذاری قهرمان لیگ برتر لیورپول با 21 امتیاز در سه بازی از فصل باقی مانده و در حال برنامه ریزی به صورت رئال مادرید در این فصل لیگ قهرمانان اروپا زمانی که این سوانح در پرتغال در ماه آینده.

چلسی لستر منچستر یونایتد, Sheffield United و گرگ ها را به همه علاقه تصمیم با اخراج برای شهر به معنای یک پنجم-قرار داده شده پایان خواهد بود به اندازه کافی به ادعای یک نقطه در فصل آینده رقابت است.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im